Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Iława - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

52 działek na sprzedaż gmina Iława. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (52)

Działka rekreacyjna Siemiany
Siemiany · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 400 zł
14 zł / m²

Działka Siemiany na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam kamping z miejscem na wyspie Bukowiec nad jeziorem Jeziorak. Miejsce opłacone do na cały rok. Posiana trawa na jesieni oraz pomost w trakcie budowy ze świerkowych pali....

Działka budowlana Starzykowo, Starzykowo 12A
Starzykowo, Starzykowo · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
133 zł / m²

Działka Starzykowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka zabudowana budynkiem sklepu o powierzchni około 90 m2 w centrum wsi....

Działka budowlana Wola Kamieńska, Wola Kamieńska 15D
Wola Kamieńska, Wola Kamieńska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
135 zł / m²

Działka Wola Kamieńska na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana zabudowana budynkiem o powierzchni 60 m2 w Woli Kamieńskiej k/Iławy przy ulicy w centrum wsi...

Działka rolna Frednowy
Frednowy · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 680 000 zł
4 zł / m²

Działka Frednowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty okolo40 ha we Frednowych i okolicach. 42 000 za ha. ...

Działka budowlana Nowa Wieś, ul. Bursztynowa
Nowa Wieś, ul. Bursztynowa · Działka budowlana · 1232 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
57 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Witam,sprzedam działkę o nr 232/31 o powierzchni 1232 m w Nowej Wsi kolo Iławy ulica Bursztynowa.Więcej info pod nr tel....

Działka budowlana Kamień Duży
Kamień Duży · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Kamień Duży na sprzedaż bezpośrednio
Duża działka 1,5 km od Iławy, niecałe 100m. od jeziora. Cicha, spokojna okolica.Działka w drugiej linii zabudowy od drogi. woda i prąd przy działce, gaz i światłowód 60 m od działki. Bardzo blisko przystanek. Idealna dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku. Zapraszam do oglądania...

Działka budowlana Franciszkowo Franciszkowo Dolne
Franciszkowo Franciszkowo Dolne · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
22 zł / m²

Działka Franciszkowo Franciszkowo Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Franciszkowo Dolne o powierzchni 13 arów. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w odległości około 200 metrów od rzeki Drwęcy, 1,5 km do drogi krajowej nr 16....

Działka rekreacyjna Makowo
Makowo · Działka rekreacyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
175 zł / m²

Działka Makowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka w odległosci 70m od jeziora Jeziorak w miejscowości Jezierzyce w okolicach Makowa , dojście do jeziora ogólne zamkniete bramą stalową .Na działce znajduje sie domek letniskowy z bali drewnianych o pow. zabudowy 50m2 z poddaszem uzytkowym o powierzchni uzytkowej 100m2 ,na działce znajduje sie wiata drewniana na grila z wybudowanym grilem z cegły klinkierowej oraz budynek drewniany gospodarczy na narzedzia o pow. 6 m2 .Działka zagospodarowana wokół o...

Działka rekreacyjna Tynwałd Jezierzyce
Tynwałd Jezierzyce · Działka rekreacyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
250 zł / m²

Działka Tynwałd Jezierzyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna nad jeziorem jeziorak 70m od jeziora ,dojscie do jeziora ogólne.Na działce znajduje się dom rekreacyjny o pow. 50m2 z poddaszem użytkowym oraz wiata na grila i domek gospodarczy na narzedzia i opał i łódke .Teren zagospodarowany .Domek wyposazony w instalacje wodociagową z wodociagu wiejskiego,prąd i zbiornik na scieki .Mozliwośc podłaczenia do kanalizacji tłocznej. Cena do uzgodnienia!...

Działka budowlana Tynwałd Jażdżówki
Tynwałd Jażdżówki · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
31 zł / m²

Działka Tynwałd Jażdżówki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rekreacyjna z możliwością zabudowy bez możliwości zameldowania (jak na razie). Działka znajduje się w miejscowości Jażdżówki. możliwości podziału działki na dwie części. Działka ma drogę dojazdowa. lokalizacja działki 53°40'03.5"N 19°37'14.2"E zainteresowanych proszę o kontakt na nr telefonu podany w ogłoszeniu. ...

  1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.