Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Kluczbork - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7 działek na sprzedaż Kluczbork. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (7)

Działka rekreacyjna Kluczbork, ul. Norwida
Kluczbork, ul. Norwida · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
25 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 4-arową działkę ogrodową z murowaną altaną. Działka położona w kompleksie ROD przy ul. Norwida. Wyposażenie: - energia elektryczna, - woda sieciowa, - studnia z kręgów, - kompostownik, - nasadzenia: drzewa i krzewy owocowe. Kontakt wyłącznie telefoniczny....

Działka budowlana Kluczbork, ul. Grota-Roweckiego 3
Kluczbork, ul. Grota-Roweckiego · Działka budowlana · 1195 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
79 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Witam Oferta od właściciela - bez pośredników. Cena do negocjacji. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11,95 ara, położoną w Kluczborku przy ul.Grota Roweckiego. Działka o kształcie nieregularnym, no wierzchołku widocznego trójkąta (za bramą) znajduje się gotowy parking z żywopłotem. Działka jest ogrodzona murowanym płotem z przęsłami drewnianymi (ostatnio odnawianymi). W 2015 roku została wymieniona brama wjazdowa na metalową. Media znajdują się w granic...

Kluczbork · Działka rolna · 210000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
4 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 21 ha w okolicy Kluczborka województwo opolskie, grunty orne i łąki, klasa IV-VI...

Działka budowlana Kluczbork, ul. Matejki
Kluczbork, ul. Matejki · Działka budowlana · 1015 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
108 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana 1015 m2 (nr 136) w Kluczborku na Osiedlu Malarzy ul. Matejki. Wg planu zagospodarowania przestrzennego teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wszystkie media. W najbliższym otoczeniu domy. Blisko szkoły, sklepy, dojazd do działki drogą osiedlową. Cena do negocjacji. POLECAM!!! ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: tak | Gaz: tak - miejski | Woda: tak - miejska | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: tak | Linie telefoniczne: TAK | Inte...

Działka budowlana Kluczbork, ul. Nowodworska
Kluczbork, ul. Nowodworska · Działka budowlana · 1221 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
53 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 0,1221 ha. Działka położona jest przy ulicy Nowodworskiej w Kluczborku. Instalacje przebiegające przy granicy działki: - wodociągowa, - elektryczna,...

Działka rolna Kluczbork
Kluczbork · Działka rolna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
10 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rolna położona w Kluczborku o powierzchni 0,96ha. Więcej informacji podam telefonicznie....

Działka inwestycyjna Kluczbork, ul. Byczyńska
Kluczbork, ul. Byczyńska · Działka inwestycyjna · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 245 000 zł
150 zł / m²

Działka Kluczbork na sprzedaż bezpośrednio
Działka komercyjna położona bezpośrednio przy drodze krajowej 42 w otoczeniu obiektów handlowych i usługowych oraz galerii handlowej, posiada zjazdy bezpośrednio z drogi krajowej jak również komunikację drogą asfaltową wzdłuż działki , kształt działki :prostokąt wymiary 64mx130m, możliwość wybudowania obiektów magazynowych, produkcyjnych oraz usługowo-handlowych o powierzchni do 2000m2. Działka w pełni uzbrojona. Cena nieruchomości jest ceną netto....

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.