Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat ostrowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

107 działek na sprzedaż powiat ostrowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (106) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Przybysławice
Przybysławice · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
40 zł / m²

Działka Przybysławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Przybyslawicach gmina Raszków ... 7 dni temu

Działka inwestycyjna Ostrów Wielkopolski, ul. Wylotowa
Ostrów Wielkopolski, ul. Wylotowa · Działka inwestycyjna · 6500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 000 zł
86 zł / m²

Działka Ostrów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Działka przemysłowa pod inwestycje w bardzo dobrym punkcie miasta. Działka znajduje się przy zjeździe z obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Dojazd z dwóch stron działki. ...

Działka budowlana Ostrów Wielkopolski, ul. Agrestowa
Ostrów Wielkopolski, ul. Agrestowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
150 zł / m²

Działka Ostrów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do zaoferowania działka przy ulicy. agrestowej w ostrowie wielkopolskim do działki doprowadzone wszelkie media wszelkie pytania proszę kierować pod nr tel. ...

Działka rolno-budowlana Karski, ul. Środkowa
Karski, ul. Środkowa · Działka rolno-budowlana · 920 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
75 zł / m²

Działka Karski na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Działka na sprzedaż w miejscowości Karski k/Ostrowa Wlkp. Powierzchnia działki: 920 m2 Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy przy ul.Środkowej. Działka posiada potwierdzoną Notarialnie "...nieodpłatną, bezterminową służebność gruntową polegającą na prawie przejazdu , przechodu i przeprowadzania sieci i urządzeń infrastruktury technicznej..." przez grunt oznaczony na mapie nr 19/17. Cena do negocjacji. nr działki 19/7 ...

Działka budowlana Zacharzew, ul. Leśna
Zacharzew, ul. Leśna · Działka budowlana · 729 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
177 zł / m²

Działka Zacharzew na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, narożnikowa w kształcie kwadratu 27x27m Wszystkie media w ulicy po stronie działki (Gaz,woda,kan) prąd - skrzynka na działce. Droga osiedlowa z kostki. Działka przygotowana pod budowę, posiadam mapki do celów projektowych....

Działka budowlana Węgry, ul. Bursztynowa
Węgry, ul. Bursztynowa · Działka budowlana · 4600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
54 zł / m²

Działka Węgry na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana 4600 m2 w miejscowosci wegry gmina nowe skalmierzyce 10 km od kalisza...

Działka budowlana Franklinów
Franklinów · Działka budowlana · 2334 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
116 700 zł
50 zł / m²

Działka Franklinów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 2334 m2 o wymiarach szer.30m dług.80m w dobrej lokalizacji w miejscowości FRANKLINÓW. W MPZP działka pod zabudowe jednorodzinną orazzagrodową (symbol planu 4MM) Działkę nie obejmuje wyznaczona strefa ochrony archeologicznej w MPZP dla miejscowosci Franklinów. Dojazd do działki drogą asfaltową z nowym chodnikiem. Dostępne media: Woda (na działce), Energia elektryczna, Gaz, Kanalizacja deszczowa(w drodze). W poblizu: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, sklep spozywczy,Zalew Pia...

Działka budowlana Franklinów
Franklinów · Działka budowlana · 1007 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 399 zł
57 zł / m²

Działka Franklinów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 1007 m2 o wymiarach szer.26m dług.39m w dobrej lokalizacji w miejscowości FRANKLINÓW. W MPZP działka pod zabudowe jednorodzinną. Działkę nie obejmuje wyznaczona strefa ochrony archeologicznej w MPZP dla miejscowosci Franklinów. Dojazd do działki drogą asfaltową z nowym chodnikiem. Dostępne media: Woda (na działce), Energia elektryczna(na działce), Gaz, Kanalizacja deszczowa(w drodze). W poblizu: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, sklep spozywczy,Zalew Piaski Szczygliczka Ok...

Działka leśna Chynowa
Chynowa · Działka leśna · 14500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
7 zł / m²

Działka Chynowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 70 letni las sosnowy o powierzchni 1,45 ha zlokalizowany w miejscowości Chynowa w powiecie ostrowskim w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego. Malownicza okolica, BARDZO DOBRA LOKALIZACJA, 3km od obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego....

Działka inwestycyjna Ostrów Wielkopolski Centrum, ul. Konopnickiej
Ostrów Wielkopolski Centrum, ul. Konopnickiej · Działka inwestycyjna · 23000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 200 000 zł
313 zł / m²

Działka Ostrów Wielkopolski Centrum na sprzedaż
Inwestycja mieszkaniowa w Ostrowie Wielkopolskim, o łącznej powierzchni 1847,10 m2. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, zewnętrznie docieplony styropianem. Budynek posiada ciekawa formę architektoniczną w kształcie statku. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Budynek trzyklatkowy posiada 37 sztuk lokali mieszkalnych w 90% wynajętych. Mieszkania aktualnie przechodzą remonty i ich standard zostanie podwyższony. Mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe z komórkami lokatorskimi. Przy budynku miejsca pa...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.