Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Gmina.
Miejscowość
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Miejscowość.
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Gdańsk miasto - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

158 działek na sprzedaż gmina Gdańsk miasto. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (141) oraz niepowtarzające się oferty agencji (17).

Działka budowlana Gdańsk Wrzeszcz, ul. Ogrodowa 5
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Ogrodowa · Działka budowlana · 4691 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 300 000 zł
703 zł / m²

Działka Gdańsk Wrzeszcz na sprzedaż bezpośrednio
Polecam do sprzedaży działkę budowlanną pow.4691 m2 , położoną we Wrzeszczu, przy ulicy Ogrodowej , bezposrednio przy wale kolejki PKM. Znakomicie usytuowana na wzgórzu, malownicza okolica i bliska odległość od miasta sprawiają, że jest to wyjątkowo interesująca oferta dla wszystkich osób, które pragną mieszkać i pracowac w sąsiedztwie natury bez konieczności wyprowadzki poza Gdańsk . Do centrum Wrzeszca 4 minuty. Nieruchomośc o dużym potencjale , jest wiele możliwości zagospodarowania działki.... dodano wczoraj

Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa
Gdańsk Osowa · Działka rekreacyjna · 475 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
141 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rekreacyjna z pieknym domkiem murowanym do wykonczenia w srodku,domek murowany dwu pietrowy doprowadzone media,wolno stojacy garaz,dzialka znajduje sie w Osowej wiecej info telefonicznie    ... 3 dni temu

Działka budowlana Gdańsk Osowa
Gdańsk Osowa · Działka budowlana · 650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
422 500 zł
650 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż cztery działki budowlane w samym centrum Gdańsk Osowa.Powierzchnia działek wynosi: 2x 650m2 oraz 2x 750m2.Możliwość zabudowy mieszkalno-usługowej jedno lub wielorodzinnej, a także prowadzenia usług.Pełne uzbrojenie w drodze - gaz, woda, kanalizacja, prąd.Google Mapy: https://maps/@54.4254554,18.4751847,329m/data=!3m1!1e3Zapraszam do kontaktu tel. ... 6 dni temu

Działka rekreacyjna Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa 17
Gdańsk Osowa, ul. Meteorytowa · Działka rekreacyjna · 260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
21 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Jestem właścicielem działki na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Klukowo.Działak o powierzchni 260 m2 w raz  z murowanym domem podpiwniczonym,dom jest uszkodzony bez dachu i okien.Działka jest ładnie położona jako środkowa ze spokojnymi sąsiadami. Na działce znajdują się drzewa owocowe jabłoń ,wiśnia, papierówka.Teren działki do uporządkowania działka nie jest uprawiana od kilku lat wymaga trochę pracy aby móc ją użytkować.Tern ogrodu składa sie z 208 działek jest całkowicie ogrodzony ...

Działka inwestycyjna Gdańsk Śródmieście, ul. Długa Grobla
Gdańsk Śródmieście, ul. Długa Grobla · Działka inwestycyjna · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
16 000 000 zł
2909 zł / m²

Działka Gdańsk Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Jest plan miejscowy pozwalający na zabudowę wielorodzinna. ...

Działka budowlana Gdańsk Jasień, ul. Źródlana
Gdańsk Jasień, ul. Źródlana · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
400 zł / m²

Działka Gdańsk Jasień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1000m2 Gdańsk-Jasień ulica Źródlana, bardzo blisko do Starówki Gdańska i obwodnicy trójmiasta. Działka pierwsza linia zabudowy, bezpośrednio wjazd z głównej drogi wyznaczony jest chodnik dla pieszych. Na działce jest prąd, woda i gaz doprowadzone są na działce obok. Można budować dom jednorodzinny lub 2-mieszkalny,więcej informacji w Biurze Rozwoju Miasta Budynek Solidarności, aktualnie wchodzi nowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka słoneczna. Kupujący ...

Działka inna Gdańsk Karczemki, ul. Kalinowa 67
Gdańsk Karczemki, ul. Kalinowa · Działka inna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
250 zł / m²

Działka Gdańsk Karczemki na sprzedaż bezpośrednio
Domek.pietrowy.murowany.ocieplony. 70m....

Działka budowlana Gdańsk Wrzeszcz, ul. Juliusza Słowackiego
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Juliusza Słowackiego · Działka budowlana · 1892 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 270 400 zł
1200 zł / m²

Działka Gdańsk Wrzeszcz na sprzedaż
Przedmiotem niniejszej oferty jest działka budowlana o powierzchni 1892 m2, położona na jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Gdańska, jaką jest dzielnica Wrzeszcz Ze względu na położenie, a także bardzo duże natężenie ruchu samochodów, jest to idealne miejsce stwarzające okazję do prowadzenia własnego biznesu! Działka jest także ciekawą propozycją dla osób szukających miejsca pod zabudowę mieszkaniową WARUNKI WYNIKAJĄCE Z USTALEŃ MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: ... 4 dni temu

Działka inwestycyjna Gdańsk Matarnia, ul. Juliusza Słowackiego
Gdańsk Matarnia, ul. Juliusza Słowackiego · Działka inwestycyjna · 7200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 592 000 zł
360 zł / m²

Działka Gdańsk Matarnia na sprzedaż
Działka zlokalizowana jest w pobliżu lotniska. Dojazd do ul. Słowackiego jest drogą gruntową. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę produkcyjno-usługową - usługi i produkcja w następujących dziedzinach: informatyka, telekomunikacja, elektronika, biotechnologia, automatyka i inne o podobnym profilu. Najbliższe otoczenie stanowią zakłady usługowo-przemysłowe oraz działki niezabudowane. Działka ma kształt zbliżony do trójkąta, jest płaska. ... 6 dni temu

Działka rolna Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul. Uzdrowiskowa
Gdańsk Wyspa Sobieszewska, ul. Uzdrowiskowa · Działka rolna · 9100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
364 000 zł
40 zł / m²

Działka Gdańsk Wyspa Sobieszewska na sprzedaż
Działka położona jest na Wyspie Sobieszewskiej, przy ul. Uzdrowiskowej. Jest to piękna i spokojna okolica, blisko morza. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka podlega pod obszar upraw rolnych z zabudową zagrodową. Dopuszcza się zabudowę do 10 m; nie określono intensywności zabudowy, procentu pokrycia działki oraz linii zabudowy. Działka ma kształt prostokąta. Jest płaska i sucha. Dojazd d...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.