Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Kutno - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

13 działek na sprzedaż Kutno. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (13)

Działka budowlana Kutno
Kutno · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
133 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż działkę o powierzchni 6000m2. Na działce znajduję się budynek o powierzchni 120 m2 i budynek gospodarczy (budynek przeznaczony na garaż)....

Działka budowlana Kutno, ul. Mikołaja Kucieńskiego
Kutno, ul. Mikołaja Kucieńskiego · Działka budowlana · 1130 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
124 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Kutnie przy ul. Kucieńskiego Wszystkie media : woda, kanalizacja, gaz, prąd...

Działka leśna Kutno
Kutno · Działka leśna · 17600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 672 000 zł
95 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę zalesioną na terenie miasta Kutna w rejonie przemysłowym. Działka ta 1,76h jest możliwość inwestycji budowlanej i ewentualnej cesji drzew za zgodą nadleśnictwa (zgoda w toku). Działce nadany jest numer porządkowy i wytoczony urzędowy wjazd na posesje....

Działka budowlana Kutno Dybów, ul. Letnia
Kutno Dybów, ul. Letnia · Działka budowlana · 740 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 200 zł
80 zł / m²

Działka Kutno Dybów na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się na ulicy Letniej w Kutnie - osiedle Dybów. Cicha dzielnica z widokiem na las. Woda w drodze. Ogrodzona z blaszanym garażem....

Działka budowlana Kutno
Kutno · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzadam działke budowlana przy obwodnicy kutna przy rądzie grunwaldzkim....

Działka budowlana Kutno, ul. Objazdowa
Kutno, ul. Objazdowa · Działka budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
73 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 4800 m2. Działka znajduje się na wysokości Kutna, ul. Objazdowa przy drodze Warszawa-Poznań. Działka objęta planem miejscowym z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe lub działalność gospodarczą nieuciążliwą. Działka ma dostęp z dwóch stron, jeden o drogi 92 a drugi od ulicy Polnej. Dostęp do mediów, w ul. Polnej poprowadzona jest kanalizacja i wodociąg. Istnieje możliwość podziału i sprzedaży na mniejszej działki. Maksymalnie wg. planu miejscowego z działki m...

Działka budowlana Kutno, ul. Uskok
Kutno, ul. Uskok · Działka budowlana · 1166 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
214 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 118/2 w Kutnie przy ul. Uskok Działka na zabudowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltowa do działki. Więcej informacji pod numerem telefonu. Działka zaznaczona na mapie czerwona linią....

Działka budowlana Kutno Dybów
Kutno Dybów · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
95 zł / m²

Działka Kutno Dybów na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Kutnie na Osiedlu Dybów II....

Działka budowlana Kutno, ul. Zofii Nałkowskiej
Kutno, ul. Zofii Nałkowskiej · Działka budowlana · 680 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 600 zł
70 zł / m²

Działka Kutno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do zaoferowania sprzedaż dwóch atrakcyjnych działek w Kutnie przy ulicy Zofii Nałkowskiej (w pobliżu ul. Objazdowej i dworca PKP). Dobra infrastruktura. Oferta dotyczy działek o numerach: 1270/16 oraz 1270/17 o łącznej powierzchni 1360m2. Obie działki mają po 680m2. Cena za m2 to 70zł do negocjacji. Podana cena dotyczy jednej działki. Możliwość kupna jednej lub dwóch naraz....

Działka budowlana Kutno Łąkoszyn, ul. Krzywa
Kutno Łąkoszyn, ul. Krzywa · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
100 zł / m²

Działka Kutno Łąkoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną w okolicy Parku Wiosny Ludów. Działka z bezpośrednim dojazdem, wszystkie media w drodze....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.