Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Oleśnica - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

66 działek na sprzedaż gmina Oleśnica. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (60) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka rolno-budowlana Poniatowice Poniatowice
Poniatowice Poniatowice · Działka rolno-budowlana · 1980 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
33 zł / m²

Działka Poniatowice Poniatowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam urokliwą działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Działka jest zlokalizowana ok. 40 km od Wrocławia, 12 km od Oleśnicy. Położona jest w cichym, zielonym (zadrzewionym) miejscu ok. 7min jazdy do drogi S8 Wrocław-Warszawa. Dojazd do Wrocławia zajmuje ok. 45 min. Powierzchnia: 1980m2 Lokalizacja: Poniatowice (nie kolonia!), gm. Oleśnica, działka nr 431/11 Dostępne media: doprowadzony prąd, woda w drodze Dojazd: asfalt + 50m drogi utwardzonej (sąsiedzi...

Działka rolna Bogusławice
Bogusławice · Działka rolna · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
172 500 zł
25 zł / m²

Działka Bogusławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole o powierzchni 0,69 ha w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Na wyrysie ziemia oznaczona jest jako RIVb. Pole w kształcie trapezu. Bez pośredników...

Działka rolna Bogusławice
Bogusławice · Działka rolna · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
147 000 zł
23 zł / m²

Działka Bogusławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę o powierzchni 0,64 ha w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Działka idealnie nadaje sie pod budowę stawu i domku letniskowego - posiada własny kawałek lasu oraz dostęp do rzeczki (Świerzyna), stanowiącej granicę działki. Na wyrysie działka oznaczona jest jako Łąka klasa ziemi ŁIV, ŁV, ŁVI oraz jako Las LsV o powierzchi 8 arów. W sąsiedztwie grunty rolne, łąki i las. W pobliżu osiedle nowych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną, nie utwardzoną ale prze...

Działka budowlana Ligota Mała
Ligota Mała · Działka budowlana · 1317 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
75 zł / m²

Działka Ligota Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Ligocie Małej, działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Spokojna okolica, dojazd asfaltową, boczną drogą, na granicy działki od północy mały las, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Miejscowy plan zagospodarowania: http://olesnicaolesnicki.e-mapa.net/?service=pln&request=infodladzialki&dzialka=021406_2.0010.325/1...

Działka budowlana Ligota Mała
Ligota Mała · Działka budowlana · 1356 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
63 zł / m²

Działka Ligota Mała na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Ligota Mała gmina Oleśnica. - powierzchnia 1356 m2, prostokątna - około 26 x 52 m - wydana decyzja o warunkach zabudowy - NAJWAŻNIEJSZE w działce media: prą -skrzynka energetyki, woda- hydrant ( wszystko na działce nie obok lub w niedalekim sąsiedztwie jak to ma miejsce na innych ogłoszeniach) - nad działką i w najbliższej okolicy nie przebiega linia wysokiego napięcia, działka nie leży na terenach podmokłych - na działce nie rosną drzewa - do działki do...

Działka budowlana Sokołowice
Sokołowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Sokołowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w sokołowicach w razie pytań proszę dzwonić....

Działka budowlana Piszkawa
Piszkawa · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
37 zł / m²

Działka Piszkawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Piszkawie , cicho spokojnie 8 km od Oleśnicy, 15 km od Wrocławia....

Działka Zarzysko
Zarzysko · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
88 500 zł
30 zł / m²

Działka Zarzysko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zarzysko. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: Stadnina koni, trasa rowerowa. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Oleśnicy: około 9 km. Odległość od gran...

Działka budowlana Nieciszów
Nieciszów · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
86 zł / m²

Działka Nieciszów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Nieciszów. Dojazd do działki: groga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: na sąsiedniej działce - woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: lasy, rezerwat przyrody. Infrastruktura: kościół, sklepy. Opis lokalizacji Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Oleśnicy: ok...

Działka rolna Zarzysko
Zarzysko · Działka rolna · 3773 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
111 303 zł
29 zł / m²

Działka Zarzysko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zarzysko. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3773 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: Stadnina koni, trasa rowerowa. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Oleśnicy: około 9 km. Odległość od grani...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.