Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat augustowski - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

68 działek na sprzedaż powiat augustowski. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (67) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Gruszki
Gruszki · Działka rolna · 1765 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
14 zł / m²

Działka Gruszki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, oferuje do sprzedaży działkę rolno - leśną o nr geod. 511/2, do przekształcenia na działkę budowlaną. Działka leży przy drodze gruntowej w miejscowości Gruszki, gm. Płaska w otoczeniu lasu. W odległości około 3 km od kanału augustowskiego i ok. 60 km od Augustowa. Doskonałe miejsce na wypoczynek, obserwację przyrody lub polowanie na dziką zwierzynę. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny na numer tel. ...

Działka rolna Brzozówka
Brzozówka · Działka rolna · 38150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Brzozówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3,8ha (Bargłów-Brzozówka) na początku Października....

Działka rekreacyjna Augustów
Augustów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
50 zł / m²

Działka Augustów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam Ogródek działkowy Rodzinne Ogrody Działkowe im. "Armii Krajowej" w Augustowie, Działka położona nad kanałem "Bystrym" na obiekcie znajduje się domek, prąd, kwiaty, krzewy, grill murowany itp. Bezpośrednie wyjście nad kanał oddalony około 15 metrów od działki, niedaleko biedronka, parking dla "działkowiczów ....

Działka budowlana Ateny
Ateny · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
186 000 zł
60 zł / m²

Działka Ateny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1 z dwóch działek mającą warunki zabudowy we wsi Ateny w gm. Nowinka. Działka została wydzielona z zaznaczonej na planie działki nr : 37/13, do której prowadzi droga dojazdowa nr 37/12. Na zdjęciu terenowym działka zaznaczona jest nr 1. Wydzielona obecnie działka ma powierzchnię 31 ar. Działka położona jest ok. 500m od jeziora Blizno, ok. 200m od skraju lasu, oraz 4 km od jeziora Wigry i Wigierskiego Parku Narodowego. Na działce istnieje możliwość wybudowania domu letniskowego,...

Działka rolno-budowlana Strękowizna
Strękowizna · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
33 zł / m²

Działka Strękowizna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładnie położono działkę z prawem budowy więcej info telefonicznie...

Działka budowlana Sucha Rzeczka
Sucha Rzeczka · Działka budowlana · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
265 000 zł
51 zł / m²

Działka Sucha Rzeczka na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż o powierzchni 5 400 m2 nr 103/10, Sucha Rzeczka (Żyliny), gmina Płaska. W planie zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowę mieszkalną z możliwością podziału na mniejsze działki. Do działki jest doprowadzona energia elektryczna. Droga nieutwardzona, 100 m do utwardzonej. Asfaltowa 750 m dalej. Działka w tym momencie porośnięta tzw. samosiejkami. Działka graniczy z Puszczą Augustowską. Do jeziora Serwy 5 minut samochodem. Odległość od Kanału Augusto...

Działka budowlana Dreństwo
Dreństwo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Dreństwo na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania działkę z dostępem do Jeziora w Miejscowości Dreństwo zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny cena nie podlega negocjacji ...

Działka rolno-budowlana Danowskie
Danowskie · Działka rolno-budowlana · 6300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
441 000 zł
70 zł / m²

Działka Danowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio wyjątkową działkę nad jeziorem Blizno we wsi Danowskie 6300 m2. Piękna działka o powierzchni 6300 m2 z dostępem do jeziora położona we wsi Danowskie (okolo 23 km od Augustowa) w sąsiedztwie jeziora Blizno i Blizienko. Jedna z ostatnich tego typu na Mazurach! Bardzo atrakcyjna okolica z infrastrukturą turystyczną. Sąsiedztwo dwóch czystych i pełnych ryb jezior (RAJ DLA WĘDKARZY!!), otoczenie grzybnych lasów i wyjątkowej przyrody sprawia, że jest to urokliwe miejsce za...

Działka rolno-budowlana Kopczany
Kopczany · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
23 zł / m²

Działka Kopczany na sprzedaż bezpośrednio
Działka uzbrojona z budynkiem po byłej zlewni mleka ,w miejscowości Kopczany ,gmina Lipsk,powiat Augustowski.działka znajduje się 10m od drogi asfaltowej.wszelkie dodatkowe informacje pod nr.tel. ...

Działka budowlana Kopanica
Kopanica · Działka budowlana · 746 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
92 zł / m²

Działka Kopanica na sprzedaż
Działka rekreacyjno/budowlana położona w miejscowości Kopanica, w odległości 150 metrów od jeziora Tobołowo. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rekreacyjno-budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 746 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny, PKS. Odległość od centrum Augustowa: 26 km. Sąsiedztwo: domów jednorodzinnych. Rekreacja: jezioro i las. Usługi: sklep spożywczy....

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.