Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat leszczyński - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

128 działek na sprzedaż powiat leszczyński. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (59) oraz niepowtarzające się oferty agencji (69).

Działka budowlana Lipno
Lipno · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
42 zł / m²

Działka Lipno na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Lipnie. Dzialka czesciowo ogrodzona cena do negocjacji...

Działka budowlana Jezierzyce Kościelne
Jezierzyce Kościelne · Działka budowlana · 1072 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
60 zł / m²

Działka Jezierzyce Kościelne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Jezierzycach Koscielnych. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1072 m2. Media w drodze. Bez pośredników....

Działka budowlana Osieczna Stanisławówka
Osieczna Stanisławówka · Działka budowlana · 1425 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
175 zł / m²

Działka Osieczna Stanisławówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Osiecznie. Działka położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych Stanisławówka. Powierzchnia 1425m2 w kształcie prostokąta. Odległość do jeziora to około 80 metrów. Działka usytuowana w malowniczym miejscu z widokiem na jezioro oraz pobliski las. Powierzchnia działki została w pełni ogrodzona jak widać na poniższych zdjęciach. Na działce zostało wylane zero zgodnie z projektem budowlanym dołączonym do działki. Kontakt wyłącznie telefoniczny....

Działka budowlana Bukówiec Górny, ul. Powstańców Wielkopolskich
Bukówiec Górny, ul. Powstańców Wielkopolskich · Działka budowlana · 730 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
119 zł / m²

Działka Bukówiec Górny na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z warunkami zabudowy. Malownicza okolica....

Działka budowlana Boszkowo-Letnisko, ul. Brzegowa
Boszkowo-Letnisko, ul. Brzegowa · Działka budowlana · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
272 zł / m²

Działka Boszkowo-Letnisko na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna, zagospodarowana działka w Boszkowie z drewnianym domkiem i przyczepą Niewiadów w całości ogrodzona. Na działce prąd, woda z własnej studni oraz szambo (kanalizacja 2018 rok). Atutem działki jest bliskie dojście do jeziora,( niecałe 100m) o wyjątkowej przeźroczystości, czystości oraz łagodnym zejściu do wody. Raj dla wielbicieli kąpieli, wodniaków oraz wędkarzy. Boszkowo ul. Brzegowa...

Działka rolno-budowlana Wijewo, ul. Boczna
Wijewo, ul. Boczna · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Wijewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki 30 ar w Wijewie przy ul. Bocznej, Piaski ,Chłapowskiego ,prąd, woda ,więcej info. telefonicznie....

Działka budowlana Włoszakowice
Włoszakowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
54 zł / m²

Działka Włoszakowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane (1,2,3) znajdujące się na Osiedlu zatorze. Działki na peryferiach Wloszakowice. Cisza, spokój, blisko lasu. Cena to 54zl za m2. Działka numer 3 z opcją powiększenia o dalej idący klin. Cena do negocjacji. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Dąbcze
Dąbcze · Działka budowlana · 1440 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
201 600 zł
140 zł / m²

Działka Dąbcze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbcze. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1440 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz w drodze. Okolice działki: Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: las. Infrastruktura: sklepy. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od Leszna: około 5 km....

Działka inwestycyjna Mórkowo
Mórkowo · Działka inwestycyjna · 9500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
715 000 zł
75 zł / m²

Działka Mórkowo na sprzedaż
DUŻA PIĘKNA PRZEMYSŁOWA DZIAŁKA, MÓRKOWO(gmina Lipno) 9 500m2 Działka inwestycyjno-przemysłowa, położona w malowniczej, spokojnej miejscowości Mórkowo (gmina Lipno) Działka w kształcie prostokąta, z możliwością dokupienie i powiększenia o dwie działki 1555m2 oraz 2060m2 Przeznaczenie działki na magazyny lub nieuciążliwą działalność gospodarczą. Teren działki ogrodzony, wjazd wyłożony kostką brukową pod samochody ciężarowe, brama wjazdowa (brama wygodna przesuwna). Dojazd do działki drog...

Działka budowlana Dąbcze
Dąbcze · Działka budowlana · 36600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 850 000 zł
105 zł / m²

Działka Dąbcze na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbcze. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Istnieje plan podziału na 34 mniejsze działki o powierzchni od 701 m2 do 1274m2. Opis działki: Działka o powierzchni 36600 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski. Dostępne media w drodze: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie komunikacji miejskiej, transport własny. Odległość od centrum Leszna: około 5 km. Sąsiedztwo: zabud...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.