Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Mrągowo - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

12 działek na sprzedaż Mrągowo. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (12)

Działka rekreacyjna Mrągowo
Mrągowo · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
70 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą -rekreacyjną z domkiem w Mrągowie POD. im. Mikołaja Kopernika....

Działka rolna Mrągowo
Mrągowo · Działka rolna · 1220000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 320 000 zł
6 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Działki w okolicy Mrągowa, częściowo zalesione. Linie brzegowe jeziora Czos i jeziora Wierzbowskiego....

Działka rekreacyjna Mrągowo
Mrągowo · Działka rekreacyjna · 230 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
96 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna położna w Mrągowie koło oś. Nikutowio nad jeziorem Sułtapie Małe. Na działce znajduje się domek drewniany i altana metalowa. Doprowadzona woda. Z działki bezpośredni dostęp do jeziora i wyremontowanego pomostu z główką na beczkach. Wymiary działki ok. 30x7 (m) ,...

Działka rekreacyjna Mrągowo
Mrągowo · Działka rekreacyjna · 395 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
30 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek działkowy w Mrągowie (Ogródki działkowe "Stokrotka") . Doprowadzony prąd oraz źródło wody (studnia). Działka zagospodarowana w altankę, murowany budynek w którym zrobiono kuchnię, murowany grill, foliak na warzywa oraz drzewka owocowe tj. jabłonie, śliwki, czereśnia. Bardzo dobry dojazd. Więcej informacji pod telefonem. ...

Działka budowlana Mrągowo
Mrągowo · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
45 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Mrągowa woj. Warmińsko-Mazurskie. Powierzchnia działki to 2000m2 (ogrodzona z trzech stron), przy drodze gminnej (utwardzonej) oraz w odległości ok 70m od asfaltowej drogi wojewódzkiej nr 600 Mrągowo - Szczytno. Idealne połączenie drogą ekspresowa do Olsztyna ok. 60km, ok 45 min drogi. Do centrum Mrągowa zaledwie 3km. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania terenu i jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodz...

Działka budowlana Mrągowo Centrum, ul. Młodkowskiego 52D
Mrągowo Centrum, ul. Młodkowskiego · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
178 000 zł
99 zł / m²

Działka Mrągowo Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w granicach samego miasta Mrągowa. Media: prąd, kanalizacja, woda miejska. Przystanek autobusowy przy działce. Ścieżka rowerowa przy działce. Ostatnia taka działka w Mrągowie. Bezpośrednio nad malowniczym, rybnym jeziorem Juno, z własną linią brzegową. Można budować własny pomost, cumować łódkę, łowić ryby, opalać się u siebie na działce! Brak dojścia do brzegów od lądu powoduje, że brzeg jeziora realnie również jest prywatny. Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego u...

Działka rekreacyjna Mrągowo
Mrągowo · Działka rekreacyjna · 470 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
57 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Do sprzedania mamy działkę ogródkowo rekreacyjną.Działka położona jest w malowniczej,cichej,spokojnej okolicy na obrzeżach Mrągowa.Działka ma ok.470m2,jest ogrodzona,wybrukowany wjazd na samochód.Domek murowany,ocieplony i podpiwniczony,okno antywłamaniowe,mały oświetlony tarasik.Osobno postawiony budynek gospodarczy,pomieszczenie na narzędzia,kosiarkę itd. Obok osobno wykafelkowana toaleta z odprowadzonym szambem. Oczywiście do budynku doprowadzone jest oświetlenie.Dużym plusem są niskie ...

Działka budowlana Mrągowo
Mrągowo · Działka budowlana · 1386 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
101 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Mrągowa woj. Warmińsko-Mazurskie. Powierzchnia działki to 1385m2 , przy drodze gminnej (utwardzonej) oraz w odległości ok 300m od asfaltowej drogi wojewódzkiej nr 16 Mrągowo - Biskupiec. Do centrum Mrągowa zaledwie 1,5 km. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania terenu i jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Posiada na swoim terenie wykonane wszystkie niezbędne przyłącza: prądu, wody o...

Działka budowlana Mrągowo, ul. Leśna Droga
Mrągowo, ul. Leśna Droga · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
100 zł / m²

Działka Mrągowo na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość położona w Mrągowie przy ulicy Leśna Droga. Uzbrojona. Spokojna okolica. W pobliżu jezioro....

Działka inwestycyjna Mrągowo Centrum
Mrągowo Centrum · Działka inwestycyjna · 2380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
147 zł / m²

Działka Mrągowo Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke o pow 2380 m2  centrum,kontakt telefoniczny. Slawek ...

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.