Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat kraśnicki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

74 działek na sprzedaż powiat kraśnicki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (74)

Działka budowlana Urzędów, ul. Partyzantów
Urzędów, ul. Partyzantów · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
60 zł / m²

Działka Urzędów na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, Do zaoferowania mam 6 działki budowlane zlokalizowane w Urzędowie przy ul. Partyzantów. Jadąc z Urzędowa do Kraśnika mijamy stację paliw po prawej stronie i kolejno za magazynami skręcamy w prawo. Dalej jadąc drogą utwardzoną po ok. 50m skręcamy w prawo, działki znajdują się na tyłach wspomnianych magazynów. Powierzchnie poszczególnych działek to ok. 1300 - 1500 m2 w tym szerokość od strony drogi to około 25m. Do działek doprowadzona jest energia elektryczna, w persp...

Działka budowlana Kraśnik Lasy
Kraśnik Lasy · Działka budowlana · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
71 zł / m²

Działka Kraśnik Lasy na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polozona jest w Kraśniku-LASY bezpośrednio przy trasie Krasnik-Lublin. posiada przylacze elektryczne . Dzialke można wykorzystać jako dzialke inwestycyjna jka rozwniez budowlana. więcej onfpormacji pod numerem telefonu...

Działka rolno-budowlana Annopol, os. Słoneczne
Annopol, os. Słoneczne · Działka rolno-budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 200 zł
68 zł / m²

Działka Annopol na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod zabudowę jednorodzinną na Osiedlu Słonecznym w Annopolu. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Skorczyce
Skorczyce · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
12 zł / m²

Działka Skorczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 1 ha w tym 0,16 ha działki budowlanej przy głównej drodze Urzędów-Wilkołaz. Działka położona jest na początku Skorczyc od strony Urzędowa....

Działka budowlana Kraśnik, ul. Urzędowska 324
Kraśnik, ul. Urzędowska · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
312 500 zł
63 zł / m²

Działka Kraśnik na sprzedaż bezpośrednio
Możliwość podzielenia działki. Działka leży między Kraśnikiem i Kraśnikiem Fabrycznym. Adres: ul. Urzędowska 324...

Działka rolna Opoka Duża
Opoka Duża · Działka rolna · 11200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
2 zł / m²

Działka Opoka Duża na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna w Opoce, gmina Annopol, woj. lubelskie o powierzchni 1 ha 12 arów, klasa IIIb....

Działka rolno-budowlana Nowy Rachów
Nowy Rachów · Działka rolno-budowlana · 14500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
8 zł / m²

Działka Nowy Rachów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,45ha położone w miejscowości Nowy Rachów 2 km. od Annopola (klasa III-IV-V). W skład gospodarstwa wchodzą nieruchomości tj: - dom murowany (cegła), kryty blachą : 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, ganek - 65m2., woda +światło, co - brak. Dom do remontu, - budynek gospodarczy murowany - do remontu, - stodoła drewniana, kryta blachą. Dojazd droga asfaltowa. Wszystkich zainteresowanych kupnem wyżej wymienionej działki proszę o kontakt telefoniczn...

Działka budowlana Kraśnik Kraśnik Fabryczny, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 95
Kraśnik Kraśnik Fabryczny, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · Działka budowlana · 1236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
375 000 zł
303 zł / m²

Działka Kraśnik Kraśnik Fabryczny na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana prostokątna oznaczona numerem ewidencyjnym 95 o powierzchni 1236m2 położona w Obrębie 2 Zachód, Miasta Kraśnik. Przylega bezpośrednio do ulicy Wyszyńskiego, wśród zabudowań domów wielorodzinnych. ...

Działka budowlana Blinów Pierwszy
Blinów Pierwszy · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
12 zł / m²

Działka Blinów Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Blinowie I to bardzo ciekawa propozycja dla osób chcących oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się z możliwości mieszkania poza miastem. Położenie działki gwarantuje ciszę, spokój i niezakłócony kontakt z przyrodą. Sąsiedztwo lasów oraz walory przyrodnicze terenu stwarzają idealne warunki do zamieszkania i wypoczynku. Atutem jest szybki dojazd drogą asfaltową od Kraśnika czy też Janowa Lubelskiego. Działka, o której mowa, ma powierzchnię 0,26 ha i jest w pełni uz...

Działka budowlana Annopol
Annopol · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
50 zł / m²

Działka Annopol na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 15 arów, położoną w Annopolu przy ulicy Stępnia / Legionów Polskich. Aktualnie na powierzchni znajduje się sad wiśniowy. Działka posiada dostęp do linii kanalizacyjnej. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.