Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Liszki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

45 działek na sprzedaż gmina Liszki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (38) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka budowlana Kryspinów
Kryspinów · Działka budowlana · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 725 000 zł
250 zł / m²

Działka Kryspinów na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA BUDOWLANA NAD JEZIOREM W KRYSPINOWIE (cena 1.725.000 pln). Teren leżący przy drodze wojewódzkiej Balice - Kryspinów , między lotniskiem (strefą obsługi) i jeziorem , mający bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej (oficjalne zezwolenie na zjazd publiczny na działkę 1946/2) . Bezpośrednia bliskość lotniska Balice i autostrady A4 oraz zalewu Kryspinów. Teren inwestycyjny składający się z działek : nr 1951/2; 1951/1 ; 1946/1 ; 1946/2 ; cena za 1 ar 25.000 pln ; 69 arów. (cena 1.725.000pln) U...

Działka rolna Chrosna
Chrosna · Działka rolna · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
20 zł / m²

Działka Chrosna na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania w Chrosna działkę rolną 75 arów. Jeden ar kosztuje 2.000zł ...

Działka budowlana Mników
Mników · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
131 zł / m²

Działka Mników na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka budowlana w Mnikowie, kilka kilometrów od zachodnich granic Krakowa. Jest to malownicza miejscowość, gdzie znajduje się rezerwat ,,Dolina Mnikowska", miejsce dobrze znane miłośnikom jurajskich skał i lasów, strumieni. Działka ma powierzchnię 16 arów, szerokość działki to 19,5 m. Na działce jest kanalizacja, prąd, woda i gaz. Obok powstają nowe bardzo ładne domki jednorodzinne. Działka znajduje się przy głównej drodze asfaltowej. Blisko jest do komunikacji, szkoły podstawowej i ...

Działka budowlana Chrosna Krzemionki
Chrosna Krzemionki · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
127 zł / m²

Działka Chrosna Krzemionki na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ - WIDOKOWĄ - CHROSNA 11 arów Mam do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Chrosna koło Krakowa, gmina Liszki. Działka lekko nachylona w kierunku południowym. Cicha, spokojna okolica a przy tym szybki dojazd do Krakowa. Działka jest położona na na szczycie wzniesienia a dzięki temu mozna podziwiac panoramę Krakowa i okolic. Klasztor Kamedułów na Bielanach widoczny codziennie a Tatry kilka razy w ciągu roku. Ok. 250m od działki znajduje się linia auto...

Działka rolna Chrosna Krzemionki
Chrosna Krzemionki · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
24 zł / m²

Działka Chrosna Krzemionki na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę rolną położona w miejscowości Chrosna nie daleko Balic koło Krakowa działka jest położona jako jeden z najwyższych punktów w miejscowości gdzie są piękne widoki i można sobie zrobić działkę rekreacyjną z domkiem letniskowym działka jet w prostym kawałku 50 arów w super cenie więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka rolna Cholerzyn
Cholerzyn · Działka rolna · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
292 500 zł
39 zł / m²

Działka Cholerzyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 75a ( składa się z 2 przylegających do siebie działek 62a i 13a ), graniczącą z akwenem planowanego kąpieliska komercyjnego w Cholerzynie/Mnikowie- 4metry od działki zaczyna się lustro wody, obok działki planowane są tereny plaży, gastronomi, parkingu oraz obiekty sportowo rekreacyjne. Została zawarta umowa przyłącza elektrycznego Obecnie kanalizacja ok 300m od działki. Odległość do rynku głównego w krakowie 14 km, odległość do lotniska w Balicach i wjazdu na autostrad...

Działka budowlana Rączna Dzikowiec
Rączna Dzikowiec · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
130 zł / m²

Działka Rączna Dzikowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 15 ar w miejscowości Rączna 15 km. od Krakowa....

Działka budowlana Morawica
Morawica · Działka budowlana · 4500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
788 000 zł
175 zł / m²

Działka Morawica na sprzedaż
Oferujemy działkę w miejscowości Morawica, gm. Liszki blisko lotniska w Balicach. Działka płaska, o powierzchni 4500m2 z wjazdem z drogi asfaltowej. Brak aktualnego mpzp - obecnie w studium usługi i produkcja. Wymiary 36m front x 120 długość. Aktualne wzizt na budowę hali.     ...

Działka inwestycyjna Liszki
Liszki · Działka inwestycyjna · 8700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
340 000 zł
39 zł / m²

Działka Liszki na sprzedaż
Na sprzedaż wyjątkowa działka w popularnej wśród Krakowian gminie Liszki idealna pod inwestycję. taką jak budowa zespołu domów jednorodzinnych, działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Oddalona jedyne 7km od granic Krakowa. działka o powierzchni 87 ar (23 ary budowlane) lekko nachylona, o bardzo korzystnej - południowej ekspozycji front o szerokości 35m bezpośrednio przy drodze powiatowej w d...

Działka inwestycyjna Morawica
Morawica · Działka inwestycyjna · 10000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Morawica na sprzedaż
Działka inwestycyjna 100 arowa leżąca na terenie przemysłowym w Morawicy. Media: kanalizacja na działce, woda i prąd będzie doprowadzona do działki przez gminę w najbliższym czasie. Działka płaska z dojazdem drogą szutrową oraz w planie poprzez mostek z drogi powiatowej....

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.