Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Środa Śląska - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

28 działek na sprzedaż gmina Środa Śląska. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (28)

Działka rolna Przedmoście
Przedmoście · Działka rolna · 588916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
4 zł / m²

Działka Przedmoście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo o powierzchni 58,8916 ha w ciąglej uprawie, obecnie na całej powierzchni trawy. Położone w miejscowości Przedmoście, gmina Środa Śląska. Działki o numerach: 265/27, 265/8, 263, 894, 897. Klasy ziemi: RIVb - 11,04 ha, RV - 4,31 ha, ŁIII - 3,01 ha, ŁIV - 22,0182 ha, ŁV - 5,80 ha, ŁVI - 0,51 ha, PsIV - 9,0968 ha, W - 0,9266 ha, Lz - 2,18 ha. Gospodarstwo na obszarze około 43 ha posiada plan zagospodarowania terenu jako grunty rolne. Pozostała część nie posiada planu zagospoda...

Działka inwestycyjna Proszków
Proszków · Działka inwestycyjna · 95500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 252 500 zł
55 zł / m²

Działka Proszków na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 9,55 ha z przeznaczeniem na produkcję oraz usługi podstawowe (handel detaliczny małopowierzchniowy, gastronomia, drobne usługi rozrywki, biura, usługi drobne) wraz z funkcją uzupełniającą (m.in. mieszkania towarzyszące). Możliwość zabudowy do 70% pow. działki. Maksymalna wys. budynków do 20 m. Dostępne media: woda i prąd. Działka w pełni ogrodzona. Obszar dobrze skomunikowany (droga krajowa nr 94) - działka posiada własny wjazd. Sąsiedztwo terenów leśnych, zabudowy miesz...

Działka rolna Przedmoście
Przedmoście · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
3 zł / m²

Działka Przedmoście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię klasy IIIa, IVa, IVb, V...

Działka budowlana Środa Śląska
Środa Śląska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną (dowolną na zaznaczonym obszarze na zdjęciu w galerii.) lub całość. Działka położona jest przy nowo powstającym osiedlu. Blisko centrum ale i też terenów zielonych. Cena do uzgodnienia. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny....

Działka inwestycyjna Środa Śląska
Środa Śląska · Działka inwestycyjna · 4400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
900 000 zł
205 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, o bardzo atrakcyjnym położeniu, jedna z ostatnich takich działek w Środzie Śląskiej. Działka położona bezpośrednio przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 (Wrocław-Legnica) z drogą gminną z ulica Wiejską ( Środa Śląska-Sobótka). Powierzchnia działki 4400 m2 oferuje sporo możliwości do zrealizowania pomysłu inwestycyjnego na niej. Idealna na inwestycje typu np McDonald albo stacja paliw. Obecnie na działce rozpoczęta jest budowa obiektu mieszkalno- usługowego o łącznej powierzch...

Działka budowlana Środa Śląska, ul. Czesława Miłosza
Środa Śląska, ul. Czesława Miłosza · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
85 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w środzie śląskiej w bardzo ładnej spokojnej okolicy na ul. Czesława Miłosza pół km od obwodnicy, przy drodze prowadzi nowa ścieżka rowerowa. Działki są uzbrojone prąd i woda, ma być doprowadzona kanalizacja w 2017 roku. Dojazdówka jest już przejęta przez gminę, a więc w przyszłości należy się spodziewać porządnej drogi dojazdowej do działek....

Działka inwestycyjna Rakoszyce
Rakoszyce · Działka inwestycyjna · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
88 zł / m²

Działka Rakoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania ogrodzona działka przemysłowa 0,16ha na której stoi budynek przemysłowy. Budynek składa sie z 2 dużych hal produkcyjnych, umeblowanego pokoju socjalnego w ktorym mozna gotowac, spać, łazienka z prysznicem i sedesem, kotłownia. Cena tak niska gdyz zależy mi na szybkiej sprzedaży. Działka bezpośrednio przy drodze z dostepem do mediow. Na działce kilka drzew i krzewów. Mozliwośc postawienia domu. Działka znajduje sie w miejscowości Rakoszyce 30km od Wrocławia między Środą Śląską a Kąt...

Działka siedliskowa Proszków
Proszków · Działka siedliskowa · 3345 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
36 zł / m²

Działka Proszków na sprzedaż bezpośrednio
Działka o nr.224/5 w miejscowości Proszków gm.Środa Śląska woj. Dolnośląskie...

Działka budowlana Środa Śląska
Środa Śląska · Działka budowlana · 1595 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
94 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Polecam do sprzedaży działkę o pow. 1595 m2, położoną przy ulicy Jabłkowej, blisko stawu Kajaki - ,,Winna Góra", w Środzie Śląskiej. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Pięknie położona, od północno-zachodniej strony sąsiaduje z projektowanym gminnym terenem zielonym -parkiem miejskim. Wyjątkowo cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie istnieje basen i kompleks sportowy, jak również powstaje osiedle domków jednorodzinnych. ...

Działka budowlana Środa Śląska, ul. Ogrodnicka
Środa Śląska, ul. Ogrodnicka · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
100 zł / m²

Działka Środa Śląska na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona, uzbrojona w prąd i wodę, położona w Środzie Śląskiej przy ul. Ogrodnickiej....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.