Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Trzebnica - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

48 działek na sprzedaż gmina Trzebnica. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (45) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Raszów
Raszów · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
103 zł / m²

Działka Raszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona pod samym lasem cicha spokojna okolica 2km do Trzebnicy wydane warunki zabudowy....

Działka budowlana Szczytkowice
Szczytkowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Szczytkowice na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki 10 i 11 arowe w Szczytkowicach. Przy głównej trasie na Sułów....

Działka budowlana Szczytkowice
Szczytkowice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane na terenie Szczytkowic w atrakcyjne lokalizacji, 5 km od Trzebnicy i 28 km od Wrocławia. Działki budowlane posiadają łącze do wody i prądu oraz drogę wjazdową. Na terenie znajdują się dwa sklepy, hurtownia z materiałami budowlanymi, wulkanizacja, kościół. Połączenie do miast jest również bezproblemowe, gdzie poruszają się autobusy. W Trzebnicy znajduje się wszystkie markety, szkoły, szpital, policja oraz sąd. Bez problemu można dojechać do Wrocławia w przeciągu 40 minu...

Działka inwestycyjna Trzebnica, ul. Jana Pawła II
Trzebnica, ul. Jana Pawła II · Działka inwestycyjna · 1584 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
271 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka inwestycyjna (nr działki: AM 10, dz. nr 210, obręb Trzebnica) prostokątna, płaska przeznaczona w MPZP pod budownictwo mieszkaniowe (3 kondygnacje) i usługi. Położona w centrum miasta w otoczeniu zieleni (bez konieczności wycinki drzew). Dla działki została zrobiona koncepcja budowlana, możliwość uzyskania około 750 m2 PUM. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej i dwukrotnego zwiększenia powierzchni inwestycji. Księga wieczysta: WR1W/00041319/8 Uzbrojenie: pełne...

Działka budowlana Biedaszków Mały
Biedaszków Mały · Działka budowlana · 1495 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
35 zł / m²

Działka Biedaszków Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną 15 ar (z wydanymi warunkami zabudowy) w miejscowości Biedaszków Mały (11 km od Trzebnicy). Działka położona jest w obrębie luźno zabudowanej, malowniczej miejscowości, z ładną perspektywą na okolicę, w pobliżu są lasy, rzeka, staw. Działka leży przy utwardzonej drodze dojazdowej do drogi powiatowej Trzebnica - Sułów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wodociąg oraz linia energetyczna. Cena do negocjacji - 35 zł/m2...

Działka siedliskowa Ujeździec Mały
Ujeździec Mały · Działka siedliskowa · 10050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
13 zł / m²

Działka Ujeździec Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę siedliskową w miejscowości Ujeździec Mały, gmina Trzebnica. Klasa ziemi: IV Powierzchnia; 1,05 ha Cena: 13zł m2 Proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Skarszyn
Skarszyn · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
80 zł / m²

Działka Skarszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane - 12 arowe w miejscowości Skarszyn. Położone są one w dogodnej lokalizacji znajdującej się w centrum miejscowości. Znajdują się przy drodze powiatowej prowadzącej w stronę Boleścina, 3 km od węzła komunikacyjnego S8 Łozina, 15 minut od Wrocławskiego Lotniska. Działki dobrze nasłonecznione. Cena 80 zł/m2 do ewentualnej negocjacji....

Działka budowlana Komorowo
Komorowo · Działka budowlana · 1288 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
66 zł / m²

Działka Komorowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Komorowo, koło Trzebnicy. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1288 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda na działce, gaz przy drodze dojazdowej. Opis lokalizacji: Komunikacja: podmiejska. Odległość od centrum Trzebnicy: 6 km. Sąsiedztwo: Zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: Obiekty sportowe w Trzebnicy. ...

Działka budowlana Trzebnica
Trzebnica · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
49 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kałowice, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1400 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd przy działce. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: około 8 km. Rekreacja: las....

Działka budowlana Kobylice
Kobylice · Działka budowlana · 1123 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
58 zł / m²

Działka Kobylice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kobylice. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1123 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski porośnięty zielenią. Dostępne media: prąd i woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, prywatne linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: 4 km. Sąsiedztwo: tereny zielone, zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: plac zabaw dla dzieci, boisko, tereny zielone. Usługi: sklep,...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.