Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat nowosądecki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

498 działek na sprzedaż powiat nowosądecki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (201) oraz niepowtarzające się oferty agencji (297).

Działka inwestycyjna Muszyna, ul. Lipowa
Muszyna, ul. Lipowa · Działka inwestycyjna · 12363 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
81 zł / m²

Działka Muszyna na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość gruntowa, zabudowana o łącznej powierzchni ewidencyjnej 1,2363 ha, położona w Muszynie przy ulicy Lipowej /woj. Małopolskie, przy drodze krajowej nr 971, kierunek Piwniczna/. Działka nr 1348/1 zabudowana jest budynkiem stacji benzynowej i budynkiem tartaku o powierzchni 336 m2. Ponadto, na działce tej usytuowana jest kontenerowa stacja paliw dla paliw płynnych typu NND 26B nie stanowiąca części składowej nieruchomości. Przedmiotowa działka położona jest na terenach przemysło...

Działka budowlana Roztoka Wielka
Roztoka Wielka · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
77 zł / m²

Działka Roztoka Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość gruntowa , zabudowana o łącznej powierzchni ewidencyjnej 0,1300 ha, położona w Roztoce Wielkiej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki: Dz. nr 45/1 – działka budowlana. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze, położona na terenie płaskim. Tytuł prawa własności do nieruchomości –na rzecz osoby fizycznej. CENA: DO NEGOCJACJI Prezentacja i oględziny nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. ...

Działka budowlana Łącko
Łącko · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
44 zł / m²

Działka Łącko na sprzedaż bezpośrednio
Na działce szklarnia 600m w cenie działki. ...

Działka inwestycyjna Cieniawa
Cieniawa · Działka inwestycyjna · 11055 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
72 zł / m²

Działka Cieniawa na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 11055 m2 wraz z asfaltowym zjazdem, położona w miejscowości Cieniawa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28.  8 km od Nowego Sącza.Cena do negocjacji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego....

Działka rekreacyjna Stary Sącz
Stary Sącz · Działka rekreacyjna · 515 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 500 zł
20 zł / m²

Działka Stary Sącz na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania ogródek działkowy ROD ,,POPRAD'' w Starym Sączu 5,15 ara. Ogródek położony jest blisko głównej bramy , działka nr 7 przez co nie trzeba tracić dużo czasu by dojść do posesji. Działka usytuowana w dobrym miejscu bardzo dobrze nasłoneczniona do późnych godzin wieczornych z malowniczym widokiem na klasztor. Na działce jest woda, prąd. Działkę dalej znajduje się mały plac zabaw dla dzieci . Działa na chwilę obecną zaorana po wykarczeniu starych drzew praktycznie już ...

Działka budowlana Witowice Dolne
Witowice Dolne · Działka budowlana · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
219 000 zł
35 zł / m²

Działka Witowice Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka budowlana w Witowicach Dolnych o powierzchni 0,62 hektara (w tym 3 ary lasu). Dojazd drogą asfaltową, 1,5 km od drogi krajowej. Według aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, działka pod zabudowę zagrodową, jednorodzinna lub usługową (na prośbę, mailowo wyślę kopię wypisu i wyrysu z planu ze stycznia tego roku). Prąd, woda i gaz w ulicy. Działka lekko nachylona. Z działki rozpościera się piękny widok na część zalewu Czchowskiego z rui...

Działka leśna Zubrzyk
Zubrzyk · Działka leśna · 11122 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
9 zł / m²

Działka Zubrzyk na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o pow. 11 122 m² położona w Zubrzyku, Gmina Piwniczna - Zdrój. Sklasyfikowana w większości jako działka leśna i kawałek rolna. Nieruchomość nachylona w kierunku południowo - zachodnim w kształcie prostokąta. Prąd blisko działki, możliwość wykopania studni. Działka przy drodze asfaltowej. Działka zalesiona drzewostanem mieszanym z przewagą drzew iglastych. Istnieje możliwość zakupu drugiej podobnej działki powyżej. Bezpośrednio od właściciela. Cena za nieruchomość: 100...

Działka budowlana Trzetrzewina
Trzetrzewina · Działka budowlana · 2342 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 000 zł
59 zł / m²

Działka Trzetrzewina na sprzedaż

Działka budowlana Florynka
Florynka · Działka budowlana · 4000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
28 zł / m²

Działka Florynka na sprzedaż
Na sprzedaż działka o powierzchni 40 ar położona w miejscowości Florynka, gm. Grybów przy drodze asfaltowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania gminy Grybów ma oznaczenie Z26-MN- czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ma regularne wymiary jest prostokątna. Okolica jest spokojna w około nie ma gęstej zabudowy co może być uznana za plus.  ...

Działka budowlana Rożnów
Rożnów · Działka budowlana · 4411 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
35 zł / m²

Działka Rożnów na sprzedaż
Działka budowlana w Rożnowie o powierzchni 41ar. Teren płaski, ogrodzony - niedaleko jeziora i zapory! Media: prąd, woda (wodociąg). Dojazd ok 100m drogą utwardzoną od drogi asfaltowej. W sąsiedztwie z jednej strony działki kilka domów jednorodzinnych/kempingowych, z pozostałych stron las. Cisza i spokój, idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury. Możliwość budownictwa jednorodzinnego lub domków wypadowych. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.