Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat górowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

29 działek na sprzedaż powiat górowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (27) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka rolno-budowlana Sławęcice
Sławęcice · Działka rolno-budowlana · 7400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
27 zł / m²

Działka Sławęcice na sprzedaż bezpośrednio
Witam Państwa, oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w Sławęcicach. Działka zaopatrzona jest w przechodzącą sieć wodną, również przez działkę przechodzi sieć elektryczne. Działka połączona jest drogą dojazdawą do głównej drogi 323( Leszno-Góra). Żółtym kolorem zaznaczono granice i drogę dojazdową, niebieskim kolorem sieć wodną, a czerwonym linie energetyczne. Możliwość sprzedaży w całości 74ary, lub w 3 działkach o wielkości 24arów. Cena 27zl za m2 nie jest ceną sztywną. Zapraszam do ogl...

Działka budowlana Szedziec
Szedziec · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 200 zł
50 zł / m²

Działka Szedziec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną...

Działka rolna Cieszkowice
Cieszkowice · Działka rolna · 29900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
3 zł / m²

Działka Cieszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna 2,99 Ha Klasa 3A i 3B W jednym kawałku cały czas uprawiana...

Działka rolna Wioska
Wioska · Działka rolna · 60000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
5 zł / m²

Działka Wioska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni około 6 ha. Położony w Wiosce gm. Niechlów woj. dolnośląskie. Więcej informacji pod nr tel. podany w ogłoszeniu. ...

Działka rolna Sławęcice
Sławęcice · Działka rolna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
24 000 zł
5 zł / m²

Działka Sławęcice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 0,52 ha, klasa IV i VI Działka w kształcie prostokąta, cena do negocjacji....

Działka rolna Czernina Dolna
Czernina Dolna · Działka rolna · 6300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 200 zł
2 zł / m²

Działka Czernina Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 156/2 kl 5 pow 0,63 h w miej. Czernina Dolna...

Działka rolna Radosław
Radosław · Działka rolna · 190000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
1 zł / m²

Działka Radosław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 19h cena do uzgodnienia działka położona w Radoslawiu okolice Leszna cena do uzgodnienia informacje wyłącznie przez telefon....

Działka rolna Kamień Górowski
Kamień Górowski · Działka rolna · 25200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
3 zł / m²

Działka Kamień Górowski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną o pow. 2,52 ha klasa IV a zlokalizowana w gminie Wasosz we wsi Kamien Gorowski. ...

Działka budowlana Góra, ul. Dworcowa
Góra, ul. Dworcowa · Działka budowlana · 76472 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 699 000 zł
22 zł / m²

Działka Góra na sprzedaż
~Teren przemysłowy o łącznym obszarze 7,6472 ha, położony w miejscowości Góra, powiat Górowski, wraz z dwoma budynkami przemysłowych stanowiącymi odrębną nieruchomość. Przeznaczenie: teren przemysłowy po dawnej Cukrowni z dwoma odrębnymi budynkami. Opis działki: Działka o powierzchni 7,6472 w kształcie prostokąta. Teren przemysłowy przy Cukrowni w Górze. Działka gruntu oddana jest do użytkowania wieczystego. Do terenu należą dwa niezależne budynki tj.: - budynek administracyjny z ...

Działka budowlana Polanowo
Polanowo · Działka budowlana · 2400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
188 zł / m²

Działka Polanowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Planowo. Teren po starym dworze, porośnięty starodrzewiem. Idealne miejsce na rezydencję. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, zabudowa zagrodowa. Opis działki: Działka o powierzchni 2400 m2 o kształcie złożonym. Teren: porośnięty starodrzewiem. Dostępne media: woda i prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja:PKS. Odległość od centrum Leszna: 18 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, zabudowa zagrodowa, te...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.