Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Oleśnica - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

66 działek na sprzedaż gmina Oleśnica. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (63) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolno-budowlana Poniatowice Poniatowice
Poniatowice Poniatowice · Działka rolno-budowlana · 1980 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
33 zł / m²

Działka Poniatowice Poniatowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam urokliwą działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny lub bliźniak. Działka jest zlokalizowana ok. 40 km od Wrocławia, 12 km od Oleśnicy. Położona jest w cichym, zielonym (zadrzewionym) miejscu ok. 7min jazdy do drogi S8 Wrocław-Warszawa. Dojazd do Wrocławia zajmuje ok. 45 min. Powierzchnia: 1980m2 Lokalizacja: Poniatowice (nie kolonia!), gm. Oleśnica, działka nr 431/11 Dostępne media: doprowadzony prąd, woda w drodze Dojazd: asfalt + 50m drogi utwardzonej (sąsiedzi...

Działka rolna Bogusławice
Bogusławice · Działka rolna · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
172 500 zł
25 zł / m²

Działka Bogusławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole o powierzchni 0,69 ha w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Na wyrysie ziemia oznaczona jest jako RIVb. Pole w kształcie trapezu. Bez pośredników...

Działka rolna Bogusławice
Bogusławice · Działka rolna · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
147 000 zł
23 zł / m²

Działka Bogusławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę o powierzchni 0,64 ha w miejscowości Bogusławice koło Oleśnicy. Działka idealnie nadaje sie pod budowę stawu i domku letniskowego - posiada własny kawałek lasu oraz dostęp do rzeczki (Świerzyna), stanowiącej granicę działki. Na wyrysie działka oznaczona jest jako Łąka klasa ziemi ŁIV, ŁV, ŁVI oraz jako Las LsV o powierzchi 8 arów. W sąsiedztwie grunty rolne, łąki i las. W pobliżu osiedle nowych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną, nie utwardzoną ale prze...

Działka budowlana Ligota Mała
Ligota Mała · Działka budowlana · 1317 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
75 zł / m²

Działka Ligota Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Ligocie Małej, działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Spokojna okolica, dojazd asfaltową, boczną drogą, na granicy działki od północy mały las, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Miejscowy plan zagospodarowania: http://olesnicaolesnicki.e-mapa.net/?service=pln&request=infodladzialki&dzialka=021406_2.0010.325/1...

Działka budowlana Ligota Mała
Ligota Mała · Działka budowlana · 1356 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
63 zł / m²

Działka Ligota Mała na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Ligota Mała gmina Oleśnica. - powierzchnia 1356 m2, prostokątna - około 26 x 52 m - wydana decyzja o warunkach zabudowy - NAJWAŻNIEJSZE w działce media: prą -skrzynka energetyki, woda- hydrant ( wszystko na działce nie obok lub w niedalekim sąsiedztwie jak to ma miejsce na innych ogłoszeniach) - nad działką i w najbliższej okolicy nie przebiega linia wysokiego napięcia, działka nie leży na terenach podmokłych - na działce nie rosną drzewa - do działki do...

Działka budowlana Sokołowice
Sokołowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Sokołowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w sokołowicach w razie pytań proszę dzwonić....

Działka budowlana Piszkawa
Piszkawa · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
37 zł / m²

Działka Piszkawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Piszkawie , cicho spokojnie 8 km od Oleśnicy, 15 km od Wrocławia....

Działka budowlana Bogusławice
Bogusławice · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Bogusławice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Bogusławice, gmina Oleśnica. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zgodnie ze Studium są to tereny mieszkaniowe, warunki zabudowy jeszcze nie wydane. Opis działki: Działka o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski porośnięty zielenią. Dostępne media: woda i prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy podmiejskie. Odległość od centrum Oleśnicy: 4 km. Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. ...

Działka rolna Boguszyce Damnik
Boguszyce Damnik · Działka rolna · 18400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
19 zł / m²

Działka Boguszyce Damnik na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Boguszyce a dokładnie w przysiółku Damnik. Grunt pięknie położony wśród lasów, a jednak blisko sąsiadów. Przez teren płynie potok, istnieje możliwość wykopania stawu. Niedaleko znajduje się kąpielisko. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 18400 m2 w kształcie połączonych prostokątów. Teren: płaski, porośnięty zielenią, lasem, przez działkę płynie...

Działka Nieciszów
Nieciszów · 1504 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 400 zł
100 zł / m²

Działka Nieciszów na sprzedaż
Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Nieciszów. Nieruchomość graniczy z lasem oraz nową zabudową rezydencjonalną. Miejscowość położona blisko Oleśnicy, drogi na Wrocław, jak również trasy szybkiego ruchu S8. Dojazd do działki: utwardzona droga żwirowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1504 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, sąsiadujący z lasem. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy podmiej...

  1 2 3 4 5 6 7

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.