Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat kłobucki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

150 działek na sprzedaż powiat kłobucki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (147) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolna Rębielice Szlacheckie
Rębielice Szlacheckie · Działka rolna · 7920 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
4 zł / m²

Działka Rębielice Szlacheckie na sprzedaż bezpośrednio
Działka w ewidencji gruntów jest zapisana jako nr 1051 o powierzchni 0,7920 ha. Charakterystyka : w pasie 80 metrów od drogi powiatowej w głąb działki oznaczona jest symbolem " R " dla którego ustalone jest przeznaczenie - tereny rolnicze dopuszczone do lokalizacji zabudowy. Pozostała część działki oznaczona jest symbolem " RP " z przeznaczeniem - tereny rolnicze bez prawa lokalizacji zabudowy na którym dodatkowo wyznaczono obszary szczególnego zagrożenia powodzią....

Działka budowlana Lgota, ul. Polna
Lgota, ul. Polna · Działka budowlana · 5800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
22 zł / m²

Działka Lgota na sprzedaż bezpośrednio
Przedmieścia Częstochowy. Do pl. Biegańskiego tylko 10km. Działka w całości budowlana z możliwością podziału /bez zgody ARiMR / Aktualne warunki zabudowy. Możliwość zabudowy inwestycyjnej. Ładna okolica, dużo zieleni....

Działka budowlana Zajączki Drugie, ul. Parcele
Zajączki Drugie, ul. Parcele · Działka budowlana · 11700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
12 zł / m²

Działka Zajączki Drugie na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę budowlaną. Położona przy ulicy Parcele w miejscowości Zajączki Drugie, działka uzbrojona w prąd, wodę i kanalizacje. Szerokość działki przy drodze to 36 m. Spokojna, cicha okolica, w pobliżu sklep, szkoła, ośrodek zdrowia więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka siedliskowa Kamyk
Kamyk · Działka siedliskowa · 5108 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
410 000 zł
80 zł / m²

Działka Kamyk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke w Kamyku przy drodze krajowej w pobliżu osiedla i szkoły. Wymiary 147x35m. Media w drodze. Cena 80zl/m, do negocjacji ....

Działka rolna Hutka, ul. Słoneczna
Hutka, ul. Słoneczna · Działka rolna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
24 zł / m²

Działka Hutka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki rolne z możliwością zabudowy o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Hutka. Cena: 24 zł/m2. ...

Działka budowlana Węglowice, Węglowice Jezioro
Węglowice, Węglowice Jezioro · Działka budowlana · 3480 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
20 zł / m²

Działka Węglowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania mam 2 działki w Węglowicach o numerach 137/3 i 137/4 - chcę je sprzedać najlepiej łącznie. Powierzchnia: 137/3 - 0,1622 ha 137/4 - 0,1858 ha Razem - 0,3480 ha (3480 m2) Działki nadają się do budowy domu jednorodzinnego, co z resztą ma obecnie miejsce, gdyż w okolicach powstaje osiedle domów jednorodzinnych. Działki kupił mój ś.p. ojciec wspólnie z kuzynem, jednak nikt z nas nie planuje się tam obecnie budować, stąd decyzja o sprzedaży. Teren można zobaczyć na Google Ma...

Działka budowlana Kłobuck Brody Malina, ul. Wojska Polskiego
Kłobuck Brody Malina, ul. Wojska Polskiego · Działka budowlana · 36000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
2 zł / m²

Działka Kłobuck Brody Malina na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w okolicy lasu na nowo powstającym osiedlu ...

Działka budowlana Pierzchno
Pierzchno · Działka budowlana · 885 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 950 zł
70 zł / m²

Działka Pierzchno na sprzedaż
PIERZCHNO. Atrakcyjne działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki powstały w wyniku podziału. Powierzchnia działek zaczyna się od 870m2 do 1069m2 położone w miejscowości Pierzchno, gmina Wręczyca Wielka. Szerokość działek 24 m. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni poprzez połączenie działek. Aktualnie w sprzedaży jest 32 działki. Teren uzbrojony, woda i prąd doprowadzone do działek. Dojazd drogą asfaltową, droga wewnętrzna utwardzona. ...

Działka budowlana Kalej, ul. Główna
Kalej, ul. Główna · Działka budowlana · 883 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
78 zł / m²

Działka Kalej na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kalej , gmina Wręczyca Wielka. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 883 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe podmiejskie. Odległość od centrum Częstochowy: 15 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne wolnostojące. Rekreacja: las....

Działka inwestycyjna Krzepice, ul. Towarowa
Krzepice, ul. Towarowa · Działka inwestycyjna · 8860 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
49 zł / m²

Działka Krzepice na sprzedaż
Działki inwestycyjno budowlane pod zabudowę przemysłową o łącznej powierzchni 8860m2 z możliwością kupna połowy. Do sprzedaży łącznie 4 działki. Działka o łącznej powierzchni 3160 m2 na obszarze oznaczonym symbolem M, dla którego ustalono przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej. W pozostałej części działka na obszarze oznaczonym symbolem ZU, dla którego ustalono przeznaczenie: zieleń urządzona. Pozostałe działki znajdują się w obszarze oznaczonym symbolem PU, dla którego ustalono przeznacze...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.