Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Dobroszyce - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

37 działek na sprzedaż gmina Dobroszyce. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (33) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka rolna Dobroszyce
Dobroszyce · Działka rolna · 15100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
5 zł / m²

Działka Dobroszyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się około 200 m. od drogi głównej szerokość 40 metrów .długość 382 metrów nr. działki 421...

Działka rolna Siekierowice
Siekierowice · Działka rolna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 000 zł
3 zł / m²

Działka Siekierowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Grunt rolny w Siekierowicach - 12km od Oleśnicy. Powierzchnia 0,5 ha: 0,15 ha R IIIb 0,35 ha R IVa 300 metrów od drogi asfaltowej ...

Działka budowlana Strzelce
Strzelce · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
48 zł / m²

Działka Strzelce na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Kolonii Strzelce gm Dobroszyce. Ładnie położona , blisko las, od drogi asfaltowej 200 m. Dobry dojazd. Więcej informacji podam telefonicznie....

Działka budowlana Dobroszyce
Dobroszyce · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
42 zł / m²

Działka Dobroszyce na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dwie działki budowlane w Dobroszycach niedaleko centrum , 7 km od Oleśnicy, 4 km od trasy S8 i 21 km od Centrum Handlowego Korona. Obie działki są o powierzchni 1500 m2 ( 42 zł za 1 m2 działki). Media tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja znajdują się w pobliżu działek. Niedaleko działek mieści się też Przedszkole,Szkoła, Ośrodek Zdrowia i Urząd Gminy. Działki są przy drodze asfaltowej (w kierunku do Wrocławia). W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel (od godziny 16)....

Działka rolna Strzelce
Strzelce · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
13 zł / m²

Działka Strzelce na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę rolną 30 arów blisko drogi krajowej. ...

Działka budowlana Nowosiedlice
Nowosiedlice · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
37 zł / m²

Działka Nowosiedlice na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem ogłoszenia jest działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomość położona jest w Nowosiedlicach koło Dobroszyc / Oleśnicy - ok 30km od Wrocławia, 4km od wjazdu na drogę S8. Działka w kształcie kwadratu, o powierzchni 2000m2, z dostępem do drogi gminnej. W drodze gminnej przy działce woda oraz kanalizacja, prąd w sąsiedztwie. Położenie w spokojnej okolicy, kształt oraz powierzchnia działki pozwalają na budowę wymarzonego domu....

Działka budowlana Siekierowice
Siekierowice · Działka budowlana · 4100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 700 zł
27 zł / m²

Działka Siekierowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w miejscowości Siekierowice (gm. Dobroszyce, pow. Oleśnicki), o powierzchni 0,41 ha. Odległość od: Oleśnica - 13km (15 min) Wrocław centrum - 30km (40 min) Trzebnica - 20km (22 min) Położona jest w sąsiedztwie parku i niedaleko innych zabudowań. Główny dojazd do działki jest drogą asfaltową, po drugiej stronie działki istnieje dojazd drogą polną. Wyposażona jest w media: - woda - prąd - kanalizacja - telekomunikacja (telefon) W granicy działki płynie stru...

Działka budowlana Sadków
Sadków · Działka budowlana · 2160 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
67 zł / m²

Działka Sadków na sprzedaż
Działka budowlana położona na wzniesieniu w miejscowości Sadków, w otoczeniu pól i lasów. Na działce znajduje się rozpoczęta budowa budynku gospodarczego, który można przekształcić na budynek mieszkalny. Budynek składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki, hallu (łączna pow. to 37 m2) oraz zadaszonego tarasu. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: obecnie WZ wydane są na budynek gospodarczy, istnieje możliwość uzyskania WZ na budowę domu jednorodzinnego. Opis działki: Dzi...

Działka Sadków
Sadków · 18200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
910 000 zł
50 zł / m²

Działka Sadków na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Sadków. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 18200 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, porośnięty zielenią oraz częściowo sadem czereśniowym. Dostępne media: woda i prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Oleśnicy: 13 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, lasy oraz tereny zielone. Rekreacja: tereny zielone, lasy, boisko, plac zabaw. ...

Działka budowlana Nowica
Nowica · Działka budowlana · 4155 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
134 000 zł
32 zł / m²

Działka Nowica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Nowica. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4155 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, porośnięty uprawami. Dostępne media: woda i prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, kolej podmiejska. Odległość od centrum Oleśnicy: 9 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna i zagrodowa, las. Rekreacja: teremy zielone, lasy, park, plac zabaw dla dzieci, świetlica, hala sportowa. ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.