Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Sobków - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

10 działek na sprzedaż gmina Sobków. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (10)

Działka rolna Mokrsko Dolne
Mokrsko Dolne · Działka rolna · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Mokrsko Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę w miejscowości Mokrsko Dolne, gm.Sobków. Nr.dz.268, wielkość 92a. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu....

Działka leśna Sokołów Górny
Sokołów Górny · Działka leśna · 40800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 000 zł
3 zł / m²

Działka Sokołów Górny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 65-letni las sosnowy 3.23ha i 0.85ha w miejscowości Sokołów Górny. 26 tys / ha ...

Działka rolna Bizoręda
Bizoręda · Działka rolna · 26000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
2 zł / m²

Działka Bizoręda na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole uprawne wraz z lasem w miejscowości Bizoręda o powierzchni 2,6 ha. Powierzchnia lasu to 25 arów (las sosnowy w wieku 70-90 lat)....

Działka budowlana Chomentów
Chomentów · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
38 zł / m²

Działka Chomentów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do zaoferowania działkę budowlaną ok.20 km od Jędrzejowa (woj.świętokrzyskie) ,tak jak w opisie 2100 m.kw.do działki jest doprowadzony prąd ,cicha spokojna okolica ,dojazd drogą asfaltową.Sprzedaż możliwa od ręki i bez pośredników.Wszelkie informacje udzielę telefonicznie.Zapraszam do obejrzenia działki.Pozdrawiam....

Działka budowlana Chomentów
Chomentów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 000 zł
12 zł / m²

Działka Chomentów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, działka znajduje się w centrum wsi, 50 m do sklepu, 100 m do szkoły....

Działka budowlana Szczepanów
Szczepanów · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
74 zł / m²

Działka Szczepanów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana - zagospodarowana, uzbrojona, budynek z 2007 roku. Jest położona w pięknym malowniczym zakątku Parku Świętokrzyskiego. Powierzchnia domku 70 m kw, podpiwniczony z poddaszem i garażem, CO etażowe -węgiel drewno itp. Najszybszy kontakt telefoniczny. Szczegóły na zdjęciach. Działka sięga mniej więcej do końca wystrzyżonej trawy za bramą.Miejsce zaciszne, w pobliżu znajdują się żródełka i rzeka, można korzystać z atrakcji turystycznych takich jak spływy kajakowe. W pobliżu znaj...

Działka leśna Miąsowa
Miąsowa · Działka leśna · 32900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
3 zł / m²

Działka Miąsowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam las w okolicach Mzurowy gm.Sobków. Las ma około 55 lat....

Działka rolno-budowlana Sokołów Dolny
Sokołów Dolny · Działka rolno-budowlana · 5817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
11 zł / m²

Działka Sokołów Dolny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o numerze 37/3 o powierzchni 0,5817 m2. Położona w Sokołowie Dolnym w dobrej lokalizacji, blisko drogi E7. Do działki jest dogodny, utwardzony dojazd. Na działce istnieje możliwość budowy. Do sprzedania również działka nr 37/4 o powierzchni 0,5819 m2. Cena 65.000 zł...

Działka rolna Żerniki
Żerniki · Działka rolna · 14750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
4 zł / m²

Działka Żerniki na sprzedaż bezpośrednio
Działka (nr 537) Żerniki gm. Sobków atrakcyjny teren rekreacyjny dostęp do Nidy...

Działka rolna Karsy
Karsy · Działka rolna · 172400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
2 zł / m²

Działka Karsy na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni 17,24 ha, tym 0,90 ha lasu. 25 km od Kielc...

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.