Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat łukowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

76 działek na sprzedaż powiat łukowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (74) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka rolno-budowlana Radoryż Kościelny
Radoryż Kościelny · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
33 zł / m²

Działka Radoryż Kościelny na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 3300 m2, budynek mieszkalny z centralnym ogrzewaniem przy budynku gospodarczym, oddzielnie stodoła kryta blachą, budynki do remontu w miejscowości Radoryż Kościelny. Na działce znajdują się woda, prąd oraz telefon. Działka położona w dobrej lokalizacji. Cena do negocjacji. ...

Działka rolna Zaolszynie
Zaolszynie · Działka rolna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
7 zł / m²

Działka Zaolszynie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke w pobliżu trasy Siedlce-Miedzyrzec Podlaski. 10km od Zbuczyna....

Działka rolna Wola Bukowska
Wola Bukowska · Działka rolna · 12400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
3 zł / m²

Działka Wola Bukowska na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna 3, zł za metr kwadratowy ,do negocjacji ....

Działka budowlana Podgaj
Podgaj · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 000 zł
76 zł / m²

Działka Podgaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,1031 ha (10,31 a). Wymiary działki to 21 m na 50 m. Zgodnie z treścią Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łuków działka znajduje się terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Możliwość podłączenia następujących mediów: prąd, woda, gaz. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą. Dojazd zarówno od strony Łukowa jak też i od strony Łazów drogą asfaltową. Nieruchomość położona jest w bardzo przyjaznej okolicy - cis...

Działka rolno-budowlana Czerśl-Kolonia
Czerśl-Kolonia · Działka rolno-budowlana · 8200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
12 zł / m²

Działka Czerśl-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolno budowlana pole uprawne sadek. Razem 0,82 ha. Przy szosie, wszystkie media. Dogodny dojazd. Strefa zabudowy jednorodzinnej. Czerśl, powiat łukowski. Informacje tel....

Działka inwestycyjna Łuków, ul. Stefana Okrzei 31
Łuków, ul. Stefana Okrzei · Działka inwestycyjna · 16786 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
510 000 zł
30 zł / m²

Działka Łuków na sprzedaż bezpośrednio
Działkę zabudowaną w Łukowie 16786 m2 sprzedam bezpośrednio cena 510000 zł. Nieruchomość uzbrojona : woda miejska,energia elektryczna (siła) ,szambo. Pięć minut pieszo do centrum. Własność. Teren posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Działka częściowo ogrodzona ,przy ulicy asfaltowej Wszędzie blisko. Więcej informacji na stronie oferent.pl.tl....

Działka budowlana Turze Rogi
Turze Rogi · Działka budowlana · 1558 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 500 zł
62 zł / m²

Działka Turze Rogi na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1558 m2 w miejscowości Turze Rogi. Działka ogrodzona z dwóch stron, granice działki wyznaczone geodezyjnie, doprowadzona woda, sieć energetyczna bezpośrednio przy działce. Szerokość 23m, długość 57m i 77m. Ładna, spokojna okolica. Blisko las i tereny zielone. W pobliżu przedszkole, plac zabaw, kort tenisowy, boisko, sklep spożywczy, przystanek autobusowy. Działka położona na równym terenie przy drodze asfaltowej. Oferta bezpośrednio od sprzedającego. P...

Działka rolno-budowlana Celiny
Celiny · Działka rolno-budowlana · 4600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
22 zł / m²

Działka Celiny na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, Sprzedam działki w dogodnej lokalizacji. http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=3493041 Działki sąsiadujące ze sobą, teren płaski pokryty trawą, 110 m od najbliższej zabudowy mieszkalnej. Jeden właściciel. Pełna własność. Działki rozgraniczone ze słupkami geodezyjnymi w narożach- po urzędowym wznowieniu granic. Media na działce: woda, niedaleko en. elektryczna. Nr działek na sprzedaż (46 ar): - 205/1 (11 ar) - 205/2 (11 ar) - 206 (24 ar) ...

Działka budowlana Łuków, ul. Łapiguz
Łuków, ul. Łapiguz · Działka budowlana · 3844 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
86 zł / m²

Działka Łuków na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łuków. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3844 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, gaz, prąd, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Łukowa : około 1km....

Działka budowlana Łuków, ul. ks. Jerzego Popiełuszki
Łuków, ul. ks. Jerzego Popiełuszki · Działka budowlana · 1217 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
234 000 zł
192 zł / m²

Działka Łuków na sprzedaż
Działka budowlana położona w mieście Łuków. Dojazd do działki: droga nieutwardzona. Przeznaczenie: budowlano-usługowa. Teren oznaczony symbolem MNU 88 przeznacza się na realizację i utrzymanie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nie uciążliwych, w tym hoteli. Opis działki: Dwie działki o łącznej powierzchni 1066 m2 oraz udział 1/2 w drodze o powierzchni 303 m2. Jedna z działek o powierzchni 543 m3 oraz druga o powierzchni 523 m2. Teren: nieogrodzony. Dostępne media: kanalizac...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.