Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat kolski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

35 działek na sprzedaż powiat kolski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (35)

Działka budowlana Koło, ul. Bursztynowa
Koło, ul. Bursztynowa · Działka budowlana · 956 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
94 zł / m²

Działka Koło na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana w Kole przy ulicy Bursztynowej o powierzchni 956 m2. Działka położona jest przy drodze asfaltowej, przyłącza w pasie drogowym po stronie działki. Kontakt telefoniczny po godz. 16.00 ...

Działka budowlana Kościelec
Kościelec · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
50 zł / m²

Działka Kościelec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub wynajmę działkę w Kościelcu o wszystkie informacje udzielam drogą telefoniczną...

Działka rolno-budowlana Wrząca Wielka
Wrząca Wielka · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
27 zł / m²

Działka Wrząca Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Wrząca wielka/kielczew gmina koło Dom połączony z budynkiem gospodarczym Ok.150 m2 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka, dwa pomieszczenia do produkcji pieczarek, garaż z górą, stodoła oraz garaż) Media: energia elektryczna, oświetlenie i siła, wodociąg gminny, kanaliza, c.o. na piec, grzejniki aluminiowe, stolarka okienna i drzwiowa nowa Działka o powierzchni 0,5 ha, siedlisko ogrodzone płotem, brama metalowa i ogrodzenie metalowe....

Działka rolna Okoleniec
Okoleniec · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
4 zł / m²

Działka Okoleniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię o powierzchni 5ha w miejscowości Okoleniec. Szczegółowe informacje pod numerem tel....

Działka rekreacyjna Góraj
Góraj · Działka rekreacyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
8 zł / m²

Działka Góraj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę rekreacyjną z zalesieniem w miejscowości Góraj gm. Babiak, 25 km do autostrady A2, 3 km do jeziora Brdowskiego. 300 m od gospodarstw mieszkańców wsi. Możliwość zakupu działki w mniejszej lub większej powierzchni. Zapraszam do obejrzenia galerii....

Działka budowlana Skobielice
Skobielice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Skobielice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni 3000 m2 (30 a). Działka znajduje się w miejscowości Skobielice przy drodze wojewódzkiej 473. Bezproblemowy dostęp do wykonania przyłączy: prąd, woda, telefon. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 50 m2. Działka w pełni ogrodzona z wjazdem od drogi wojewódzkiej. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu....

Działka rolna Daniszew
Daniszew · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
5 zł / m²

Działka Daniszew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Grunt Orny 1ha III klasa...

Działka rolna Przedecz
Przedecz · Działka rolna · 2015 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
10 zł / m²

Działka Przedecz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 20 arów ziemi rolnej klasy IV. Grunt znajduje się w Przedczu przy ul. 3 Maja. Cena podlega negocjacji....

Działka rekreacyjna Góraj
Góraj · Działka rekreacyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 800 zł
7 zł / m²

Działka Góraj na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę w miejscowosci góraj gm.Babiak malownicza okolica w wyjątkowym miejscu w pobliżu lasy oraz jeziora 2km jezioro brdowskie ok.8km j.lubotynskie oraz j.modzerowskie 25km do Lichenia jak i do wjazdu na autostradę A2. Wspaniałe miejsce na wypoczynek w zaciszu możliwość postawienia domku lub wykopu stawu w pobliżu dopływ rzeki noteć. Droga z dojazdem na działkę. Możliwośc kupna działki o mniejszej badz wiekszej powierzchni. Więcej informacji udzielę telefonicz...

Działka budowlana Witowo
Witowo · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
26 zł / m²

Działka Witowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną nr 50/2 położoną w miejscowości Witowo gmina Osiek Mały o powierzchni 11 arów (wymiary 37m na 30 metrów). Do działki prowadzi droga o szerokości 7m. Działka znajduję się w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasami. W niedalekiej odległości znajduje się główna droga z Koła do Sompolna. Odległość do Koła około 10km....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.