Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat myszkowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

140 działek na sprzedaż powiat myszkowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (139) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolno-budowlana Przybynów
Przybynów · Działka rolno-budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 000 zł
30 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Przybynów gmina Żarki, szerokość 21 m, media w drodze, przy drodze asfaltowej, nieopodal drogi głównej,obok domy jednorodzinne, możliwość budowy domu dla rolnika, ładna okolica warta zobaczenia ...

Działka budowlana Nowa Kuźnica
Nowa Kuźnica · Działka budowlana · 4282 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 000 zł
50 zł / m²

Działka Nowa Kuźnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki budowlane o powierzchni 4282 m kw. (2432 m kw i 1850 m kw). Na załączonym zdjęciu z geoportalu oznaczone numerami: 1004 i 1003. Działki położone są w miejscowości KUŹNICA NOWA gm. Koziegłowy woj. Śląskie. W bliskiej odległości do zalewu porajskiego, Myszkowa, Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka zagospodarowana. Gaz, woda w drodze, prąd na działce. Możliwość sprzedaży jednej działki.  ...

Działka rolno-budowlana Sokolniki
Sokolniki · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
4 zł / m²

Działka Sokolniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjna działkę budowlaną z polem uprawnym o łącznej powierzchni 2 h. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi i jest uzbrojona. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 2328 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 640 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Las nr.działki 1266 działka łączy się z działką nr. 931 w jedną całość która była rozdzielona torami kolejki wąskotorowej i z tego powodu są dwa nr. działki położenie w granicy Przybynów-Ostrów...

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 952 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 760 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Las nr.działki 931 ta działka łączy się z działką nr.1266 (pokazana w kolejnym moim ogłoszeniu) rozdzielona była kolejką wąskotorową i dlatego są dwa nr. działek , położenie w granicach Przybynów-Ostrów...

Działka leśna Przybynów
Przybynów · Działka leśna · 4924 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 140 zł
5 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Las nr.działki 1383 w granicach Przybynów-Zaborze-Masłońskie...

Działka rolna Przybynów
Przybynów · Działka rolna · 16776 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 165 zł
2 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Pastwisko+łąka nr.działki 874...

Działka rolna Przybynów
Przybynów · Działka rolna · 14883 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 325 zł
2 zł / m²

Działka Przybynów na sprzedaż bezpośrednio
Rola+pastwisko nr.działki 335...

Działka budowlana Siedlec Duży, ul. Jana Pawła II
Siedlec Duży, ul. Jana Pawła II · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
41 zł / m²

Działka Siedlec Duży na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 3500 m2 w spokojnej okolicy, za działką las, wielkość powierzchni lasu uzależniona od potrzeb klienta (całość 2 ha). ...

Działka rolna Mirów
Mirów · Działka rolna · 29310 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
2 zł / m²

Działka Mirów na sprzedaż
DUŻA DZIAŁKA ROLNA - BLISKO ZAMKU W MIROWIE Do sprzedaży działka rolna o pow. 3 ha, granicząca z lasem. Posiada dostęp do drogi asfaltowej (publicznej). Dostępne media to prąd i woda. Działka ma kształt prostokąta, jej szerokość wynosi ok. 30 m. Jest lekko pochyła. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. W odległości ok. 1 km od Zamku w Mirowie, ok. 2,5 km od Zamku w Bobolicach. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.