Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Kuriany - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

8 działek na sprzedaż Kuriany. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (8)

Działka budowlana Kuriany
Kuriany · Działka budowlana · 988 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
91 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Kuriany. Więcej informacji telefonicznie. ...

Działka rolno-budowlana Kuriany
Kuriany · Działka rolno-budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
90 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 885 m2, prostokąt ok 34x26m. Działka znajduje sie we wsi Kuriany w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań. Najblizszy sklep 100m do przystanku mpk ok 800m. Dojazd drogą utwardzoną. Działka częściowo ogrodzona media (prąd, woda, kanalizacja-plan na 2018) bezpośrednio przy działce....

Działka leśna Kuriany
Kuriany · Działka leśna · 2326 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
34 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke lesną niezabudowano polozona w gmina Zabludow miejscowosc Kuriany Nr DZ .29/17 ...

Działka rolno-budowlana Kuriany
Kuriany · Działka rolno-budowlana · 799 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
99 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Kurianach w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Przy działce znajdują się prąd i woda. Działka równa, prostokątna, teren płaski. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail....

Działka inwestycyjna Kuriany
Kuriany · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 740 000 zł
87 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 20000m2 zlokalizowaną bezpośrednio przy DK 19 w Kurianach, w otoczeniu innych działek inwestycyjnych. Działka znajduje się u zbiegu uchylonego 1 wariantu planowanej obwodnicy Białegostoku. ...

Działka rolna Kuriany
Kuriany · Działka rolna · 12031 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
709 829 zł
59 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12 031 m 2 z warunkami zabudowy na pierwsze 3 domy, o wymiarach: szerokość 50 m x długość 240 m, położoną w Kurianach, blisko Białegostoku, w pobliżu osiedla domów jednorodzinnych. Dostęp do linii energetycznej, wodociągu, telefonu stacjonarnego. Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku. ...

Działka budowlana Kuriany
Kuriany · Działka budowlana · 990 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
61 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki 4 o powierzchni -987m2, 1x1160m2, 1x2500m2. Do działki doprowadzony jest prąd i woda. Z głównej drogi asfaltowej dojazd drogą 350m. Do przystanku MPK i sklepu spożywczego 600m. Dojazd do centrum 15 minut. Cena od 60 do 100 zł/m2...

Działka budowlana Kuriany
Kuriany · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
120 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Kurianach ok. 200m za piekarnią. Dobry dojazd z Kurian i Sobolewa. Nowe osiedle. Możliwa zamiana na mieszkanie w bloku w Białymstoku. Reszta informacji pod nr tel....

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.