Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat sandomierski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

80 działek na sprzedaż powiat sandomierski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (80)

Działka rolno-budowlana Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie 37
Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie · Działka rolno-budowlana · 14000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
2 zł / m²

Działka Zawierzbie Doły Michałowskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka 15ar znajduje się w Zawierzbiu dojazd do Działki asfaltową drogą gminną. W drodze woda oraz gaz w pobliżu również prąd. Działka w kszatłcie kwadratu, jej wymiary 50/30 płaska, pusta, nieogrodzona. Leży 500m od trasy sandomierz-kraków oraz 5 min od Sadomierza. W sąsiedztwie działki znajduje się zabudowy mieszkaniowe jednorodzinne oraz niezabudowane działki budowlane, tereny zielone oraz sady. Zawierzbie, gmina Samborzec, powiat sandomierski Działka rolno -budowlana o powierzchni 1100 m...

Działka rolna Koprzywnica
Koprzywnica · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Koprzywnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam sad jabłoniowy w Koprzywnicy, przy drodze do Gnieszowic...

Działka rolna Chwałki
Chwałki · Działka rolna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 200 zł
12 zł / m²

Działka Chwałki na sprzedaż bezpośrednio
Dochodowy sad wiśniowy 9600 m2 Chwałki tuż przy granicy z Sandomierzem....

Działka rolno-budowlana Trzebiesławice Krysin
Trzebiesławice Krysin · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
8 zł / m²

Działka Trzebiesławice Krysin na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni 1h w kształcie prostokąta. Działka znajduje się w Trzebiesławicach-Krysin wzdłuż drogi asfaltowej. ...

Działka budowlana Kamień Łukawski
Kamień Łukawski · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
179 zł / m²

Działka Kamień Łukawski na sprzedaż bezpośrednio
Witam do sprzedania mam działke  wraz z domem i budynkiem gospodarczym w Kamieniu Łukawskim , w cichej widokowej okolicy na szczycie Gór Pieprzowych z widokiem na Wisłe i jej rozlewisko . Działka budowlana , ze wszystkimi mediami w budynku  Zainteresowanym udostepnie wiecej zdjeć  ...

Działka rolna Sucharzów
Sucharzów · Działka rolna · 17500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
12 zł / m²

Działka Sucharzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole w miejscowości Sucharzów gm.Obrazów. Idealne pod założenie sadu lub innej uprawy.Ziemia kl.ll.Obecnie pod zasiewem pszenicy ozimej, zadbane bez niespodzianek.Pole znajduje się przy drodze asfaltowej Sucharzów-Rzeczyca Sucha, 1,5km od DK79.Dla w/w działki prowadzona jest księga wieczysta i jest on wolny od wad prawnych....

Działka rolno-budowlana Czyżów Plebański
Czyżów Plebański · Działka rolno-budowlana · 20400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
5 zł / m²

Działka Czyżów Plebański na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2 hektary 4 ary, położoną w miejscowości Czyżów Plebański. Dojazd z obu stron oraz media. Działka znajduje się w ciągłym użytkowaniu rolniczym. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. ...

Działka rolna Świężyca
Świężyca · Działka rolna · 7700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
4 zł / m²

Działka Świężyca na sprzedaż bezpośrednio

Działka siedliskowa Ciszyca
Ciszyca · Działka siedliskowa · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
15 zł / m²

Działka Ciszyca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne położone w miejscowości Ciszyca woj.świętokrzyskie o pow.całkowitej 0,6200ha,z czego na działce nr.67 o pow.0,3500ha znajduje się dom konstrukcji drewnianej o pow. użytkowej 70m2,murowana stodoła wraz z dwiema przechowalniami,garaże i budynki gospodarcze,do gospodarstwa przynależy działka rolna nr.74 o pow.0,2700ha,cena za całość 95tyś zł,do negocjacji....

Działka rolna Dmosice, Dmosice 32
Dmosice, Dmosice · Działka rolna · 14300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
2 zł / m²

Działka Dmosice na sprzedaż bezpośrednio
Pole składa sie z dwóch działek( 0,55 i 0,88h). Calosc1,43...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.