Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Supraśl - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

59 działek na sprzedaż gmina Supraśl. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (54) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Grabówka, szosa Supraska · Działka budowlana · 647 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
224 zł / m²

Działka Grabówka na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio! Sprzedam działkę objętą miejscowym planem zagospodarowania - zabudowa jednorodzinna i usługowa w Grabówce 647m2, wymiary ok.21x32, wszystkie media w ulicy. ... dodane dzisiaj

Działka budowlana Sokołda
Sokołda · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
65 zł / m²

Działka Sokołda na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ok. 2000 m2, atrakcyjnie położoną na skraju kompleksu leśnego Puszczy Knyszyńskiej we wsi Sokołda, w gminie uzdrowiskowej Supraśl w woj. podlaskim. Działka posiada uzyskaną decyzję pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego i gospodarczego z garażem. Media: prąd ok. 60 m od działki. Nieruchomość ma również opracowany projekt architektoniczno-budowlany wraz z pozwoleniem na budowę. Działka jest położona na obszarze strefy "C" Uzdrowiska... 4 dni temu

Działka rolna Supraśl
Supraśl · Działka rolna · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 387 000 zł
190 zł / m²

Działka Supraśl na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest w 100% uzbrojona {woda, kanalizacja ,prąd i gaz} Do miasta jest 800 m ,200 m do stacji benzynowej ,400 m sklep biedronka oraz bank 800 m. Więcej szczegółów na tel. Cena działki to 190zł za m 2....

Działka rolno-budowlana Sobolewo, ul. Wiejska 55
Sobolewo, ul. Wiejska · Działka rolno-budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
73 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka z warunkami zabudowy 950 m, szerokość 26m, długość 35m...

Działka budowlana Zaścianki, ul. Zaścianki 5
Zaścianki, ul. Zaścianki · Działka budowlana · 6350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 800 000 zł
283 zł / m²

Działka Zaścianki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną na granicy Białegostoku, w Zaściankach, przy ul. Zaścianki w bliskiej odległości od ul. Baranowickiej. wymiary działki: długość 160m, szerokość 31 oraz 44m. Sąsieddztwo działki: tereny usługowe, zabudowa mieszkaniowa. Przy ulicy astaltowej. Media w ulicy Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości mpzp ustala: Przeznaczenie terenów: - tereny zabudowy usługowej, zabudowy mieszkaniowej, wraz z obiektami ...

Działka budowlana Sobolewo
Sobolewo · Działka budowlana · 941 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
106 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 położonej w Sobolewie. Działka jest nieuzbrojona. Ma dostęp do mediów: sieć gazowa, sieć energetyczna, sieć telekomunikacja. Działka jest na styku dwóch ulic – z jednej strony droga publiczna asfaltowa (ul. Henrykowska), z drugiej droga wewnętrzna gruntowa. ...

Działka budowlana Sobolewo, ul. Łagodna
Sobolewo, ul. Łagodna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
120 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż bezpośrednio
Przy ul. Łagodnej w Sobolewie Kanalizacja, gaz, prąd itd. Dobry Dojazd. Po więcej informacji prosze dzwonić :)...

Działka budowlana Ogrodniczki, ul. Jeziorna
Ogrodniczki, ul. Jeziorna · Działka budowlana · 3268 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
50 zł / m²

Działka Ogrodniczki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ogrodniczki. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: Zabudowa siedliskowa, jest pozwolenie na postawienie dwóch budynków jednorodzinnych. Opis działki: Działka o powierzchni 3268 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: Komunikacja miejska Białostocka, PKS. Odległość od centrum Białegostoku: 10 km. Sąsiedztwo: siedliska i domy jednorodzinne. Rekreacja: las, łąka....

Działka rolna Sobolewo, szosa Baranowicka
Sobolewo, szosa Baranowicka · Działka rolna · 5500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
770 000 zł
140 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż
Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy położona w miejscowości Sobolewo. Dojazd do działki: drogą asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 5 500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, kanalizacja, woda - w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny, komunikacja miejska. Odległość od centrum Białegostoku: około 10 km. Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. ...

Działka budowlana Grabówka, ul. Dolna
Grabówka, ul. Dolna · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
209 000 zł
190 zł / m²

Działka Grabówka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Grabówka. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od centrum Białegostoku: 6 km. ...

  1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.