Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Lubicz Dolny - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

5 działek na sprzedaż Lubicz Dolny. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (4) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka budowlana Lubicz Dolny, ul. Tulipanowa
Lubicz Dolny, ul. Tulipanowa · Działka budowlana · 611 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
157 zł / m²

Działka Lubicz Dolny na sprzedaż bezpośrednio
Blisko szkoła przedszkole sklepy plac zabaw autobus podmiejski ...

Działka rekreacyjna Lubicz Dolny Antoniewo, ul. Antoniewo
Lubicz Dolny Antoniewo, ul. Antoniewo · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
117 zł / m²

Działka Lubicz Dolny Antoniewo na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rekreacyjna - ROD, działka znajduje się w Lubiczu Dolnym k. Torunia, ul. Antoniewo. Działka położona blisko dorzecza Drwęcy oraz w bliskości lasu. Ogródki działkowe bardzo zadbane, kameralne, idealne miejsce odpoczynku, azyl w bliskości Torunia. Na działce jest prąd i bieżąca woda. Działka ma powierzchnię 300 metrów i jest całkowicie zagospodarowana. Na działce znajdują się na drzewka owocowe: 2 wiśnie, 3 jabłonie i czereśnia. Na dużej jabłoni znajduje się domek na drzewie...

Działka budowlana Lubicz Dolny Wilczy Młyn
Lubicz Dolny Wilczy Młyn · Działka budowlana · 325 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
338 zł / m²

Działka Lubicz Dolny Wilczy Młyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub zamienię na mieszkanie z dopłatą DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ z podpiwniczeniem oraz dokumentacją i dziennikiem budowy. Działka położona w malowniczym miejscu z pięknym widokiem na obrzeżach Torunia - Lubicz Dolny, ul. Wilczy Młyn. Posiadam komin, zbrojenie na całość oraz deski na dach. OGŁOSZENIE BEZ POŚREDNIKÓW!!!...

Działka inwestycyjna Lubicz Dolny, ul. Grębocka
Lubicz Dolny, ul. Grębocka · Działka inwestycyjna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
30 zł / m²

Działka Lubicz Dolny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę do zagospodarowania przestrzennego przy węzle autostradowym A1 w Lubiczu. Powierzchnia 4 ha. z częściowym zalesieniem. Ustalenia dotyczące poszczególnych terenów: U5,U6 Dla terenów usług komercyjnych ustala się: - przeznaczenie podstawowe-usługi komercyjne nieuciążliwe - przeznaczenie dopuszczalne-mieszkanie dla właściciela - na terenie U6-wysokie wymagania w zakresie kształtowania współczesnej formy architektonicznej budynków oglądanych od strony drogi krajowej. -...

Działka inwestycyjna Lubicz Dolny, ul. Toruńska
Lubicz Dolny, ul. Toruńska · Działka inwestycyjna · 13841 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 000 zł
289 zł / m²

Działka Lubicz Dolny na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa znajduje się w widłach drogi dojazdowej do węzła LUBICZ autostrady A-1 oraz drogi krajowej nr 10 i drogi krajowej nr 80. Obręb: Lubicz Dolny działki nr:114/8,114/9,114/22,114/23,114/24,114/35 Powierzchnia: 13.841 m2 Plan zagospodarowania przestrzennego: tak Plan zagospodarowania przeznaczenie: grunty komercyjne Klasyfikacja gruntów: Grunty klasy VI zaliczone do gleb rolniczo nieprzydatnych(RN) oraz do nieużytków rolniczych(N). Charakterystyka działki: Grunt...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.