Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Kruszyna - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

7 działek na sprzedaż gmina Kruszyna. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (7)

Działka budowlana Widzów
Widzów · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
50 zł / m²

Działka Widzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 1600m2 zabudowaną: domek mieszkalny drewniany oraz budynki gospodarcze. CENA DO NEGOCJACJI!!! ...

Działka budowlana Widzów, ul. Antoniowska
Widzów, ul. Antoniowska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
33 zł / m²

Działka Widzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną...

Działka budowlana Widzów
Widzów · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
19 zł / m²

Działka Widzów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w gminie Kruszyna - miejscowość Widzów Działka o powierzchni 2700m2 , wymiary ok 40x65m istnieje możliwość podzielenia na 2 działki z uwagi na dojazd z trzech stron (dwie drogi są asfaltowe) Działka jest w pełni uzbrojona - prad, woda, kanalizacjia. Działka ogrodzona ze wszystkich stron, zabudowana murowanym budynkiem gospodarczym z ok 1990r Dojazd - blisko dworzec PKP 28km od Częstochowy 15km od Radomska do droki krajowej DK1 6 km. Działka znajduje się w okol...

Działka rolno-budowlana Pieńki Szczepockie
Pieńki Szczepockie · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
3 zł / m²

Działka Pieńki Szczepockie na sprzedaż bezpośrednio
Pas ziemi o szerokości 20 metrów przy asfalcie, prąd przy działce, w sąsiedztwie las, domy i działki. Działki budowlane (geoportal Pieńki Szczepockie) Nr 183 i 184 - 25ar , działki rolne nr 155 i 156 - 40 ar, rolno leśne nr 120 i 121 90 ar w tym 30 arów lasu. Proszę tylko o konkretne telefony, jak ktoś nie ma drobnych niech nie dzwoni. Nie negocjuję, chyba że ktoś zaproponuje wyższą cenę. Jestem w Polsce do 5 kwietnia....

Działka rolna Pieńki Szczepockie
Pieńki Szczepockie · Działka rolna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Pieńki Szczepockie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam grunt orny świetnie nadający się pod zabudowę. Szczegółowe informację udzielę telefonicznie. Jeśli nie odbieram proszę o pozostawienie wiadomość sms. Zapraszam...

Działka rolna Pieńki Szczepockie
Pieńki Szczepockie · Działka rolna · 6750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
5 zł / m²

Działka Pieńki Szczepockie na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam grunt orny świetnie nadający się pod zabudowę. Szczegółowe informację udzielę telefonicznie. Jeśli nie odbieram proszę o pozostawienie wiadomość sms. Zapraszam...

Działka budowlana Kijów
Kijów · Działka budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
20 zł / m²

Działka Kijów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlano - rekreacyjna w Kijowie gmina Kruszyna. Działka z dostępem do drogi publicznej, częściowo zalesiona, dookoła lasy. Działka składa się z dwóch działek o nr. 387/9 oraz 395. Media: woda oraz prąd w drodze....

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.