Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Krokowa - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

53 działek na sprzedaż gmina Krokowa. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (52) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka rolna Karlikowo
Karlikowo · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
4 zł / m²

Działka Karlikowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w całości o powierzchni 3,5ha cena do uzgodnienia....

Działka budowlana Krokowa
Krokowa · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
121 000 zł
110 zł / m²

Działka Krokowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną. Do wyboru: dz. nr 174/4, 174/5, 174/6, 174/7. Krokowa. Więcej informacji pod numerem telefonu. ...

Działka budowlana Lubkowo
Lubkowo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
220 zł / m²

Działka Lubkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na sprzedaż z prądem, wodą i kanalizacją. działka ogrodzona z bramą i furtką....

Działka rolna Parszczyce
Parszczyce · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 000 zł
80 zł / m²

Działka Parszczyce na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 7000 tysięcy metrów kwadratowych w cenie 80 pln za metr z możliwością negocjacji. Znajduje się ona w uroczym, spokojnym miejscu we wsi Parszczyce województwo pomorskie. Teren działki jest równy i ma kształt praktycznie idealnego prostokąta Od w...

Działka budowlana Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko
Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko · Działka budowlana · 966 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
186 zł / m²

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze Sławoszynko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Działka położona w spokojnej okolicy. Odległość od plaży w Karwi 2,5 km...

Działka budowlana Karwieńskie Błoto Pierwsze
Karwieńskie Błoto Pierwsze · Działka budowlana · 1410 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
106 zł / m²

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka budowlana. Wszystkie media w granicy działki. Działka położona przy głównej drodze dojazdowej do Karwi....

Działka rolna Dębki
Dębki · Działka rolna · 616 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
65 zł / m²

Działka Dębki na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Dębki około 700m od morza nr działki 1930. Cena do negocjacji. Pilna sprzedaż!!!...

Działka siedliskowa Sobieńczyce
Sobieńczyce · Działka siedliskowa · 46707 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
929 330 zł
20 zł / m²

Działka Sobieńczyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka siedliskowa w miejscowości Sobieńczyce, województwo pomorskie. Położona bezpośrednio przy drodze powiatowej. Bardzo dobra lokalizacja pod gospodarstwo agroturystyczne, 2 km do Jeziora Żarnowieckiego, które stwarza doskonałe warunki do uprawiania wszelkich sportów motorowodnych i windsurfingu...

Działka inwestycyjna Kartoszyno, ul. Torfowa
Kartoszyno, ul. Torfowa · Działka inwestycyjna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
138 zł / m²

Działka Kartoszyno na sprzedaż bezpośrednio
Zgodnie z MPZP Gminy Krokowa, działka położona jest na obszarze terenów oznaczonych symbolem k-24.P – produkcja, usługi, składowanie. Teren płaski, kształt działki – prostokąt, dojazd – drogą asfaltową, działka położona przy ul. Torfowej. Ogrodzenie wokół całej działki – s...

Działka rekreacyjna Dębki
Dębki · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
80 zł / m²

Działka Dębki na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka rekreacyjna w nowo powstałym rozwijającym się kompleksie działek o powierzchni 500m2. Działka położona są bardzo cichym miejscu, w niedalekiej odległości od centrum miejscowości Dębki jak i od morza. Działka jest w całości ogrodzona i obsadzona drzewkami co daje dodatkowy urok ni...

    1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.