Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Chełmiec - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

112 działek na sprzedaż gmina Chełmiec. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (42) oraz niepowtarzające się oferty agencji (70).

Działka budowlana Trzetrzewina
Trzetrzewina · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
144 000 zł
60 zł / m²

Działka Trzetrzewina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana 24 ar !!!Dzialka znajduje sie 6 km od Nowego Sacza Bardzo blisko szkoła przystanek kosciol Dojazd do dzialki droga asfaltowa Bardzo ladne widoki na Tatry Na dzialce prad kanalizacja woda Cena za 1 ar 6 tys do malej negocjacji Wiecej informacji pod telefonem...

Działka budowlana Chełmiec Gaj Chełmecki, ul. Łączna
Chełmiec Gaj Chełmecki, ul. Łączna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
92 000 zł
92 zł / m²

Działka Chełmiec Gaj Chełmecki na sprzedaż bezpośrednio
Słoneczna działka budowlana o powierzchni 10 ar. Media; prąd, gaz, kanalizacja do 2018. Chełmiec-Gaj ul. Łączna. Odległość od centrum Nowego Sącza ok. 4 km. Cena 9200 za ar. Kontakt pod nr. telefonu podanym w ogłoszeniu....

Działka budowlana Dąbrowa
Dąbrowa · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
40 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 30 ar położona w miejscowości Dąbrowa Gmina Chełmiec, 5 km od Nowego Sącza. Z działki rozlega się przepiękny widok na panoramę Nowego Sącza, lekko nachylona w kierunku południowym, częściowo obsadzona sadem. Gaz w granicy, prąd na sąsiedniej działce, kanalizacja gminna w planie. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. ...

Działka budowlana Paszyn
Paszyn · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
81 zł / m²

Działka Paszyn na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w Paszynie z dwoma drogami dojazdu 50m od drogi 28. Dzialka ma 8 arow i posiadam do niej projekt domu. Fajna lokalizacja. Wspolrzedne: 49.617428 i 20.803588 -sprawdz polozenie i jezeli jestes zainteresowany dzwon pod nr telefonu  podany w ogłoszeniu - Robert....

Działka budowlana Niskowa
Niskowa · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
100 zł / m²

Działka Niskowa na sprzedaż bezpośrednio
W miejscowości niskowa do sprzedania pięknie usytuowana działka budowlana w cichej okolicy, położona niedaleko od nowego sącza,oddalona od głównej ulicy z dobrym dojazdem na równym terenie, na działce woda i prąd,...

Działka budowlana Marcinkowice
Marcinkowice · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
102 000 zł
60 zł / m²

Działka Marcinkowice na sprzedaż bezpośrednio
Dwie działki budowlane z ładnym widokiem o łącznej powierzchni 17 ar. Położone w miejscowości Marcinkowice, gmina Chełmiec.Działki o delikatnym pochyleniu, bardzo dobrze nasłonecznione, dojazd drogą asfaltową. Działki uzbrojone w wodę. ...

Działka budowlana Paszyn
Paszyn · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
66 zł / m²

Działka Paszyn na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest pięknie usytuowana działka budowlana o powierzchni 16ar położona w Paszynie,gmina Chełmiec. Działaka kształtem zbliżona do prostokąta z bardzo dobrym dojazdem , droga asfaltowa. Dobra lokalizacja osiedle domków jednorodzinnych,niedaleki dostęp do centrum Nowego Sącza. Cicha,spokojna okolica o wyjątkowych walorach widokowych.Działka dobrze nasłoneczniona nie zalewowa. Media: prąd,gaz, woda na działce. w najbliższym czasie gmina Chełmiec zaplanowała budowę ka...

Działka budowlana Trzetrzewina
Trzetrzewina · Działka budowlana · 2342 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 000 zł
59 zł / m²

Działka Trzetrzewina na sprzedaż

Działka budowlana Paszyn
Paszyn · Działka budowlana · 1600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
63 zł / m²

Działka Paszyn na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Paszyn gmina Chełmiec Odległość od Nowego Sącza ok. 7 km Działka budowlana, lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta Droga dojazdowa asfaltowa, ostatnie kilka metrów utwardzona Media: woda, prąd na działce, kanalizacja w trakcie realizacji , gaz ok 30 m Działka położona w odległości ok 1km od głównej ulicy. Widok na lasy, pola, góry inne budynki Możliwość dokupienia sąsiedniej działki -6 arów z domem w stanie surowym otwartym o powie...

Działka budowlana Paszyn
Paszyn · Działka budowlana · 1560 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
45 zł / m²

Działka Paszyn na sprzedaż

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.