Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Bochnia - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

41 działek na sprzedaż gmina Bochnia. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (33) oraz niepowtarzające się oferty agencji (8).

Działka rolna Bogucice
Bogucice · Działka rolna · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
3 zł / m²

Działka Bogucice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolna w miejscowosci Bogucice gm. Bochnia. dzialka oznaczona jest numerem 156/1...

Działka rolno-budowlana Siedlec
Siedlec · Działka rolno-budowlana · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
295 000 zł
25 zł / m²

Działka Siedlec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano-rolną o powierzchni 1,2 ha (w tym 44 ary budowlane) w miejscowości Siedlec koło Bochni. Szerokość działki ok. 40 m. Istnieje możliwość podziału. Działka jest położona na wzgórzu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd gminną drogą asfaltową. Linia energetyczna i wodociągowa w działce. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie jako teren zabudowy jednorodzinnej. Zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy. W odległości kilkuset metr...

Działka budowlana Bessów
Bessów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
35 zł / m²

Działka Bessów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki budowlane, 10 arowe, położone w miłej i spokojnej okolicy. Działki znajdują się w miejscowości Bessów, położonej 15km od Bochni, około 50 od Krakowa/ Tarnowa, a ok. 10km od autostrady. Pierwsza działka ma bezpośredni dostęp do drogi głównej, na działce znajduje się kanalizacja i słup prądu w granicy działki. Cena 35 tys. Druga działka jest oddalona od drogi, media trzeba podciągnąć z 1 działki i okolicy. Cena 30tys. ...

Działka budowlana Nieszkowice Małe
Nieszkowice Małe · Działka budowlana · 1033 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 900 zł
48 zł / m²

Działka Nieszkowice Małe na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów w miejscowości Nieszkowice Małe k. Bochni. Dojazd do działki droga asfaltową, wszystkie media na działce. Bardzo dobra lokalizacja: 35 km od Krakowa, 10 km od centrum Bochni, 4 km od zjazdu na autostradę w Szarowie. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy....

Działka budowlana Moszczenica
Moszczenica · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 600 zł
44 zł / m²

Działka Moszczenica na sprzedaż bezpośrednio
Wszystkie media na działce działka 15 m od trasy e 4 polecam 11,5 ara uzbrojona 4400 za ar...

Działka rolno-budowlana Majkowice
Majkowice · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Majkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana ok 9 km od Bochni znajdująca się w Majkowicach. Działka ma 30 ar z czego 15 jest budowlane i 15 rolne jest w kształcie prostokąta położona na równym terenie idealna pod budowę domu. Cicha i spokojna okolica w bliskiej odległości przedszkole sklepy plac zabaw dla dzieci oaz boisko. Do wjazdu na autostradę ok 6 km. Zapraszam do obejrzenia. Cena do negocjacji....

Działka inwestycyjna Damienice
Damienice · Działka inwestycyjna · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
73 zł / m²

Działka Damienice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dużą, piękną działkę pod inwestycję, lub zabudowę mieszkaniową powierzchni 0,4800 ha , położoną w Damienicach, w spokojnej, cichej okolicy. Miejscowość położona jest niedaleko Bochni, na trasie do Niepołomic i Krakowa. Doskonała lokalizacja, ok 4 km od centrum Bochni, ok 5 km od zjazdu z A4 w Szarowie. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej i wszystkich mediów (woda, kanalizacja, prąd i gaz na sąsiedniej działce). Spokojne sąsiedztwo, z tyłu działki rolne. Dzi...

Działka rolno-budowlana Siedlec
Siedlec · Działka rolno-budowlana · 5200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
31 zł / m²

Działka Siedlec na sprzedaż
Do sprzedania nieruchomość budowlano rolna w miejscowości Siedlec gm. Bochnia . Nieruchomość składa się z trzech działek . o łącznej powierzchni 52 ary .Jedna z działek o powierzchni 14 arów w całości budowlana /MN1/ zabudowana starym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym -stodołą,pozostałe dwie działki rolne /R1/ . Nieruchomość położona przy gminnej drodze asfaltowej . Do budynku doprowadzony ,prąd ,woda ,gaz ,kanalizacja. Stan prawny uregulowany , bez obciążeń . Cicha , s...

Pogwizdów · Działka rolno-budowlana · 22500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
7 zł / m²

Działka Pogwizdów na sprzedaż
DO sprzedania nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 2 ha w kilku kawałkach w miejscowości Pogwizdów. Działki rolne i jedna działka o pow.27 arów z możliwością zabudowany , na zasadzie odtworzenia nieistniejących budynków , zabudowana budynkiem o powierzchni około 40 m 2 z nowym pokryciem dachowym . Możliwość zakupu poszczególnych działek i indywidualnego uzgadniania cen . ...

Stanisławice · Działka rolno-budowlana · 3700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
45 zł / m²

Działka Stanisławice na sprzedaż
Działka budowlano-rolna w miejscowości Stanisławice (gm. Bochnia), wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej, w okolicy Puszczy Niepołomickiej. Powierzchnia części budowlanej wynosi 12 arów o wymiarach 33x36 m . Dogodny dojazd drogą asfaltową i utwardzoną miedzy zabudowaniami. Media: prąd, woda, gaz - w odległości od ok. 40m - 80m, kanalizacji - brak (aktualne warunki przyłączy dla sąsiedniej działki). Dogodne połączenie z Krakowem, Bochnią , Niepołomicami. W pobliżu przystanek MPK, PKP i BUS. Ok...

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.