Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Police - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

24 działek na sprzedaż gmina Police. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (23) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka siedliskowa Niekłończyca
Niekłończyca · Działka siedliskowa · 19100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
29 zł / m²

Działka Niekłończyca na sprzedaż bezpośrednio
Przepiękna działka siedliskowa, o powierzchni 1,91 ha, położona we wsi Niekłończyca (nr. 147/4 obr. Niekłończyca), 27 km od centrum Szczecina i 8 km od Polic. W otoczeniu lasy i łąki. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, działka objęta jest następującymi ustaleniami: 1. N43 MUR (kolor pomarańczowy)- zabudowa zagrodowa wraz z niezbędną infrastrukturą, produkcja rolna; zasilanie w wodę z wodociągu gminnego (w drodze KD24 D), zasilanie w energię elektryczną z istniejącej linii e...

Działka budowlana Tanowo, ul. Wiatraczna
Tanowo, ul. Wiatraczna · Działka budowlana · 817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 223 zł
119 zł / m²

Działka Tanowo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży 5 działek (o łącznej powierzchni 4089m2) budowlanych w Tanowie przy ul. Wiatracznej, o powierzchniach 817- 819m2 wraz z udziałem w działce drogowej (sprzedaż w całości bądź pojedynczo) . Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania i przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, pow. zabudowy do 30% powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5m. Działki o płaskim ukształtowaniu terenu. Dojazd do działek drogą asfaltową...

Działka budowlana Uniemyśl
Uniemyśl · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
67 zł / m²

Działka Uniemyśl na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana pod lasem 1500mkw 2 km do Trzebieży, 20km do Szczecina na sąsiedniej działce jest stoi dom, jest prąd i gaz. więcej informacji tel....

Działka budowlana Pilchowo, ul. Gawrona
Pilchowo, ul. Gawrona · Działka budowlana · 877 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
149 000 zł
170 zł / m²

Działka Pilchowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie. Sprzedam tanio działkę budowlaną w Pilchowie, przy ul. Gawrona (okolice Staroleśnej i Sosnowej) o powierzchni 877 m2, wraz z projektem budowlanym Eryk, zakupionym w serwisie oraz kompletem dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia bądź zgłoszenia budowlanego i rozpoczęcia natychmiastowego budowy. Działka posiada atrakcyjną lokalizację w otoczeniu lasu. W cenie działki prąd i woda. Skrzynka ZK na działce. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren przezna...

Działka rekreacyjna Police, ul. Siedlecka
Police, ul. Siedlecka · Działka rekreacyjna · 520 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 080 zł
29 zł / m²

Działka Police na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno ,warzywną R-O-D 520m /2 X 29zł za 1m/2 = 15080,00zł w Policach przy ul.Siedleckiej Domek murowany ,pokój z działająca kuchnią /WC(woda w sezonie) stryszek ,pomieszczenie gospodarcze / basen murowany i huśtawka do dyspozycji ,drzewa owocowe jabłoń, śliwka ,czereśnia, brzoskwinie ,wiśnie ,maliny ,iglaki krzewy ozdobne ,owocowe i wiele innych. Sprzęt gospodarczy w rozliczeniu Działka całkowicie ogrodzona w spokojnym miejscu i przyjaznej atmosferze .POLECAM Cena 15....

Działka budowlana Tatynia Witorza
Tatynia Witorza · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
252 000 zł
70 zł / m²

Działka Tatynia Witorza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam malowniczo położoną działkę budowlaną o powierzchni 3 600 m w kształcie prostokąta w miejscowości Witorza koło Tanowa , na skraju Puszczy Wkrzańskiej (8 km od Polic, 10 km od Jeziora Głebokiego). Najbliższe sąsiedztwo działki to tereny leśne oraz teren zabudowy jednorodzinnej. Od południa działka graniczy z drogą powiatową asfaltową, od północy z rzeką Gunica (działka posiada dostęp do linii brzegowej). Działka z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Wszystk...

Działka budowlana Police, ul. Morelowa
Police, ul. Morelowa · Działka budowlana · 799 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
213 zł / m²

Działka Police na sprzedaż bezpośrednio
Działka w kompleksie domków jednorodzinnych, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Znajdująca się w centrum Polic przy ul.Morelowej, w pobliżu komunikacja miejska i liczne sklepy. Działka w pełni uzbrojona....

Działka rekreacyjna Police Jasienica
Police Jasienica · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
117 zł / m²

Działka Police Jasienica na sprzedaż bezpośrednio
Domek murowany caloroczny,szambo,piecyk,umeblowana.Dojazd pod dzialke calodobowo.Lazienka i prysznic...

Działka rolno-budowlana Dębostrów
Dębostrów · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
24 zł / m²

Działka Dębostrów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana, prostokątna przy głównej drodze do Trzebiezy w miejcowości Dębostrów...

Działka rolna Police
Police · Działka rolna · 1008 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
149 zł / m²

Działka Police na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Police. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1008 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja, prąd - w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Polic: około 2 km. Sąsiedztwo: niska zabudowa. Rekreacja: las, ścieżki rowerowe. Usługi: sklep spożywczy, bankomat, piekarnia....

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.