Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Purda - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

39 działek na sprzedaż gmina Purda. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Szczęsne
Szczęsne · Działka budowlana · 3003 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
57 zł / m²

Działka Szczęsne na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 3003 ha w kształcie rombu, częściowo ogrodzona od strony sąsiadów. Dojazd na nieruchomość droga gminna utwardzona, media prąd. Powierzchnia terenu jest generalnie płaska. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. Szczęsne leży między trzema jeziorami; Skanda, Klebarskie, Linowskie. Bardzo dobry dojazd do Olsztyna (5 km ) zajmuje około 6 minut....

Działka rekreacyjna Klebark Mały
Klebark Mały · Działka rekreacyjna · 302 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową na działkach ogrodowych "Na Wójtowej Roli" w Klębarku Małym 3 km od Olsztyna.Działka jest spora o symetrycznym kształcie.Posiada drewnianą altankę,wyłożony chodniczek od wejścia,wodę i dużą ilość nasadzeń krzewów i drzew owocowych.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny....

Działka budowlana Purda, Purda 112
Purda, Purda · Działka budowlana · 2679 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
699 000 zł
261 zł / m²

Działka Purda na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Piękną działkę budowlaną nr 3117/8 o powierzchni 2679 metrów z budynkiem mieszkalnym o powierzchni dodatkowej 56 metrów Miejscowość - Purda 112 Idealna inwestycja dla Państwa ! Działka znajduje się bezpośrednio przy jeziorze Purdskim oraz w krainie wielu jezior Mazurskich Więcej informacji udzielę telefonicznie Zapraszam do kontaktu Cena do indywidualnej Negocjacji ...

Działka rekreacyjna Zgniłocha
Zgniłocha · Działka rekreacyjna · 1260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
79 zł / m²

Działka Zgniłocha na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 12,6 ara leżącą w miejscowości Zgniłocha woj. warmińsko-mazurskie. Teren usytuowany jest w malowniczym otoczeniu . Część działki graniczy bezpośrednio z lasem . W niedalekiej odległości (300m) znajduję się jezioro Gim (pierwsza klasa czystości) Zachęcam do kontaktu . Cena 100 000 zł ( do negocjacji) Kontakt pod nr. telefonu podanym w ogłoszeniu....

Działka budowlana Marcinkowo
Marcinkowo · Działka budowlana · 2010 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
45 zł / m²

Działka Marcinkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Marcinkowie (około 16 km od Olsztyna). Wszystkie media - prąd, woda, kanalizacja....

Działka rekreacyjna Klebark Mały
Klebark Mały · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową położoną na terenie Ogrodu Działkowego na Wójtowej Roli w Klebarku Małym....

Działka rekreacyjna Stary Olsztyn
Stary Olsztyn · Działka rekreacyjna · 314 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
102 zł / m²

Działka Stary Olsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna z miejscem na hamak i basenik oraz z częścią uprawną. Drzewa owocowe rodzące mnóstwo owoców - 3 jabłonie, grusza, 2 wiśnie, czereśnia. Domek z wydzielonym pomieszczeniem na kuchnię i WC z osobnym wejściem zamykanym na klucz w tym samym budynku. Duży taras. Duża drewniana huśtawka. Polecam. Działka położona jest w kompleksie ROD na Starym Olsztynie z dala od obwodnicy w bardzo cichej i spokojnej części. 25 minut pieszo od Jarot....

Działka rolno-budowlana Kopanki
Kopanki · Działka rolno-budowlana · 16413 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
820 650 zł
50 zł / m²

Działka Kopanki na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-budowlana 18 km od Olsztyna, 2,5 km od drogi asfaltowej. Porośnięta lasem samosiejką. 50 metrów do jeziora Łajsik. 1,5 km Czerwonka oraz, 2 km do jez Kośno. Piękne lesiste i grzybne okolice....

Działka budowlana Silice
Silice · Działka budowlana · 515 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
173 zł / m²

Działka Silice na sprzedaż
Działka budowlana bezpośrednio nad jeziorem. Z projektem budowlanym wraz z projektem zabudowy i wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Powierzchnia 515 m. W kształcie trójkąta. Działka obręb Silice gmina Purda. Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej o ograniczonym ruchu pojazdów ciężarowych. O wybitnych walorach krajobrazowych, bezpośrednio nad jeziorem, 10 km od Olsztyna ...

Działka Klebark Mały
Klebark Mały · 3008 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Działka Klebark Mały na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Klebark Mały. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3008 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd (w trakcie budowy). Okolice działki: Sąsiedztwo: las, ogródki działkowe. Tereny rekreacyjne: las. Odległość od centrum Olsztyna: około 6 km....

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.