Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Kłobuck - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

37 działek na sprzedaż gmina Kłobuck. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37)

Działka budowlana Lgota, ul. Polna
Lgota, ul. Polna · Działka budowlana · 5800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
22 zł / m²

Działka Lgota na sprzedaż bezpośrednio
Przedmieścia Częstochowy. Do pl. Biegańskiego tylko 10km. Działka w całości budowlana z możliwością podziału /bez zgody ARiMR / Aktualne warunki zabudowy. Możliwość zabudowy inwestycyjnej. Ładna okolica, dużo zieleni....

Działka siedliskowa Kamyk
Kamyk · Działka siedliskowa · 5108 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
410 000 zł
80 zł / m²

Działka Kamyk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke w Kamyku przy drodze krajowej w pobliżu osiedla i szkoły. Wymiary 147x35m. Media w drodze. Cena 80zl/m, do negocjacji ....

Działka budowlana Kłobuck Brody Malina, ul. Wojska Polskiego
Kłobuck Brody Malina, ul. Wojska Polskiego · Działka budowlana · 36000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
2 zł / m²

Działka Kłobuck Brody Malina na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w okolicy lasu na nowo powstającym osiedlu ...

Działka rolno-budowlana Kłobuck Smugi, ul. Wincentego Witosa 98
Kłobuck Smugi, ul. Wincentego Witosa · Działka rolno-budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
35 zł / m²

Działka Kłobuck Smugi na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Łobodno
Łobodno · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
50 zł / m²

Działka Łobodno na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną 3200m. Działka położona na głównej ulicy, blisko do szkoły, sklepów oraz do miasta. Pozdrawiam...

Działka budowlana Kłobuck
Kłobuck · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
50 zł / m²

Działka Kłobuck na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Kłobucku - 3km od centrum, oraz 1500 m od zalewu w Zakrzewie. Dojazd drogą asłaltową + 100 szutrową. Szerokość działki to 26 m a długosć 135 m. Działka jest przepięknie położona na lekkim pagórku, dłuższym bokiem na stronę południową, natomiast wiazd od strony zachodniej. Skrzynka elektryczna w działce, wodociąg w drodze. Działke ogrodzona siatka + płyta podmurówkowa pod siatką, brama oraz furtka. Działka sucha z trawnikiem na całości. Jest równa, a nawe...

Działka rekreacyjna Kłobuck Brody Malina
Kłobuck Brody Malina · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
25 zł / m²

Działka Kłobuck Brody Malina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-wypoczynkową na Malinie w Kłobucku....

Działka budowlana Łobodno
Łobodno · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Łobodno na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane o wymiarach 30x33m, 1000 m2 każda. Działki przeznaczone na budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w MPZP (Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Media w ulicy (woda, kanalizacja, prąd) Jedna działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy Strażackiej - cena 85.000 zł Komunikacja z drugą działką odbywa się poprzez wytyczoną drogę odchodzącą od ulicy Strażackiej - cena 80.000zł Działki mieszczą się w cichej i spokojnej, nisko zabudowanej ...

Działka budowlana Kłobuck Smugi, ul. Bolesława Leśmiana
Kłobuck Smugi, ul. Bolesława Leśmiana · Działka budowlana · 715 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
175 zł / m²

Działka Kłobuck Smugi na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w atrakcyjnej okolicy, nowe osiedla Smugi II. Działka uzbrojona. ul Leśmiana....

Działka budowlana Biała Biała Dolna, ul. Parkowa
Biała Biała Dolna, ul. Parkowa · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
75 zł / m²

Działka Biała Biała Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną ➢Opis Działka w kształcie prostokąta z możliwością podziału na dwie mniejsze częsci. ➢Zlokalizowana w gminie Kłobuck miejscowość Biała , dojazd do głównej drogi z Częstochowy dokładny dojazd do parceli prowadzi wydzielona geodezyjnie droga. ➢Przy granicy działki możliwość przyłączenia do pełnego uzbrojenia łącznie z kanalizacją i gazem ➢Parcela umiejscowiona jest na terenie objętym Miejskim Planem Zagospodarowania przestrzennego z ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.