Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki powiat jarosławski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

91 działek na sprzedaż powiat jarosławski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (91)

Działka rolno-budowlana Laszki Pod Kościołem
Laszki Pod Kościołem · Działka rolno-budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
25 zł / m²

Działka Laszki Pod Kościołem na sprzedaż bezpośrednio
Działka blisko gminy, apteki, kościoła, przychodni oraz sklepów. Zapraszam do kontaktu. ...

Działka rolna Węgierka
Węgierka · Działka rolna · 8200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
3 zł / m²

Działka Węgierka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole orne 0,82ha w tym 0,12 ar lasu w miejscowośći wegierka cena do uzgodnienia tel. ...

Działka budowlana Korzenica
Korzenica · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
12 zł / m²

Działka Korzenica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 21 arów, w miejscowości Korzenica, gm. Laszki, przy głównej drodze więcej informacji po nr. tel....

Działka budowlana Manasterz Krzewnosy
Manasterz Krzewnosy · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
17 zł / m²

Działka Manasterz Krzewnosy na sprzedaż bezpośrednio
Witam Posiadam do sprzedaży 4 działki budowlane (wydane WZiZT na 4 domy jednorodzinne).Podana cena za 1 działkę. Działki znajdują się przy drodze wojewódzkiej z Manasterza w kierunku na Sieniawę. Sąsiednia działka zabudowana budynkiem w zabudowie bliżniaczej . Od strony południowej jest ogrodzenie około 70m. Dostęp do działek od strony drogi wojewódzkiej oraz drogą gruntową. W cenę działki wliczony jest udział 1/4 cz. w drodze wewnętrznej. Zapraszam do zakupu. Więcej informacji udzielę zainter...

Działka budowlana Pruchnik
Pruchnik · Działka budowlana · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
70 zł / m²

Działka Pruchnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke Pruchnik- osiedle. Numer działki 2162. Powierzchnia 750 mk. Wiecej informacji pod nr tel....

Działka rolno-budowlana Rozbórz Długi
Rozbórz Długi · Działka rolno-budowlana · 10415 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
13 zł / m²

Działka Rozbórz Długi na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania UZBROJONA działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 10 415m2 (1.0415ha). W skład tej powierzchni wchodzą trzy działki: -Rolno-budowlana pow. 0.5094ha (budowlana 0.2043ha, rolna 0.3051ha) - Nr. 85 -Rolna pow. 0.2429ha - Nr. 114 -Rolna pow. 0.2892ha - Nr. 82 Rozmieszczenie poszczególnych fragmentów pokazane jest na jednym ze zdjęć. Dwie z działek sąsiadują ze sobą, trzecia znajduje się w niewielkiej odległości. Na działce nr. 85 w części budowlanej znajduje się: -Mały...

Działka budowlana Szówsko, ul. Sportowa
Szówsko, ul. Sportowa · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
40 zł / m²

Działka Szówsko na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę z wystawioną decyzja o warunkach zabudowy w miejscowości Szówsko, gmina Wiązownica, powiat Jarosław, województwo podkarpackie. Działka o powierzchni 24 arów oznaczona numerem 1007/1 przy ulicy Sportowej w Szówsku, cicha spokojna okolica. W niedalekiej odległości od działki szkoła, przedszkole, dom kultury, ośrodek zdrowia, apteka, stadion sportowy, kościół oraz sklepy. Media przy sąsiedniej działce. Więcej info pod nr tel. Cena 4000zł/1ar. Pozdrawiam....

Działka budowlana Mokra
Mokra · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
142 000 zł
59 zł / m²

Działka Mokra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w całości działkę budowlaną uzbrojoną media 24 ar. w miejscowości Mokra naprzeciw CPN . ...

Działka rolna Makowisko
Makowisko · Działka rolna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
2 zł / m²

Działka Makowisko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole rolne o powierzchni 4,5 ha w miejscowości Makowisko koło Jarosławia. Pole gotowe do uprawy, co rok uprawiane (wysokie plony) i dobrze nawozone....

Działka rekreacyjna Radymno
Radymno · Działka rekreacyjna · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
12 zł / m²

Działka Radymno na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje sie w miejscowości Radymno blisko,,rampy kolejowej w Radymnie od głównej drogi jakieś 200m. jest to działka 127mx26 m tj-26arów z dwóch stron droga. Pozwolenie na odbiór ścieków ,pozwolenie na przyłącze prądowe[skrzynka jest od działki 20m,pozwolenie na wywóz nieczystości,pozwolenie na przyłącz wody. wNa jednej trzeciej działki jest posadzony 5 letni sad drzew owocowych,zasadzone winogrona 5 odmian,zasadzone orzechy leśne 4 odmiany zasadzone orzechy włoskie około 25 drzew ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.