Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat bialski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

145 działek na sprzedaż powiat bialski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (139) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Czosnówka
Czosnówka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Czosnówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na przedmieściach Białej Podlaskiej tj. Czosnówka. Cicha i spokojna okolica w pobliżu wiele terenów zieleni. Działka posiada wykonane przyłącze energetyczne (możliwość wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego). Szczegółowe informacje pod numerem telefonu. ... dodano wczoraj

Działka budowlana Liszna
Liszna · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
11 zł / m²

Działka Liszna na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana- odrolniona 27 arów nr.ewidencyjny 258/2 . Możliwość podłączenia do mediów/woda,kanalizacja,prąd/.Położona w Lisznej gm. Sławatycze w odległości 1,5 km od przejścia granicznego Sławatycze-Domaczewo. W drugiej linii zabudowy ok 400 m od drogi wojewódzkiej Terespol Włodawa.Jedyny właściciel.... 4 dni temu

Działka inna Międzyrzec Podlaski Zadworne
Międzyrzec Podlaski Zadworne · Działka inna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
4 zł / m²

Działka Międzyrzec Podlaski Zadworne na sprzedaż bezpośrednio
Działka z budynkiem gospodarczym ogrodzona,woda, prąd...

Działka budowlana Zalesie
Zalesie · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
33 zł / m²

Działka Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 17 km od Białej Podlaski miejscowość Zalesie województwo lubelskie ,przy trasie E-30 .Blisko szkoły na miejscu jest poczta ,bank ,ośrodek zdrowia ,sklepy ,dobre połączenie komunikacyjne ,działka posiada dostępne media .Cena za m2 33 zł . Dzwonić po 18 . ...

Działka rolna Cieleśnica, Cieleśnica 33
Cieleśnica, Cieleśnica · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
3 zł / m²

Działka Cieleśnica na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę rolną w tym łąka oraz las(większa ilość). Cena za 1ha 27tyś zł. ...

Działka budowlana Styrzyniec, ul. Słoneczna
Styrzyniec, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1203 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 150 zł
50 zł / m²

Działka Styrzyniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Styrzyńcu, niedaleko Białej Podlaskiej, o powierzchni 1203 m2. Działka jest uzbrojona (wodociąg, prąd), położona niedaleko przystanku krańcowego linii A, przy ulicy Słonecznej. W niedalekiej okolicy znajduje się również szkoła podstawowa, park, kościół oraz sklep spożywczy (ok 1500 m). Cena za m2 wynosi 50 zł....

Działka rolna Bukowice-Kolonia
Bukowice-Kolonia · Działka rolna · 15700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 950 zł
4 zł / m²

Działka Bukowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne,pole o pow. 1,57 ha znajdujące się w Kol.Bukowice gmina Leśna Podlaska woj.lubelskie powiat bialski -bardzo dobry dojazd / 400 m od drogi asfaltowej/ W/w grunty posiadają klasę ziemi 3b i 4a. Ziemia cały czas jest uprawiana.W pobliżu znajdują się zabudowania mieszkalne . Cena do negocjacji....

Działka budowlana Kaliłów
Kaliłów · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
42 zł / m²

Działka Kaliłów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kaliłów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 3000m w trakcie podziału po 1000 m, istnieje możliwość dostosowania powierzchni działki pod indywidualne potrzeby klienta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda oraz telefon. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Białej Podlaskiej: około10 km. Rekreacja: tereny zielone, las....

Działka rolna Ossówka
Ossówka · Działka rolna · 17734 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
8 zł / m²

Działka Ossówka na sprzedaż
Działka rolna (z możliwością przekształcenia) położona w miejscowości Ossówka. Dojazd do działki: ruchliwa droga asfaltowa 811. Przeznaczenie: inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 17734 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: w odległości 150m możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej i energetycznej. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy PKS. Odległość od centrum Białej Podlaskiej: 14 km. Sąsiedztwo: las, domy jednorodzinne. ...

Działka budowlana Czosnówka
Czosnówka · Działka budowlana · 1041 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
77 000 zł
74 zł / m²

Działka Czosnówka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Czosnówka, niedaleko Białej Podlaskiej. Dojazd do działki: drogą piaskową Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1041m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski w pełni uzbrojony, zalesiony Dostępne media: woda, kanalizacja, gaz, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od centrum Biała Podlaska: około 10 km. Sąsiedztwo: Willowa zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.