Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat kartuski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

418 działek na sprzedaż powiat kartuski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (45).

Działka budowlana Przodkowo
Przodkowo · Działka budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
960 000 zł
120 zł / m²

Działka Przodkowo na sprzedaż bezpośrednio
Zabudowa jednorodzinna wg planu zagospodarowania... dodano wczoraj

Działka budowlana Borkowo
Borkowo · Działka budowlana · 809 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
86 000 zł
106 zł / m²

Działka Borkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana o powierzchni 809 m² położona przy ulicy Głębokiej w Borkowie, nieopodal jeziora Głebokiego.  Dzialka idealna dla osób ceniących sobie cisze i spokoj. Dojazd do działki drogą wyłożoną płytami typu jumbo. + GOTOWY PROJEKT BUDOWLANY! Dom jednorodzinny DARIO (oczywiscie jest możliwość kupna działki bez projektu ) Gorąco polecam... dodano wczoraj

Działka budowlana Otomino
Otomino · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
70 zł / m²

Działka Otomino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Otomino koło Żukowa, cicha spokojna okolica, 20 km do Gdańska, działki od 900 do 1000m2, wiecej inf. pod nr. ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Grzybno
Grzybno · Działka budowlana · 1301 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
111 zł / m²

Działka Grzybno na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z warunkami zabudowy. Na sąsiedniej działce rozpoczyna się budowa domu. Działka usytuowana na południowym stoku schodzącym do Jeziora Klasztornego Dużego koło Kartuz. 30km od Gdańska, wykonana droga dojazdowa na działkę, doprowadzona woda, kanalizacja sanitarna, prąd oraz wydane warunki podłączenia gazu. Jesteśmy na etapie podpisania umowy z PGNiG na doprowadzenie instalacji gazowej. Wspaniałe położenie, nad samym jeziorem, na południowym stoku, nachylona do jeziora.... 4 dni temu

Działka budowlana Szarłata
Szarłata · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
37 zł / m²

Działka Szarłata na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działkę na sprzedaż o powierzchni 2100 m, zlokalizowaną na Kaszubach w miejscowości Szarłata. Działka położona jest niedaleko dwóch jezior: Białego i Czarnego. Piękna okolica, do której prowadzi droga gminna, utwardzona. Działka ma kształt prostokąta, bez słupów, terenów podmokłych i nierówności. Posiada warunki zabudowy jednorodzinnej oraz warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej oraz wodociągowej. Cena do negocjacji. ... 5 dni temu

Działka inna Sulęczyno, ul. Brzozowa 3
Sulęczyno, ul. Brzozowa · Działka inna · 1288 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
62 zł / m²

Działka Sulęczyno na sprzedaż bezpośrednio
Zachęcam do kupna atrakcyjnej działki letniskowej w Sulęczynie atrakcyjnie położonej w pobliżu lasów,dość blisko znajduje się jezioro .... 6 dni temu

Działka budowlana Puzdrowo
Puzdrowo · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
100 zł / m²

Działka Puzdrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Puzdrowie....

Działka budowlana Borcz
Borcz · Działka budowlana · 1469 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
59 zł / m²

Działka Borcz na sprzedaż
Działka położona jest w pięknej, spokojnej i kameralnej okolicy. Wydana została dla niej decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 31 m × 47 m, jest płaska i sucha. Dojazd do działki jest drogą utwardzoną oraz krótki odcinek drogą polną. Wjazd jest od strony południowo-wschodniej. Najbliższe sąsiedztwo to domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane. Uzbrojenie: prąd, woda - w drodze. Słupy do usunięcia. Ist... 5 dni temu

Działka budowlana Borcz
Borcz · Działka budowlana · 1621 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
59 zł / m²

Działka Borcz na sprzedaż
Działka położona jest w pięknej, spokojnej i kameralnej okolicy. Wydana została dla niej decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 30 m × 55 m, jest płaska i sucha. Dojazd do działki jest drogą utwardzoną oraz krótki odcinek drogą polną. Wjazd jest od strony południowo-wschodniej. Najbliższe sąsiedztwo to domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane. Uzbrojenie: prąd, woda - w drodze. Słupy do usunięcia. Ist... 5 dni temu

Działka budowlana Borkowo
Borkowo · Działka budowlana · 3739 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
261 500 zł
70 zł / m²

Działka Borkowo na sprzedaż
Działka położona jest w spokojnej i pięknej okolicy. Najbliższe otoczenie to działki niezabudowane oraz las. Około 1/3 działki stanowi własny las. Ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 70 m × 52 m. Dla działki wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, która przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. W zasięgu 5 minut samochodem znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy,markety,szkoły, ośrodki zdrowia, lokale gastronomiczne. Okolica zachęca do spę... 5 dni temu

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.