Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Michałowice - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

60 działek na sprzedaż gmina Michałowice. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (42) oraz niepowtarzające się oferty agencji (18).

Działka budowlana Masłomiąca
Masłomiąca · Działka budowlana · 3632 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
497 000 zł
137 zł / m²

Działka Masłomiąca na sprzedaż bezpośrednio
Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3 632 m2, znajdującą się w miejscowości Masłomiąca w gminie Michałowice. Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego,zgodnie z którym ma przeznaczenie usługowe (budynek może mieć parter, plus poddasze ze skosami; kondygnacja podziemna max 220 cm). Media: gaz, woda, prąd, nie ma kanalizacji. Odległość od centrum Krakowa 14 km. Dojazd do działki drogą asfaltową. Jadąc około 1 km wąską drogą asfaltową w kierunku Więcł...

Działka budowlana Michałowice Warszówka, ul. Krakowska
Michałowice Warszówka, ul. Krakowska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
83 zł / m²

Działka Michałowice Warszówka na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Górna Wieś, ul. Graniczna
Górna Wieś, ul. Graniczna · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
273 000 zł
195 zł / m²

Działka Górna Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Okazja - kup działkę w świetnej lokalizacji i postaw swój wymarzony dom! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Górnej Wsi należącej do gminy Michałowice. Okolica bardzo spokojna, w niskiej zabudowie z szeroko rozwiniętą infrastrukturą usługową. Działka w pobliżu lasu przy drodze asfaltowej - skrzyżowanie ulic Granicznej i Jana Pawła II. Kanalizacja w drodze, dostęp do gazu, prądu i wody na przylegającej działce. Przeznaczenie terenu według planu zagospodarowania przestrzennego do zabud...

Działka budowlana Górna Wieś, ul. Graniczna
Górna Wieś, ul. Graniczna · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
588 000 zł
210 zł / m²

Działka Górna Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działki budowlane w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy bezpośrednio przy drodze asfaltowej nieopodal lasu. Kanalizacja w drodze, dostęp do gazu, prądu i wody na sąsiadującej działce. W pobliżu znajduje się sklep, przedszkole, szkoła, komunikacja miejska, SPA, serwis samochodowy, centrum stomatologii, a w promieniu kilku kilometrów droga Kraków - Warszawa (będzie przebiegać również nowa droga S7 prowadząca bezpośrednio na obwodnicę Krakowa). Działka znajduje się w Górnej Wsi przy ...

Działka budowlana Zagórzyce Stare
Zagórzyce Stare · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 500 zł
108 zł / m²

Działka Zagórzyce Stare na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania piękna działka budowlana, kształt zbliżony do kwadratu, w okolicy nowe domy i sady. Media doprowadzone do działki. Zapraszam do kontaktu....

Działka rekreacyjna Więcławice Dworskie
Więcławice Dworskie · Działka rekreacyjna · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
72 zł / m²

Działka Więcławice Dworskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną widokową działkę rekreacyjną na terenie ogródków działkowych w Więcławicach Dworskich koło Michałowic pod Krakowem. Na działce znajduje się klimatyczny murowany domek z kamienia , z kominkiem w saloniku, kuchnią, łazienką z prysznicem, pokoikiem na piętrze. Działka znajduje się w pobliżu lasu i stadniny koni z widokiem na stadninę. Zapraszamy do oglądania, chętnie odpowiem na wszelkie pytania...

Działka budowlana Sieborowice
Sieborowice · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
110 zł / m²

Działka Sieborowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam Działki budowlane więcej informacji pod numerem tel podanym w ogłoszeniu, Adrian....

Działka budowlana Masłomiąca
Masłomiąca · Działka budowlana · 3600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
468 000 zł
130 zł / m²

Działka Masłomiąca na sprzedaż
Na sprzedaż wyjatkowa działka pollożona w miejscowości Masłomiąca w gminie Michałowice. Działka posiada zróżnicowane ukszatłtowanie terenu. Wszystmie miedia doporawdzone do działki. Istnieje możliwość podziału działek lub zakupu części z nich.  ...

Działka budowlana Michałowice, ul. Ogrodowa
Michałowice, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 2700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
540 000 zł
200 zł / m²

Działka Michałowice na sprzedaż
Oferuję działkę budowlano o powierzchni 27 arów. Możliwość podzielenia działki na dwie lub cztery części. Działka znajduje się w Michałowicach, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Droga gminna prowadzi do samej działki. Prąd i gaz oraz woda przy działce. Zamieszkaj tylko 10km od centrum Krakowa, w spokojnej okolicy.  ...

Działka inwestycyjna Michałowice
Michałowice · Działka inwestycyjna · 62600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 000 zł
160 zł / m²

Działka Michałowice na sprzedaż
Atrakcyjna nieruchomość budowlaną o powierzchni 6,26ha położoną w gminie Michałowice, zaledwie 15km na północ od Krakowa w pobliżu drogi nr 7 w kierunku Warszawy. Teren doskonale nadaje się pod inwestycję deweloperską, ze względu na swoje przeznaczenie, lokalizację, dostępność drogi asfaltowej oraz mediów. Nieruchomość została podzielona geodezyjnie na działki o powierzchni ok. 12a, z wydzielonymi drogami dojazdowymi do każdej z nich. Osiedle powstanie jako domy w zabudowie bliźniaczej. Inwesty...

  1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.