Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat opolski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

47 działek na sprzedaż powiat opolski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (46) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Wolica
Wolica · Działka rolna · 41000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
4 zł / m²

Działka Wolica na sprzedaż bezpośrednio
Na 3 ha znajduje się nawodniona plantacja malin jesiennych. Działka uzbrojona (woda, prąd), dojazd z drogi asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja....

Działka rolna Kraczewice Prywatne
Kraczewice Prywatne · Działka rolna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
36 zł / m²

Działka Kraczewice Prywatne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno-rolną o powierzchni 29 arów położoną w Kraczewicach Prywatnych, 6 km od Poniatowej i 37 km od Lublina. Działka znajduje się przy drodze Poniatowa - Kraczewice - Szczuczki na skrzyżowaniu z drogą utwardzoną w Koloni Poniatowa. Wymiary działki to 32 m szerokości i 90 m długości.    ...

Działka budowlana Piotrawin
Piotrawin · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
52 zł / m²

Działka Piotrawin na sprzedaż bezpośrednio
Pilne!!! Sprzedam działkę budowlaną 30 arów, w tym 10 arów sadu. Miejscowość: Piotrawin k. Lublina, bardzo cicha i spokojna okolica, w pobliżu las; wjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej, działka ma przyłączone wszystkie media, Wymiary: szer. 44m dł. 70m ...

Działka leśna Chodel
Chodel · Działka leśna · 12100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
3 zł / m²

Działka Chodel na sprzedaż bezpośrednio
Las mieszany, 30 letni. Z przewagą brzozy i sosny. Dojazd drogą gruntową....

Działka leśna Chodel
Chodel · Działka leśna · 12100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
4 zł / m²

Działka Chodel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną w Chodlu o pow. 1,21 ha, dużo kilkudziesięcioletnich drzew, zapraszam do obejrzenia. Mam też do sprzedania działkę leśną w Pułankowicach o pow. 0,39 ha przy głównej drodze asfaltowej Kraśnik-Lublin. Cena 25 000 zł. Mam również działkę rolną 0,37 ha w Kraśniku, obręb Zarzecze II, cena 19 000 zł....

Działka budowlana Kazimierzów
Kazimierzów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
129 zł / m²

Działka Kazimierzów na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania piękna działkę budowlaną z budynkiem w spokojnej i malowniczej miejscowości Kazimierzów, obok Opola Lubelskiego, 19 kilometrów od Kazimierza Dolnego. Powierzchnia działki to 10 arów. Budynek o wymiarach 11m x 6.7m. Znajdują się w nim kominek, który służy tak że do ogrzewania budynku zimą, WC, jest doprowadzona woda oraz światło. Zaraz za działką płynie mała rzeka, a w około porośnięte jest drzewami oraz krzewami. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerami telefon...

Działka rolna Radlin
Radlin · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
2 zł / m²

Działka Radlin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne o pow 2.50 ha w jednym kawałku wieś Radlin gmina Chodel inf pod nr tel....

Działka budowlana Kaliszany-Kolonia
Kaliszany-Kolonia · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
35 zł / m²

Działka Kaliszany-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Witam Do sprzedania działka budowlana: - utwardzony plac pod samochody ciężarowe - na placu waga 20 tonowa z wyświetlaczem cyfrowym i z budką - usytuowanie działki idealne pod skup...

Działka rolno-budowlana Jankowa
Jankowa · Działka rolno-budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
19 zł / m²

Działka Jankowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno- budowlaną w miejscowości Jankowa , działka ma powierzchnię 0.80 ha .Znajdują się na niej zabudowania : dom drewniany dwuizbowy , stodoła , działka posiada czynne przyłącza gazu , wody i energii elektrycznej . Położona jest blisko lasu w spokojnej okolicy , Cena do negocjacji, Osoby zainteresowane proszę o kontakt....

Działka budowlana Karczmiska Drugie, ul. Starowiejska
Karczmiska Drugie, ul. Starowiejska · Działka budowlana · 2500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
36 zł / m²

Działka Karczmiska Drugie na sprzedaż
Położona w gminie Karczmiska, powiat opolski, działka o powierzchni 25 ar o kształcie prostokąta, zwężonego w środkowej części, która wg planu zagospodarowania przestrzennego przewiduje budownictwo jednorodzinne w ramach linii zabudowy, w pozostałej zaś części leży w terenach przeznaczonych do produkcji rolniczej. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej i jest umiejscowiona na różnych poziomach wysokości. Obok znajdują się zabudowania jednorodzinne, woda, prąd i gaz w miedzy. ...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.