Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Słupsk - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

43 działek na sprzedaż gmina Słupsk. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (43)

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 601 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
150 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
PROPONUJĘ DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ położoną w miejscowości SIEMIANICE w odległości 3 km od miejscowości SŁUPSK o powierzchni  m kw. 601 m2 Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu (,,zdjęcie z lotu ptaka"). Blisko (bez przechodzenia przez ulicę) przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Dojazd do działki drogą asfaltową (gminna). Działka posiada przyłącze wodno-kanalizacyjne, energetyczne, gazowe. Decyzja o warunkach zabudowy pozwala na wybudowanie praktycznie każdego domu (p...

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 1064 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
141 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Siemianicach k. Slupska...

Działka budowlana Siemianice, ul. Boczna
Siemianice, ul. Boczna · Działka budowlana · 1237 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
113 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Ostatnia działka na sprzedaż,na osiedlu domków jednorodzinnych w Siemianicach przy ul.Złotej i Perłowej.Działka jest całkowicie uzbrojona we wszystkie media .Są warunki zabudowy i cała dokumentacja,wystarczy projekt,(dowolny,ale zgodny z warunkami)i już można przystąpić do budowy.Odległość do centrum Słupska to ok.4km. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa,gimnazjum,przedszkole,sklep,kościół a jednocześnie w okolicy są pola,lasy.Dobre miejsce do wypoczynku po pracy.Sprzedaż bez pośredników....

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 1508 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 800 zł
100 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o wielkości 1508 m2 , pięknie położona , znajdująca się w kompleksie 6 działek budowlanych. Posiadam pozwolenie i projekt na instalację wodną. Dojazd drogą gminną utwardzoną ....

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 1434 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
143 400 zł
100 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana , pięknie położona , w kompleksie 6 działek budowlanych. Posiadam pozwolenie i projekt na wykonanie instalacji wodnej. Dojazd drogą gminną utwardzoną....

Działka budowlana Siemianice, ul. Piaskowa
Siemianice, ul. Piaskowa · Działka budowlana · 1106 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
99 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę Budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji uzbrojoną w wodę, kanalizację i gaz....

Działka budowlana Strzelino
Strzelino · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
85 zł / m²

Działka Strzelino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Strzelinie blisko Słupska. Media: prąd, kanalizacja,woda...

Działka budowlana Krępa Słupska
Krępa Słupska · Działka budowlana · 1035 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
82 zł / m²

Działka Krępa Słupska na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 0,1035 ha. Działka znajduje się na Krępie Słupskiej przy ulicy Ku Słońcu. Uzbrojona jest w sieć wodociągową i kanalizacyjną oraz przyłącza wodne i kanalizacyjne doprowadzone do granicy działki. Teren został wyrównany, a cała działka ogrodzona jest siatką ocynkowaną. W pobliżu znajduję się piękny las, sklepy, orliki, przedszkole, miejsce na ognisko czy grilla. Zaledwie 7 km do centrum Słupska oraz 25 km nad morze. Miejsce zlokalizowane jest w cich...

Działka budowlana Strzelino
Strzelino · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
75 zł / m²

Działka Strzelino na sprzedaż bezpośrednio
Kompleks działek we wspaniałym podmiejskim klimacie. To prawdziwa oaza spokoju na wyciągnięcie ręki od Słupska. Dzięki temu, że działki położone są na wzniesieniu rozpościera się z nich niezwykły widok. Bezpieczna odległość od głównej drogi zapewnia komfort spokoju o dzieci bawiące się wokół domu. Lokalizacja działek jest fantastyczna - tylko 4km od Słupska, od strony nigdy nie korkującego się wjazdu. Ze wspaniałą atrakcją w odległości 3km - Dolina Charlotty, gdzie masz możliwość spędzania...

Działka budowlana Bierkowo, ul. Grabowa
Bierkowo, ul. Grabowa · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
75 zł / m²

Działka Bierkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w kształcie prostokąta z warunkami zabudowy dla domku jednorodzinnego...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.