Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat jaworski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

39 działek na sprzedaż powiat jaworski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Jawor
Jawor · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
164 999 zł
165 zł / m²

Działka Jawor na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną 10-arową. Działka znajduje się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Jaworze w ostatnim pasie z widokiem na góry (okolice sklepu Dino, Jawornika). Wykonane zostało przyłącze elektryczne na cele budowlane. Dla zainteresowanych posiadamy również projekt domu BS-15 wraz z pozwoleniem na budowę na tejże działce https://www.extradom.pl/projekt-domu-bs-15-dwurodzinny-JGC1009...

Działka budowlana Paszowice
Paszowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Paszowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki budowlane w Paszowicach. Łącznie 33 ary. Podzielone lub jako jedna działka....

Działka rolno-budowlana Jawor, ul. Myśliborska
Jawor, ul. Myśliborska · Działka rolno-budowlana · 1450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
172 zł / m²

Działka Jawor na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka pod zabudowę usługową lub mieszkalną. ...

Działka budowlana Wądroże Wielkie
Wądroże Wielkie · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
56 zł / m²

Działka Wądroże Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 8 arów. Działka znajduje się w miejscowości Wądroże Wielkie, Ok.14 km od Jawora i Ok. 20 od Legnicy...

Działka budowlana Bolków, ul. Mikołaja Kopernika
Bolków, ul. Mikołaja Kopernika · Działka budowlana · 990 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
73 zł / m²

Działka Bolków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlaną na terenie Bolkowa z widokiem na zamek Bolków .Bezposredni dostęp do drogi asfaltowej ze wszystkimi mediami. Dzialka znajduje sie przy ul. Kopernika o powierzchni 990 m2. cena do negocjacji wiecej informacji pod numerem telefonu...

Działka budowlana Bolków
Bolków · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
75 zł / m²

Działka Bolków na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka budowlana z widokiem na zamek w Bolkowie. Bezpośredni dostęp do drogi ze wszystkimi mediami....

Działka budowlana Piotrowice, Piotrowice 130
Piotrowice, Piotrowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Piotrowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka niezabudowana nr gruntu 803/3...

Działka rolna Jawor
Jawor · Działka rolna · 23900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
63 zł / m²

Działka Jawor na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 2,39 ha w bezpośrednim sąsiedztwie miasta JAWOR (dolnośląskie). Obecnie działka rolna, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona na budownictwo jednorodzinne, zabudowę szeregową, usługi, produkcję. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki budowlane. Działka przylega bezpośrednio do obecnej Drogi Krajowej nr 3, w bliskim sąsiedztwie (około 500 m) będzie znajdować się zjazd z budowanej drogi ekspresowej S3. Do działki jest bezpośredni zj...

Działka rolna Snowidza
Snowidza · Działka rolna · 1700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
40 zł / m²

Działka Snowidza na sprzedaż
~Działka rolna położona we wsi Snowidza, gm. Mściwojów jest objęta decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: do zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 1700 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski . Dostępne media: brak w pobliżu budynek z mediami . Działka w trakcie podziału możliwość zakupu mniejszej bądź większej powierzchni. Opis lokalizacji: Komunikacja: pozamiejska. Odległość od centrum 20 km. Sąsiedzt...

Działka budowlana Paszowice
Paszowice · Działka budowlana · 23900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
63 zł / m²

Działka Paszowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Paszowice - około 600 m od zjazdu drogi S3. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe, produkcja, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 23 900 m2 w kształcie prostokątu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda - 100 m od działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Jawora: 3 km....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.