Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat jaworski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

36 działek na sprzedaż powiat jaworski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (35) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Wądroże Wielkie
Wądroże Wielkie · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
56 zł / m²

Działka Wądroże Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 8 arów. Działka znajduje się w miejscowości Wądroże Wielkie, Ok.14 km od Jawora i Ok. 20 od Legnicy...

Działka budowlana Bolków, ul. Mikołaja Kopernika
Bolków, ul. Mikołaja Kopernika · Działka budowlana · 990 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
73 zł / m²

Działka Bolków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlaną na terenie Bolkowa z widokiem na zamek Bolków .Bezposredni dostęp do drogi asfaltowej ze wszystkimi mediami. Dzialka znajduje sie przy ul. Kopernika o powierzchni 990 m2. cena do negocjacji wiecej informacji pod numerem telefonu...

Działka budowlana Bolków
Bolków · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
75 zł / m²

Działka Bolków na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka budowlana z widokiem na zamek w Bolkowie. Bezpośredni dostęp do drogi ze wszystkimi mediami....

Działka budowlana Piotrowice, Piotrowice 130
Piotrowice, Piotrowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Piotrowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka niezabudowana nr gruntu 803/3...

Działka rolna Jawor
Jawor · Działka rolna · 23900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
63 zł / m²

Działka Jawor na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 2,39 ha w bezpośrednim sąsiedztwie miasta JAWOR (dolnośląskie). Obecnie działka rolna, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona na budownictwo jednorodzinne, zabudowę szeregową, usługi, produkcję. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki budowlane. Działka przylega bezpośrednio do obecnej Drogi Krajowej nr 3, w bliskim sąsiedztwie (około 500 m) będzie znajdować się zjazd z budowanej drogi ekspresowej S3. Do działki jest bezpośredni zj...

Działka budowlana Snowidza
Snowidza · Działka budowlana · 1405 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
60 zł / m²

Działka Snowidza na sprzedaż bezpośrednio
Witam Do sprzedania działka budowlana nr 302/21 w Snowidzy przy drodze powiatowej Snowidza-Godziszowa. Działka znajduje się blisko ośrodka zdrowia oraz szkoły. W pobliżu boisko, orlik, Kościół, sklep i przystanek autobusowy. W podanej cenie media : prąd i woda. Wjazd do działki z drogi asfaltowej. Z działki piękny widok na pasmo górskie i Śnieżkę....

Działka budowlana Piotrowice
Piotrowice · Działka budowlana · 6072 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
58 zł / m²

Działka Piotrowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o pow. 6tyś m2 położona w malowniczej okolicy gminy Męcinka/Piotrowice . Bezpośrednie otoczenie natury, spokój oraz korzystne usytuowanie wpływa na unikalny klimat tego miejsca. Bardzo dobrze nasłoneczniona. Jeżeli szukasz odpoczynku od zgiełku miasta, to wspaniałe miejsce jest idealne dla Ciebie. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu terenu. Nieruchomość w bezpośrednim dostępie do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacy...

Działka budowlana Sady Górne
Sady Górne · Działka budowlana · 1618 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 890 zł
105 zł / m²

Działka Sady Górne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Sady Górne w okolicach Bolkowa, Jawora. Powierzchnia 1618 mkw Wymiary: 46 x 35 mkw W granicy działki jest dostęp do wody oraz prądu. Około 3,5 km do planowanej drogi S3....

Działka budowlana Kłonice
Kłonice · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
39 zł / m²

Działka Kłonice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowości Kłonice obok Paszowic. Mieści się na uboczu wsi. Bardzo ładne miejsce. Działka uzbrojona....

Działka budowlana Paszowice
Paszowice · Działka budowlana · 23900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
63 zł / m²

Działka Paszowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Paszowice - około 600 m od zjazdu drogi S3. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe, produkcja, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 23 900 m2 w kształcie prostokątu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda - 100 m od działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Jawora: 3 km....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.