Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Dobra (Szczecińska) - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

59 działek na sprzedaż gmina Dobra (Szczecińska). Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (57) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Mierzyn, ul. Zeusa
Mierzyn, ul. Zeusa · Działka budowlana · 1234 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
211 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż bezpośrednio
Nowo powstające osiedle przy ul.Zeusa. Gmina wiejska, przyjazna inwestorom, niższe niż w Szczecinie podatki, wielu mieszkańców szczecina w tej gmine buduje domy. Działka na lekkim wzgórzu ładny widok w kier. Szczecina. ...

Działka rolno-budowlana Buk
Buk · Działka rolno-budowlana · 1505 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 875 zł
75 zł / m²

Działka Buk na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka na sprzedaż w Dobrej Szczecińskiej ( Buk ) o powierzchni 1505 m2. Prąd, przy drodze znajdują się media ( woda, gaz, kanalizacja ). Dojazd od stadionu ( ul. Sportowa ), nową drogą asfaltową. Dojazd do działki z drogi wewnętrznej ( udział w drodze wewnętrznej 1/3 , działka nr 61/4 ). Płaski i łatwy w budowie teren. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada budownictwo jednorodzinne, o wysokości zabudowań do 1 kondygnacji z poddaszem użytkowym. Na działce sąsiedni...

Działka budowlana Wołczkowo, ul. Zielona
Wołczkowo, ul. Zielona · Działka budowlana · 515 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
102 000 zł
198 zł / m²

Działka Wołczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 515 m2, bezpośrednio od właściciela. W pełni uzbrojona. Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia budowy. (Przykładowy projekt Greta z garażem Ekstradom, lub większy). Dzięki temu, że działka ma kształt prostokąta, pozostaje bardzo funkcjonalna, spora przestrzeń do założenia ogrodu- możliwość obejrzenia zagospodarowanej działki z domom o pow. użytkowej 150 m2. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja Położenie: Wołczkowo/ Redlica, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Ba...

Działka budowlana Mierzyn, ul. Zeusa
Mierzyn, ul. Zeusa · Działka budowlana · 1006 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
199 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż bezpośrednio
Lokalizacja ulica Zeusa róg Temidy...

Działka rolna Grzepnica
Grzepnica · Działka rolna · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
49 zł / m²

Działka Grzepnica na sprzedaż bezpośrednio
Teren blisko Szczecina,ok 400 m od nowej drogi,ktora bedzie biegla z Maklemburgi do Gdanska,przy wezle Dobra Szczecinska, dobre miejsce na magazyn.Polecam....

Działka budowlana Mierzyn, ul. Topolowa
Mierzyn, ul. Topolowa · Działka budowlana · 742 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
296 000 zł
399 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 742 m2 (foremny prostokąt o bokach 21 x 35,3 m) przy ul. Topolowej w Mierzynie, ok. 100 metrów od granicy Szczecina. Przy działce dostępne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Jest to druga działka od narożnika ulicy Miłej i Topolowej ( pomiędzy zabudowanymi działkami). Działka krótszym z boków przylega do ulicy. Na przeciwległym końcu działki kilka drzew iglastych posadzonych 20 lat temu. W pobliżu sklepy i komunikacja miejska. Jest to teren gminy Dobr...

Działka budowlana Dołuje, ul. Sarnia
Dołuje, ul. Sarnia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
160 zł / m²

Działka Dołuje na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ok.1000m2 w Dołujach ul.Sarnia. Wszystkie media w drodze. Cena do negocjacji...

Działka budowlana Dobra, ul. Biedronki
Dobra, ul. Biedronki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Dobra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Dobrej Szczecińskiej 1000m2. Możliwość większej działki. Zachęcam do kontaktu telefonicznego. ...

Działka budowlana Dobra
Dobra · Działka budowlana · 1211 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
140 zł / m²

Działka Dobra na sprzedaż
Niezabudowana własnościowa działka, o regularnym kształcie, o powierzchni 1211 m2 (około 27m x 46m) położona w Dobrej (gmina Dobra, powiat policki, województwo zachodniopomorskie). Bardzo atrakcyjna lokalizacja: rozległa polana otoczona lasem, blisko środków komunikacji miejskiej oraz centrum miejscowości. Działka płaska, nieogrodzona, bez nasadzeń. Dojazd drogą utwardzoną. Media: prąd na działce. Działka leży na niezabudowanych terenach zurbanizowanych (tzn. przeznaczonych pod zabudowę mieszk...

Działka budowlana Mierzyn
Mierzyn · Działka budowlana · 585 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
359 zł / m²

Działka Mierzyn na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Mierzyn. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa, bliźniacza. Opis działki: Działka o powierzchni 585 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Szczecina: około 6 km. Sąsiedztwo: niska zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: basen, fitness, jezioro, kino, korty tenisowe, kręgie...

  1 2 3 4 5 6

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.