Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Puławy - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

34 działek na sprzedaż gmina Puławy. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (34)

Działka budowlana Góra Puławska
Góra Puławska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
190 zł / m²

Działka Góra Puławska na sprzedaż bezpośrednio
Wszystkie media u sasiadow. Doskonała dla osób planujących budowę domu lub chcących bezpiecznie ulokować kapitał. Działka położona jest w odległości 1,9 km od centrum Puław (3 minuty samochodem). Do dzialki prowadzi droga asfaltowa. Dzialka lezy w sasiedztwie nowo powstalych domkow jednorodzinnych. Cena za m2 to 190 zł. Wszelkie pytania prosze kierowac mailowo ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Klikawa, ul. Spokojna
Klikawa, ul. Spokojna · Działka budowlana · 660 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
106 zł / m²

Działka Klikawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Klikawie przy ulicy asfaltowej. Mozliwosc dokupienia dzialki....

Działka rolno-budowlana Pachnowola, Pachnowola  31
Pachnowola, Pachnowola · Działka rolno-budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
77 zł / m²

Działka Pachnowola na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną we wsi Pachnowola koło Puław. Działka jest uzbrojona , o powierzchni 15 arów (jest możliwość kupienia większego metrażu). ...

Działka budowlana Sosnów
Sosnów · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
34 zł / m²

Działka Sosnów na sprzedaż bezpośrednio
Położona w Sosonowie. 80m z długości- budowlane Działka jest częsciowo zalesiona, ma dostęp do rzeki. Odległość od szkoły, sklepu spożywczego 1km Odległośc od przystanku MZK, PKS 200m Na działce znajduje sie plantacja truskawek Zapraszam do kontaktu...

Działka budowlana Góra Puławska
Góra Puławska · Działka budowlana · 1670 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
120 zł / m²

Działka Góra Puławska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną prawie 17 ar (37x45 m) na Osiedlu w Górze Puławskiej. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, od wschodu las, pochylenie w kierunku południowym. 40 m od ul. Długiej, 1,1 km od ul. Radomskiej. Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, telfon...

Działka rolna Jaroszyn
Jaroszyn · Działka rolna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
14 zł / m²

Działka Jaroszyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka nieuprawiana od kilku lat....

Działka rolno-budowlana Opatkowice
Opatkowice · Działka rolno-budowlana · 6800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
13 zł / m²

Działka Opatkowice na sprzedaż bezpośrednio
Wiatam sprzedam dzialke budowlano-rolna ktora polozona jest blisko Pulaw w Opatkowicach pow.Puławy,woj.Lubelskie w Pieknej i spokojnej okolicy. Dzialka z mozliwoscia budowy domu jednorodzinnego z planem zagospodarowania. Ogloszenie prywatne bez posrednikow . W celu dokladniejszych informacji prosze o kontakt ...

Działka budowlana Gołąb, ul. Polna
Gołąb, ul. Polna · Działka budowlana · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
179 999 zł
31 zł / m²

Działka Gołąb na sprzedaż bezpośrednio
Działka usytuowana wśród domków jednorodzinnych. Spokojna i malownicza okolica. W pobliżu sklep,szkoła ,przedszkole i kościół. Cena do negocjacji....

Działka budowlana Góra Puławska, ul. Kozienicka 83A
Góra Puławska, ul. Kozienicka · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
104 000 zł
130 zł / m²

Działka Góra Puławska na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolno-budowlana Smogorzów
Smogorzów · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
13 zł / m²

Działka Smogorzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno budowlaną w okolicy Puław to 48 ar .cena 58 tyś ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.