Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Koszalin - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

83 działek na sprzedaż Koszalin. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (45) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Koszalin Jamno, ul. Kmieca
Koszalin Jamno, ul. Kmieca · Działka budowlana · 550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 750 zł
65 zł / m²

Działka Koszalin Jamno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 9 dzialek budowlanych po 550 m kwadratowych. 15 min. pieszo do jeziora Jamno...

Koszalin Centrum, ul. Niepodległości · Działka budowlana · 158 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
854 zł / m²

Działka Koszalin Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka zabudowana w centrum Koszalina ,pełna własność,w centrum osiedla,pełna własność....

Działka rekreacyjna Koszalin Jamno
Koszalin Jamno · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
35 zł / m²

Działka Koszalin Jamno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dzialke rekreacyjna w ROD im Jamno...

Działka rekreacyjna Koszalin, ul. Lechicka
Koszalin, ul. Lechicka · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
16 zł / m²

Działka Koszalin na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Koszalinie na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych ul.Lechicka.Na działce jest murowana altana,dwie szklarnie,woda ,prąd. Nr działki 190....

Działka budowlana Koszalin Jamno
Koszalin Jamno · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
127 500 zł
85 zł / m²

Działka Koszalin Jamno na sprzedaż bezpośrednio
Uzbrojona działka budowlana o powierzchni 15 arów, o wymiarach 27m x 56m, zlokalizowana w Koszalinie, dzielnica Jamno, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Teren płaski, suchy, porośnięty trawą, położony kilka metrów powyżej poziomu morza z widokiem na Jezioro Jamno. Zalety działki: - działka uzbrojona jest w gaz, wodę i prąd. - prawomocna decyzja o warunkach zabudowy, dzięki czemu można natychmiast uzyskać pozwolenie na budowę - spokojna, cicha okolica, idealne miejsce dla osób koch...

Działka rolno-budowlana Koszalin, ul. Lubiatowska
Koszalin, ul. Lubiatowska · Działka rolno-budowlana · 7913 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
950 000 zł
120 zł / m²

Działka Koszalin na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej na osiedlu Zielone Wzgórze. W drodze głównej przebiega sieć wodociągowa, energetyczna , kanalizacyjna. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Działka położona jest w odległości 4km od centrum urbanizacyjno- handlowego miasta. Okoliczny teren ze względu na pobliskie jezioro Lubiatowskie, pełni również funkcję agroturystyczną. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą....

Działka rolna Koszalin Jamno, ul. Miodowa
Koszalin Jamno, ul. Miodowa · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
80 zł / m²

Działka Koszalin Jamno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia jej na działkę budowlaną i podziału na np. 3 działki po 1000m2. Bardzo ciekawe położenie działki, z dala od ulic głównych w Jamnie przy ul. Miodowej, gdzie powoli z każdej strony powstają osiedla domków jednorodzinnych. Ciekawa oferta dla deweloperów mającego w planach domki szeregowe, bliźniacze bądź jednorodzinne. Cicha i spokojna okolica, z panoramą na Koszalin. Polecam!!!...

Działka budowlana Koszalin Rokosowo, ul. Strusia
Koszalin Rokosowo, ul. Strusia · Działka budowlana · 1610 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
241 500 zł
150 zł / m²

Działka Koszalin Rokosowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Koszalin. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1610 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski, suchy. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Koszalina: około 4 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja: las, jezioro. Usługi: fryzjer, przychodnia, stomatolog....

Działka Koszalin, ul. Na Jamno
Koszalin, ul. Na Jamno · 1115 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
90 zł / m²

Działka Koszalin na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Jamno. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1115 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Koszalina: około 4 km. Sąsiedztwo: działki rolno-budowlane. Rekreacja: jezioro Jamno. Usługi: sklep spożywczy....

Działka budowlana Koszalin Raduszka
Koszalin Raduszka · Działka budowlana · 937 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
69 zł / m²

Działka Koszalin Raduszka na sprzedaż
Działka budowlana położona w Koszalinie, w dzielnicy Raduszka. Dojazd do działki: drogą osiedlową. Sposób korzystania: działka gruntu w użytkowaniu wieczystym ,przeznaczona pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Opis działki: Prawo użytkowania wieczystego Okres użytkowania do 2082-11-18 Działka niezabudowana o powierzchni 937 m2. Teren: płaski. Dostępne media: prąd , woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: komunikacja miejska. Odległość od centrum Koszalina : 5 km. Sąsiedz...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.