Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Mikołów - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

26 działek na sprzedaż Mikołów. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (25) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Mikołów Reta Śmiłowicka, ul. Marii Konopnickiej
Mikołów Reta Śmiłowicka, ul. Marii Konopnickiej · Działka budowlana · 815 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
178 zł / m²

Działka Mikołów Reta Śmiłowicka na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bez prowizji! Cena do negocjacji !! Oferuję do sprzedaży działkę o pow.815m2 (w tym droga 123m2) w Mikołowie. Teren położony jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w spokojnej, zielonej dzielnicy. Działka jest ogrodzona. Przyłącza : gaz, woda i prąd - w granicy działki. Idealny dojazd do centrum Mikołowa (ok3km), do CH Auchan (ok2km) oraz do dróg wylotowych w kierunku Katowic czy też Gliwic - jest poważnym atutem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą!...

Działka budowlana Mikołów Borowa Wieś
Mikołów Borowa Wieś · Działka budowlana · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 250 zł
187 zł / m²

Działka Mikołów Borowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bez pośredników działkę budowlaną w Mikołowie-Borowa Wieś ul. Dąbrowa. Bardzo ładnie położona, widokowa, dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Mikołowa, Gliwic, Rudy Śląskiej oraz autostrady A4. W sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne oraz tereny rekreacyjne. Działka o wymiarach 30 x 30 metrów. Media znajdują się w granicy działki ( woda, kanalizacja!!, prąd, gaz). Istnieje możliwość wydzie...

Działka inna Mikołów, ul. Szarotek
Mikołów, ul. Szarotek · Działka inna · 5626 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
843 900 zł
150 zł / m²

Działka Mikołów na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w cichej i zielonej okolicy Mikołowa, przy ulicy Szarotek. Działka oddalona od centrum Mikołowa o 2 km. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, korty tenisowe oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej....

Działka budowlana Mikołów Kamionka
Mikołów Kamionka · Działka budowlana · 1170 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
179 zł / m²

Działka Mikołów Kamionka na sprzedaż bezpośrednio
Działka Mikołów Kamionka - Jamna Działka budowlana, wszystkie media, doskonały dojazd z Katowic, graniczy z lasem....

Działka budowlana Mikołów Mokre
Mikołów Mokre · Działka budowlana · 989 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
201 zł / m²

Działka Mikołów Mokre na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka , kształt zbliżony do kwadratu. Pow. 989m. Zupełnie pusta, na działce trawa. W okolicy same nowe domy , brak uciążliwych sąsiadów typu kurnik czy hodowla bydła. W granicy działki prąd i gaz , na działce woda. Więcej informacji na telefon lub osobiście. Biurom pośrednictwa dziękuję ....

Działka budowlana Mikołów, ul. Staropodleska 5
Mikołów, ul. Staropodleska · Działka budowlana · 7472 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 494 400 zł
200 zł / m²

Działka Mikołów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 7.472m2. Działki o nr. 260/44, 257/43, 856/45. Na działce 856 występują zabudowania w postaci hal, ta działka jest ogrodzona z mediami. Działki mieszczą się na ulicy Staropodleskiej w Mikołowie, wjazd z drogi krajowej 44. Dobry dojazd do miast : Katowice, Tychy , Bielsko, Łaziska. Istnieje możliwość podziału działek na mniejsze. Do centrum Rynek pieszo 1,4km ok 15min. Zdjęcie poglądowe....

Działka budowlana Mikołów Mokre
Mikołów Mokre · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
150 zł / m²

Działka Mikołów Mokre na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Mikołów Mokre, możliwość podziału na mniejsze działki....

Działka budowlana Mikołów Mokre
Mikołów Mokre · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
120 zł / m²

Działka Mikołów Mokre na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana z mediami, Mikołów Mokre...

Działka budowlana Mikołów Reta Śmiłowicka
Mikołów Reta Śmiłowicka · Działka budowlana · 1212 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
206 zł / m²

Działka Mikołów Reta Śmiłowicka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1212 m2. Działka o równej powierzchni z wykonanym przyłączem prądu. Działka posiada wydane pozwolenie na zabudowę domów w zabudowie bliźniaczej. Oczywiście zmianę można zmienić i wybudować coś innego. Polecam....

Działka budowlana Mikołów Centrum
Mikołów Centrum · Działka budowlana · 1081 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
410 000 zł
379 zł / m²

Działka Mikołów Centrum na sprzedaż
Do sprzedania działka w centrum Mikołowa. Działka ogrodzona. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze. Działka oznaczona według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego symbolem "156MW" ( tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej). Podana cena jest ceną netto. ...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.