Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat miechowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

74 działek na sprzedaż powiat miechowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (68) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Miechów Centrum, ul. Polna
Miechów Centrum, ul. Polna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
140 zł / m²

Działka Miechów Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania piękna działka budowlana, 10 ar przy ulicy Polnej w Miechowie. Działka (numer ewidencyjny 3228) w kształcie prostokąta o wymiarach 20m szerokości i 45 m długości, miejsce idealne na domek jednorodzinny z ogrodem. Media: woda, prąd jest w drodze gminnej (Dr-2214/3) obok działki. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego - jest to teren pod zabudowę mieszkalną. W obrębie działki znajdują się już domki jednorodzinne (nowe budownictwo), przy wjeździe na ulicę polną umiejscowiony jes...

Działka budowlana Miechów
Miechów · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
77 zł / m²

Działka Miechów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana uzbrojona...

Działka budowlana Przybysławice
Przybysławice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Przybysławice na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do sprzedania działki budowlane w miejscowości Przybysławice – gmina Gołcza, powiat miechowski. Działki są do wydzielenia. Zainteresowana osoba może kupić działkę o powierzchni co najmniej 10 arów. Cena to 50 zł za metr kwadratowy + koszty podziału geodezyjnego. Działki położone przy asfaltowej drodze gminnej, doprowadzone są do nich: prąd, gaz oraz woda. ...

Działka rolno-budowlana Rogów
Rogów · Działka rolno-budowlana · 17100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
171 000 zł
10 zł / m²

Działka Rogów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania siedlisko w pobliżu miejscowości Rogów, gm. Kozłów, koło Miechowa o powierzchni 1,7ha o orientacji południowej, płaska, nie zalewowa. Wydane WZ na ok. 23a, po obu stronach ogrodzenia sąsiadów: betonowe z jednej strony, z drugiej siatka. Działka kształtna z dwóch stron o szer. działki 28m przylega do drogi gminnej. Przy posesji jest prąd, w drodze przy działce jest woda. W pobliżu duże obszary leśne, piękne tereny widokowe, rekreacyjne, czyste powietrze, spokojna okolica. Do Krak...

Działka rolna Karczowice
Karczowice · Działka rolna · 29200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
4 zł / m²

Działka Karczowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole orne o powierzchni 2,92 ha, dojazd drogą asfaltową, pole równe w jednym kawałku. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Górka Kościejowska
Górka Kościejowska · Działka rolno-budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
14 zł / m²

Działka Górka Kościejowska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Górka Kościejowska, w pełni uzbrojoną, położoną malowniczo blisko lasu. Powierzchnia działki to 37 arów, działka posiada 2 wjazdy z głównej drogi. Więcej informacji pod telefonem....

Działka rolno-budowlana Rogów
Rogów · Działka rolno-budowlana · 4350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
4 zł / m²

Działka Rogów na sprzedaż bezpośrednio
Witam ma do sprzedania działkę rolną niezabudowaną położoną w Rogowie, gmina Kozłów oznaczoną numerem 2/4 o szerokości 36 m i długości 122 m. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej łączącej miejscowości - Rogów/Przybysławice. Przy granicy działki zlokalizowany jest słup energetyczny. Ze względu na jej lokalizację można ją przekształcić jako budowlaną. W razie pytań proszę o kontakt tel. ...

Działka budowlana Rzeżuśnia
Rzeżuśnia · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
36 zł / m²

Działka Rzeżuśnia na sprzedaż
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 15 arów .według aktualnego planu zagospodarowania gminy leży w terenach zabudowy mieszanej " 3MM"- . Szerokość działki 35 m ,długość 40 m,dojazd od drogi asfaltowej drogą wydzieloną na długości 40 m .Teren pochyły wystawie południowej Media na sąsiedniej działce .Cicha ,spokojna okolica . Bardzo dobry dojazd,około 30 km do Krakowa. ...

Działka rolno-budowlana Czaple Wielkie
Czaple Wielkie · Działka rolno-budowlana · 9343 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
13 zł / m²

Działka Czaple Wielkie na sprzedaż
Działka budowlano-rolna w miejscowości Czaple Wielkie , ok. 35 km od Krakowa i 9 km od Miechowa, w otoczeniu luźnej zabudowy i sąsiedztwie kompleksu leśnego. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Część budowlana o pow. 20 arów i wymiarach 29x70 m. Cześć rolna, w bezpośrednim sąsiedztwie części budowlanej (ok. 250x29m) o niewielkim nachyleniu. Media: prąd i woda obok działki przy drodze gminnej. Możliwość podziału działki. Zaciszne urokliwe miejsce....

Działka budowlana Żarnowica
Żarnowica · Działka budowlana · 2740 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
24 zł / m²

Działka Żarnowica na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Żarnowica - ok. Gołcza , ok. 35 km od Krakowa i 17 km od Miechowa, w otoczeniu luźnej zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej. Działka w całości budowlana o pow. 27 arów (szerokość przy drodze 44m). Media: prąd w działce, woda obok działki przy drodze gminnej. Cena do negocjacji!...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.