Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Mońki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

16 działek na sprzedaż gmina Mońki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (16)

Działka rolna Lewonie
Lewonie · Działka rolna · 65000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
227 500 zł
4 zł / m²

Działka Lewonie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam lub wydzierżawię 6,5 ha ziemi rolnej 35 000 zł/ha 4ha pola 2ha łąki 0,5 ha lasu cena do negocjacji więcej informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Mońki, ul. Nowokościelna 3
Mońki, ul. Nowokościelna · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
80 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam ładna działkę budowlaną uzbrojona o powierzchni 8 arów . Ogólna powierzchnia dzialki to 10 arów, lecz gmina zabrala 4 metry ,można to wykorzystać na podjazd przed posesja , Działka niebawem zostanie ogrodzona nowym ogrodzeniem.Dzialka znajduje się na ul.Nowokoscielnej nr działki 415...

Działka inwestycyjna Mońki, ul. Dworcowa
Mońki, ul. Dworcowa · Działka inwestycyjna · 837 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
209 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka polozona w centrum miasta naprzeciw dworca kolejowego przeznaczona na dzialalność usługowa oraz mieszkalna. Dzałka połozona wzdłuż ul.Dworcowej . Dzialka zabudowana jest wiata metalową o pow ok 240m2 oraz budynkiem gospodarczym do rozbiórki. Polożenie dzialki jest w atrakcyjnym miejscu niedaleko bedzie budowana galeria handlowa. Zapraszam do kupna...

Działka budowlana Mońki, ul. Ełcka
Mońki, ul. Ełcka · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
72 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana przy ul.Ełckiej dzialka jest uzbrojona i gotowa pod budowe....

Działka budowlana Mońki, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
Mońki, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
55 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ul Wyszyńskiego w Mońkach , ulica asfaltowa piękny nowy chodnik...

Działka budowlana Hornostaje-Osada
Hornostaje-Osada · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
42 zł / m²

Działka Hornostaje-Osada na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane po 1000 m2 na nowym osiedlu w obrębie miejscowości Osada Hornostaje, 1 km od Moniek. Prąd, możliwość podłączenia do wodociągu. Wokół zabudowa jednorodzinna. Cena 42 zł/m2...

Działka budowlana Mońki, ul. Zdrojowa
Mońki, ul. Zdrojowa · Działka budowlana · 1837 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
63 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. mam na sprzedaż działkę budowlaną w mońkach przy ul.zdrojowej o powierzchni 18,37a. Posiadam też drugą działke na sprzedaż o powierzchni 16,36a . Dwie działki obok siebie .Wszystkich informacji udziele telefonicznie ....

Działka budowlana Mońki, ul. Czesława Miłosza
Mońki, ul. Czesława Miłosza · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
85 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Mońkach, ul.Miłosza 800 m2, uzbrojona...

Działka rolno-budowlana Hornostaje-Osada
Hornostaje-Osada · Działka rolno-budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
20 zł / m²

Działka Hornostaje-Osada na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Sprzedam działkę Rolno-Przemysłowo ogrodzoną w odległości ok 3 km od Moniek .Na terenie działki znajduje się Budynek Magazynowy o powierzchni ok 200 m/2. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu....

Działka leśna Mońki
Mońki · Działka leśna · 68200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
1 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las w otulinie biebrzańskiego parku narodowego. Las mieszany liściasty z przewagą olszyny. Las około 50 letni. Graniczy z parkiem. Znajduje się na obszarze Natura 2000. Teren bagienny....

  1 2

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.