Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat raciborski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

42 działek na sprzedaż powiat raciborski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (39) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Rzuchów, ul. Pszowska
Rzuchów, ul. Pszowska · Działka budowlana · 1547 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
55 zł / m²

Działka Rzuchów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Rzuchowie. Powierzchnia 1547 m2. W całości budowlana. W planie zagospodarowania przeznaczenie w całości mieszkaniowo-usługowe. Obecnie użytkowana jako łąka/rola. Foremny prostokąt około 20x77m. Działka bez drzew. Spokojna okolica. Dojazd drogą asfaltową. Świetna lokalizacja - do Rybnika, Wodzisławia Śląskiego i Raciborza można dojechać w 12 minut. Media w drodze. W rejonie sklepy i zespół pałacowo-parkowy. Sprzedaż bez pośredników. ...

Działka budowlana Racibórz Brzezie, ul. Jagielnia
Racibórz Brzezie, ul. Jagielnia · Działka budowlana · 751 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 000 zł
55 zł / m²

Działka Racibórz Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż pięknie położone działki w Raciborzu-Brzezie ul.Jagielnia. Do wyboru jest 7 działek od 751mkw aż po 1825mkw. Wszystkie media na miejscu(prąd, gaz,kanalizacja,woda). Atutem działek jest cena oraz ciche, spokojne miejsce... Więcej informacji pod nr tel....

Działka rekreacyjna Racibórz Brzezie
Racibórz Brzezie · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
64 zł / m²

Działka Racibórz Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna położona w R.O.D. Żelbet Brzezie....

Działka budowlana Krzyżanowice
Krzyżanowice · Działka budowlana · 1211 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
45 zł / m²

Działka Krzyżanowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana usytuowana na wylocie, przy głównej drodze z Krzyżanowic na Chałupki. Nie uzbrojona, media pociągnięte pod brame działki....

Działka rekreacyjna Racibórz
Racibórz · Działka rekreacyjna · 236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
64 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekraacyjna w Raciborzu znajdująca się na Rodzinnych ogrodach działkowych Powstańców Śląskich...

Działka inwestycyjna Racibórz Płonia, ul. Mikołowska
Racibórz Płonia, ul. Mikołowska · Działka inwestycyjna · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
41 zł / m²

Działka Racibórz Płonia na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ulicy Mikołowskiej (Płonia). Zabudowana budynkiem gospodarczym (z garażem). Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, tereny zabudowy usługowej. Obok droga dojazdowa do strefy przemysłowej, oraz planowana droga Racibórz-Pszczyna....

Działka budowlana Racibórz, ul. Anny
Racibórz, ul. Anny · Działka budowlana · 1550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
194 zł / m²

Działka Racibórz na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 15,5 arów (24m x 65m), przeznaczona pod zabudowę mieszkalną z możliwością prowadzenia działalności usługowo-handlowej....

Działka budowlana Szymocice
Szymocice · Działka budowlana · 2143 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
35 zł / m²

Działka Szymocice na sprzedaż
IDEALNE MIEJSCE DLA LUDZI POSZUKUJĄCYCH CISZY I SPOKOJU PO CAŁYM DNIU PRACY! Działka budowlana o pow.2143 m2, położona w ładnej i spokojnej okolicy Szymocic w pobliżu Cysterskiego Parku Krajobrazowego, lasów. W odległości 3 km znajduje się ośrodek wypoczynkowy, gdzie można skorzystać z takich atrakcji jak kajaki czy jazda konna. Parcela znajduje się wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych. Teren płaski, nieogrodzony o wymiarach ok.22 m x 90 m. Dostępne media to woda, prąd, ka...

Działka inwestycyjna Rzuchów
Rzuchów · Działka inwestycyjna · 5330 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
49 zł / m²

Działka Rzuchów na sprzedaż
Na sprzedaż działka usługowa położona blisko drogi wojewódzkiej nr 935 łączącej Racibórz i Rybnik. Działka posiada symbol 3UP - teren zabudowy usługowo - produkcyjnej oraz 2KDD - teren drogi klasy dojazdowej. Media: woda i prąd. Dojazd asfaltem. Cena do negocjacji.  ...

Działka inwestycyjna Tworków
Tworków · Działka inwestycyjna · 7650 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
56 zł / m²

Działka Tworków na sprzedaż
Na sprzedaż działka pod inwestycję. Położona jest przy głównej drodze krajowej nr 45, która prowadzi z Raciborza na Chałupki. Działka w mniejszej części posiada symbol 59 MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna a w większej części jest usługowa i posiada symbol 4 U....

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.