Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Dywity - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

56 działek na sprzedaż gmina Dywity. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (44) oraz niepowtarzające się oferty agencji (12).

Działka budowlana Kieźliny
Kieźliny · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
65 zł / m²

Działka Kieźliny na sprzedaż bezpośrednio
Działka (nr geod. 406/281) położona na wzniesieniu i górująca w stosunku do działek sąsiednich z ładnym widokiem na okolicę. Teren działki z nachyleniem w kier. zach. i wsch. Sąsiednie działki w trakcie zabudowy. Drogi dojazdowe po makroniwelacji z wykonaną podsypką żwirowo - piaskową. W pobliżu las, jezioro i rzeka. Dogodny dojazd wraz z komunikacją miejską Olsztyna. Szkoła podstawowa i gimnazjum w Dywitach - 3km - dowóz gminny lub w Słupach - 1,5km. Planowana jest budowa kompleksu szkolneg...

Działka rolno-budowlana Różnowo
Różnowo · Działka rolno-budowlana · 984 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
112 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż bezpośrednio
Http://dywity.e-mapa.net/?object=sys.dzialka.281404_2.0016.185/47...

Działka budowlana Tuławki
Tuławki · Działka budowlana · 4700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
21 zł / m²

Działka Tuławki na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną w Tuławkach Szczegóły proszę o kantakt telefoniczny. ...

Działka rolno-budowlana Kieźliny
Kieźliny · Działka rolno-budowlana · 1428 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
109 zł / m²

Działka Kieźliny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam jedną z ostatnich działek rolno-budowlanych w centrum Kieźlin. Cicha, urokliwa okolica, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie zaledwie 3 km od miasta Olsztyn. Działka o numerze 406/127 ma powierzchnię 1428 m. kwadratowych a w pobliżu znajdują się między innymi: kościół, przedszkole, przystanek autobusowy, dwa sklepy spożywcze i ochotnicza straż pożarna. Możliwość budowy domku jednorodzinnego lub bliźniaka. Więcej informacji udzielę telefonicznie :)...

Działka budowlana Ługwałd
Ługwałd · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
80 zł / m²

Działka Ługwałd na sprzedaż bezpośrednio
Działki w kompleksie działek budowlanych, w bliskiej odległości domy z istniejącego i budującego się zespołu domów jednorodzinnych. Teren ujęty w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę domów jednorodzinnych. Możliwość zakupu działek o innej powierzchni ( jeszcze w tej chwili przed podziałem geodezyjnym) o powierzchni nie mniejszej niż 1000 m. kw.. Działki położone blisko Olsztyna - do granic ok 5 km, dobry dojazd drogą asfaltową, blisko sklepy, szkoła i inne instytucje uż...

Działka budowlana Dywity
Dywity · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
43 zł / m²

Działka Dywity na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam na sprzedaż działkę 28 Arów z warunkami zabudowy w sąsiedztwie lasu, w pobliżu rzeka Łyna. Dojazd do niej drogą gminną. 1,5 km od drogi głównej Olsztyn-Dywity. Spokojna okolica. Obok działka zabudowana domem jednorodzinnym....

Działka leśna Spręcowo
Spręcowo · Działka leśna · 16909 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
4 zł / m²

Działka Spręcowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania las położony w miejscowości Spręcowo. Las obejmuje 2 działki nr 149 i 156 razem 1,69 hektara. ...

Działka budowlana Różnowo
Różnowo · Działka budowlana · 1452 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
55 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1452 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Olsztyna: około 9 km. Sąsiedztwo: działki budowlane. Rekreacja: las....

Działka budowlana Różnowo
Różnowo · Działka budowlana · 10189 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
29 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo w gminie Dywity. Dojazd do działki: drogą asfaltową oraz drogą gruntową, utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkalna, jednorodzinna w zabudowie siedliskowej. Opis działki: Działka o powierzchni 8125 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Powierzchnia działki w 1/3 części przygotowana pod zabudowę oraz w 2/3 części zalesiona z możliwością wycinki części drzew. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedz...

Działka budowlana Myki
Myki · Działka budowlana · 1199 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 920 zł
80 zł / m²

Działka Myki na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Myki, gm. Dywity. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: działka o przeznaczeniu budowlanym. Opis działki: Działka o powierzchni 1199 m2, w kształcie prostokąta. Teren: równy, położony w okolicy lasu. Dostępne media: możliwość doprowadzenia mediów: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: dojazd do działki drogą polną, w odległości ok. 2 km od działki znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Odległość od centrum miasta Ols...

  1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.