Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Sianów - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

61 działek na sprzedaż gmina Sianów. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (22) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka rolna Sianów
Sianów · Działka rolna · 3267 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
48 zł / m²

Działka Sianów na sprzedaż bezpośrednio
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Skwierzynka
Skwierzynka · Działka budowlana · 844 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
166 zł / m²

Działka Skwierzynka na sprzedaż bezpośrednio
Działka w pełni uzbrojona, prąd, woda, gaz, kanalizacja fizycznie na działce + słupy oświetleniowe obok wzdłuż drogi asfaltowej. Aktualnie jest pozwolenie na budowę, projektu domu "Alabama". Grunt gliniasty sprawdzony odwiertami geotechnicznymi, idealny pod budowę domu. Piękny teren w Skwierzynce 2km od Koszalina, położony na górce, z dwóch stron widoczny las, z kolejnych dwóch stron widoczne w oddali bloki Koszalina i odległych zielonych terenów. Miejsce ciche i spokojne warte tej cen...

Działka rolno-budowlana Maszkowo
Maszkowo · Działka rolno-budowlana · 857 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
53 zł / m²

Działka Maszkowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam piękną działkę pod budowę domu 857m2 nr działki 25/3 bardzo blisko Koszalina tuż za górą Chełmską około 6 km do ul Zwycięstwa. Działka w doskonałej lokalizacji przy drodze asfaltowej wojewódzkiej 206. Do działki przylega z boku droga utwardzona, także dojazd z dwóch stron. Do działki podłączony jest prąd i zamontowana jest nowa skrzynka el. na działce jest również wodociąg. W maszkowie wykonano ostatnio nowy piękny chodnik, nowe przystanki i zajezdnie autobusowe jest równi...

Działka inwestycyjna Bielkowo
Bielkowo · Działka inwestycyjna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
28 zł / m²

Działka Bielkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjno-budowlaną z możliwością odbudowy byłego CPN (plan zagospodarowania istnieją 3 zbiorniki paliwowe)-powierzchnia 78 a. Działka przeznaczona do wszelkich inwestycji. Woj. zachodniopomorskie, Gmina Sianów , droga 203 Koszalin-Dąbki-Darłowo, Obręb Bielkowo. Cena za m2- 28 zł (do negocjacji) kontakt wyłącznie telefoniczny....

Działka rolno-budowlana Sianów, ul. Węgorzewska
Sianów, ul. Węgorzewska · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
27 zł / m²

Działka Sianów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z przeznaczeniem pod budowę .Działka położona jest przy ul.Węgorzewskiej ok.2 km od centrum ,w cichej i spokojnej okolicy.W pobliżu las i jezioro.Więcej informacji pod nr.telefonu....

Działka rolna Skibno
Skibno · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
3 zł / m²

Działka Skibno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę 1,09 h nr. 211 w obrębie ewidencyjnym Nr. 28 SKIBNO, w gminie Sianów, powiecie koszalińskim, woj. zachodniopomorskim. Od Sianowa 3km, Koszalin 10km dojazd do działki drogą gruntową, utwardzoną z kilku stron.Oznaczenie klas i użytku 1,06 h PsVI i 0,03 W (rowy).Działka w bliskim sąsiedztwie zabudowań, planowana budowa jednorodzinna na przeciwko i w odległości ok 800m od planowanej obwodnicy Sianowa.Więcej informacji dla zainteresowanych na maila. Możliwa zamiana.. Cena do...

Działka budowlana Sianów
Sianów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
65 zł / m²

Działka Sianów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane! ...

Działka budowlana Osieki
Osieki · Działka budowlana · 1241 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 075 zł
75 zł / m²

Działka Osieki na sprzedaż
  Opis nieruchomości. Działka zlokalizowana w miejscowości Osieki, 2km od morza, 200m od Jeziora Jamno. Powierzchnia działki 1241m2 pod zabudowę mieszkaniową i rekreacyjną niekomercyjną. Działka położona na terenie, gdzie w najbliższym otoczeniu znajdują się domy 1-rodzinne, rekreacyjne, niezabudowane działki budowlane, pola. Ciche, spokojne i zaciszne miejsce. Możliwość uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa, itp. na Jeziorze Jamno; bliskość morza to bezwzględny atut nieruchomości...

Działka budowlana Osieki
Osieki · Działka budowlana · 1006 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 450 zł
75 zł / m²

Działka Osieki na sprzedaż
  Opis nieruchomości. Działka zlokalizowana w miejscowości Osieki, ok. 2km od morza, ok. 200m od Jeziora Jamno. Powierzchnia działki 1006m2 pod zabudowę mieszkaniową i rekreacyjną niekomercyjną. Działka położona na terenie, gdzie w najbliższym otoczeniu znajdują się domy 1-rodzinne, rekreacyjne, niezabudowane działki budowlane, pola. Ciche, spokojne i zaciszne miejsce. Możliwość uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa, itp. na Jeziorze Jamno; bliskość morza to bezwzględny atut nieru...

Działka rolno-budowlana Osieki
Osieki · Działka rolno-budowlana · 1112 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 400 zł
75 zł / m²

Działka Osieki na sprzedaż
 Opis nieruchomości. Działka zlokalizowana w miejscowości Osieki, ok. 2km od morza, ok. 200m od Jeziora Jamno. Powierzchnia działki 1112m2 pod zabudowę mieszkaniową i rekreacyjną niekomercyjną. Działka położona na terenie, gdzie w najbliższym otoczeniu znajdują się domy 1-rodzinne, rekreacyjne, niezabudowane działki budowlane, pola. Ciche, spokojne i zaciszne miejsce. Możliwość uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa, itp. na Jeziorze Jamno; bliskość morza to bezwzględny atut nieruc...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.