Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat ostrołęcki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

80 działek na sprzedaż powiat ostrołęcki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (80)

Działka budowlana Gąski
Gąski · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
5 zł / m²

Działka Gąski na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną. Działka graniczy ze ścianą lasu. Zapraszam do kontaktu ! ...

Działka rekreacyjna Dzbądzek
Dzbądzek · Działka rekreacyjna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 600 zł
29 zł / m²

Działka Dzbądzek na sprzedaż bezpośrednio
Działki różnej wielkości (1400 do 2500m2) z planem zagospodarowania i decyzją o warunkach zabudowy (nie trzeba nic załatwiać), położone w malowniczej letniskowej miejscowości ok 100km od Warszawy pomiędzy rzeką Narew, jeziorem i lasami. Możliwość cumowania własnej łódki, łowienia ryb, okoliczne lasy pełne grzybów. Na zdjęciach widoczne działki znajdujące się kilka metrów od rzeki, drzewka są już nieco większe. Dostępną mamy też działkę wgłębi Dzbądzka przy asfaltowej drodze naprzeciwko jeziora d...

Działka leśna Piątkowizna
Piątkowizna · Działka leśna · 27000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
2 zł / m²

Działka Piątkowizna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las 2,70 h, 40 letni w miejscowości Piątkowizna ,gm.Łyse , las znajduje przy drodze asfaltowej Piątkowizna - Ksebki . ...

Działka rolna Kleczkowo
Kleczkowo · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
10 zł / m²

Działka Kleczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się na terenie Kleczkowa od strony Śniadowa...

Działka budowlana Borawe
Borawe · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Borawe na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Borawe gmina Rzekuń. Przy działce woda i prąd. Cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Myszyniec, ul. Wincentego Witosa 4
Myszyniec, ul. Wincentego Witosa · Działka budowlana · 713 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
84 zł / m²

Działka Myszyniec na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w centrum Myszyńca( Kościół ok. 350 metrów od działki). Wjazd od ul. Witosa ( ulica z chodnikiem).. ...

Działka budowlana Olszewo-Borki, ul. Mikołaja Reja
Olszewo-Borki, ul. Mikołaja Reja · Działka budowlana · 880 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
90 zł / m²

Działka Olszewo-Borki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 880 m² w Olszewo-Borkach ul.Reja. Bardzo dobra lokalizacja....

Działka rolna Borki
Borki · Działka rolna · 44600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
3 zł / m²

Działka Borki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki rolne - trwałe użytki zielone ( trwałe łąki i trwałe pastwiska) w miejscowości Borki na pograniczu gmin Długosiodło i Goworowo, powiat ostrołęcki , województwo mazowieckie. Powierzchnia jednej działki wynosi 3,63 ha a drugiej 0,83 ha ( łączna powierzchnia obu działek 4,46 ha). Na pierwszej działce rosną okazałe dęby i brzozy....

Działka rolna Szczawin
Szczawin · Działka rolna · 26400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 560 zł
3 zł / m²

Działka Szczawin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną, działka położona w gminie Goworowo - w miejscowości Szczawin działka o powierzchni 2,64 ha - w miejscowości Ponikiew Mała działka o powierzchni 2 ha cena 29 tys/ ha - do negocjacji ...

Działka budowlana Rzekuń
Rzekuń · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
79 zł / m²

Działka Rzekuń na sprzedaż bezpośrednio
Zamienię na małe mieszkanie lub sprzedam. Zagospodarowana, sieć wodno-kanalizacyjna, prąd, gaz. Garaż, altana, oczko wodne. Ładnie położona, na granicy Rzekunia i Czarnowca....

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.