Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Kościerzyna - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

48 działek na sprzedaż gmina Kościerzyna. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (47) oraz niepowtarzające się oferty agencji (1).

Działka leśna Juszki
Juszki · Działka leśna · 60369 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 400 zł
4 zł / m²

Działka Juszki na sprzedaż bezpośrednio
OFERTA BEZPOŚREDNIA - bez dodatkowych kosztów i prowizji !!! Do sprzedaży oferuję Państwu dwie działki o powierzchni 6,0369 ha 70 letnich lasów sosnowych z gruntem. Pięknie położone w powiecie Kościerskim, w gminie Kościerzyna dwie działki leśne o powierzchni 2,4715 i 3,5654 ha, bezpośrednio przylegające do siebie . Lasy położone są w bliskiej okolicy Kościerzyny , Wąglikowic i Wdzydz Kiszewskich. Działka z wyśmienitym dojazdem drogą gruntową .Znajdziemy tu 70 letni las sosnowy. Zainteresowan...

Działka inwestycyjna Wielki Klincz, ul. Rzemieślnicza
Wielki Klincz, ul. Rzemieślnicza · Działka inwestycyjna · 15100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
679 500 zł
45 zł / m²

Działka Wielki Klincz na sprzedaż bezpośrednio
Witam!!mam do sprzedania 2 działki 5100m2 oraz 10000m2,działki z przeznaczeniem 69.PU ;tereny zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług a przy tym pewnie i dom, te dwie działki dzieli droga, działki znajdują się na obrzeżach Wielkiego Klincza przy ul. Rzemieślniczej, serdecznie polecam, ceny do negocjacji pod nr.tel. (działka 5100m2 x 45zł=229 500zł) (działka 10000m2 x 45zł=450 000zł)...

Działka budowlana Wielki Klincz, ul. Derdowskiego
Wielki Klincz, ul. Derdowskiego · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
93 zł / m²

Działka Wielki Klincz na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka w centrum Wielki Klincz,bilsko osrodek zdrowia,przedszkole,sklep.W zabudowie domkow jednorodzinnych.Honorata...

Działka budowlana Łubiana
Łubiana · Działka budowlana · 1504 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 200 zł
50 zł / m²

Działka Łubiana na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w pięknej okolicy 8 km od Kościerzyny, w pobliżu szkoła, apteka, przychodnia, jezioro...

Działka rekreacyjna Wielki Podleś
Wielki Podleś · Działka rekreacyjna · 4700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
37 zł / m²

Działka Wielki Podleś na sprzedaż bezpośrednio
Działka graniczy z j.Zagnanie ( 160 h ) , od strony jeziora zalesiona lasem grabowo - bukowym ok 70-100 lat . Cała okolona żywopłotem z ałyczy i zadrzewiona w 3o% ( świerk , modrzew , sosna , daglezja , lipa , kasztanowiec , brzoza i inne , wiek drzew to ok 25 lat. Reszta pow to trawnik , rabaty i krzewy np lilaki i jaśminowce itp. Woda na działce jest ze studni głębinowej i lustro wody jest na gł 23m . Wszystkie sąsiednie działki są w podobnych wielkościach ( 2500 -5000) więc odległości od ewen...

Działka budowlana Kościerzyna-Wybudowanie, ul. Graniczna
Kościerzyna-Wybudowanie, ul. Graniczna · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
87 zł / m²

Działka Kościerzyna-Wybudowanie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 2300m, przeznaczenie mieszkalno-usługowe, bardzo ładne położenie na lekkim wzniesieniu, wzdłuż ulicy Granicznej która rozdziela teren miasta od gminy Kościerzyna, około 200m do drogi asfaltowej. Działka z możliwością uzbrojenia, media dostępne wzdłuż ulicy. Zdjęcia w pełnej panoramie od strony ulicy Granicznej dostępne na Google Street link poniżej: https://goo.gl/z3SDFe...

Działka rolno-budowlana Kościerska Huta
Kościerska Huta · Działka rolno-budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
187 000 zł
110 zł / m²

Działka Kościerska Huta na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w bardzo cichej i spokojnej okolicy, prąd,woda,kanaliza....

Działka siedliskowa Wdzydze
Wdzydze · Działka siedliskowa · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 000 zł
90 zł / m²

Działka Wdzydze na sprzedaż bezpośrednio
Piękne siedlisko w samym sercu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w Belforcie. Działka budowlana. Łączna powierzchnia działki około 3600 m2, w tym działka siedliskowa około 3100m2. Projekt budowlany. Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla 3 budynków. Rozpoczęta budowa jednego budynku - fundamenty. Łącze elektryczne. Siedlisko posiada wyjątkowe walory widokowe i lokalizację, z widokiem na lasy, pola i zachód słońca. Dostęp do jezior - 20 min spaceru w pięknej scenerii.Dookoła nie ma już...

Działka rekreacyjna Skorzewo
Skorzewo · Działka rekreacyjna · 1060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
132 zł / m²

Działka Skorzewo na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dwie ładne działki letniskowe w Skorzewie 80m od  jez.Długie 5 m od lasu.Cicha spokojna okolica .Na działkach znajdują się dwa domki letniskowe drewniane z dużymi tarasami.Każdy domek ma zasilanie elektryczne  230V i 380V .W domkach jest bieżąca woda z własnej studni głębinowej ,ścieki odprowadzane są do szamba 10m3 (szczelne). Toaleta jest na zewnątrz skanalizowana .Domki ocieplone wykończone wewnątrz boazerią świerkową ,podłogi deska sosnowa.Działki ogrodzone ogrodzenie wymag...

Działka Stawiska
Stawiska · 18803 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
21 zł / m²

Działka Stawiska na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Stawiska koło Kościerzyny Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rekreacyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 18803 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, linie kolejowe. Odległość od centrum Kościerzyny: około 9 km. Rekreacja: działka posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Żaganie. Usługi: sklep....

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.